Announcement

Collapse
No announcement yet.

GRAN PREMIO IVECO TT ASSEN

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ma Rossi postavio to vreme po suvom,pa onda krenula kisa...ne moze bas toliko dominantan biti...

    au covece sta smo docekajli da se molimo za kisu da bi Vale postigao neki rezultat :/
    "The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!"

    "I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!"

    "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

    sigpic

    Comment


    • A znam, posle sam i ja procitao... izasao na stazu medju prvima, izvezao dobar krug, pa onda pocela kisa... Svejedno, bio je 0,3s iza SuperSica na FP1, tako da moze biti dobra trka za njega!


      EDIT:




      Ajmo ruke gore za mladog Vinalesa!!!

      Mali je fantastican, morate ga voleti!!!
      Last edited by Vanja #66; 25-06-11, 11:30.

      Comment


      • Crvena zastava, a trka fantasticna, ja bi ih pustio do kraja
        Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

        Comment


        • Trka je bila sjajna, na pocetku sam se samo nadao da niko nece pasti, ali kad je Maverick krenuo, niko mu nije mogao nista... Kaze Gadea da su uslovi bili jako losi par krugova pred kraj, nadam se da im nece dati samo po pola poena...

          Super, dali su im cele poene, mada nije bilo bas 2/3 trke!

          Comment


          • Originally posted by Vanja #66 View Post
            Trka je bila sjajna, na pocetku sam se samo nadao da niko nece pasti, ali kad je Maverick krenuo, niko mu nije mogao nista... Kaze Gadea da su uslovi bili jako losi par krugova pred kraj, nadam se da im nece dati samo po pola poena...

            Super, dali su im cele poene, mada nije bilo bas 2/3 trke!
            Super trka, ali ja sam mislio da ce menjati motore, kad ono gotovo.
            Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

            Comment


            • Vinjales ce biti fenomenalan vozac,ovo sto radi je fenomenalno a decko je 95 godiste.Samo neka nastavi i nek uzme titulu onom Terolu.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Vinjales ce biti fenomenalan vozac,ovo sto radi je fenomenalno a decko je 95 godiste.Samo neka nastavi i nek uzme titulu onom Terolu.
                Slazem se.Daleko je kompletniji vozac od Terola, iako je dosta mladji.

                Comment


                • Originally posted by vesna8.11 View Post
                  Slazem se.Daleko je kompletniji vozac od Terola, iako je dosta mladji.
                  Kad sam video da ceka prvih 4-5 krugova da se ovi manijaci ispred ispreticu tih 100tinjak puta koliko su to ucinili i kad je lagano krenuo da ih skida jednog po jednog, istog trena se vidi koliko on ima samopouzdanja i koliko je stabilna licnost! Ej, 16 godina, on vozi kao da ima bar 6 vise, niti se nalozio da ih odmah sve pretekne na startu niti bilo sta slicno... Nista sem pohvala ne zasluzuje!

                  Hurricane, gledao sam na netu Britance, i oni su razmisljali kao ti, s tim sto su rekli da oni nemaju motore podesene za kisu, ako sam ih dobro razumeo, pa onda nema svrhe da ulaze u box... Cini mi se da su tako nesto rekli.

                  EDIT:

                  Veliko BRAVO za svu trojicu, svaki je zasluzio pobedu ali Marc Marquez je danas bio najsigurniji u sebe, kao i Vinales, cekao je svoju sansu, docekao i uzeo je bez razmisljanja!

                  SVAKA CAST, MOMCI!!!!

                  Sofoglu samo da malo podesi taj motor i cuda ce da pravi, agresivan je, ali taman koliko treba, ne pravi gluposti.
                  Losa trka za Bradla koja se zavrsila jos gore, a za Yukija mi je zao, neverovatno, pred sam kraj da dozivi onako nesto... Nedostatk srece! Steta.
                  Last edited by Vanja #66; 25-06-11, 13:10.

                  Comment


                  • Spiz fenomenalan,svaka mu cast za prvenac!

                    Danas velika steta za Horhea,mislim da je danas mogao mozda i da pobedi.Prosli put je pukao pod pritiskom a sad nije pao svojom krivicom.Sad se i definitivno oprostio od odbrane titule zahvaljujuci Simonceliju.Nadam se da ce se brzo navici na 1000cc.
                    sigpic

                    Comment


                    • E, ovo vala ne zasluzuje da bude u istom postu kao i Moto2 i 125ccm trke!

                      Izasao sam oko 15:20 na 15 minuta, morao da kupim hleb za rucak, kad sam se vratio, nista drugacije...
                      Moze da udje u trku sa Catalunyom za najdosadniju trku do sad... Dovi me razocarao, imao je tempo, makar u prvom delu, ocigledno da nije smeo da pipne Stonera... Bruka! Sic bi morao da prestane da pada, ovo vec postaje smesno, u negativnom smislu!

                      A za Bena nista sem pohvale, dominacija tokom trke, svaka mu cast, do te pobede je morao doci kadtad, mozda je mogao i ranije, ali bitno da je pobedio... SJAJNO MR. ELLBOWZ!!!

                      Caseyju izgleda nije bas leg'o ovaj vikend, a opet je zavrsio drugi... Ta Honda je divno stabilan motor, cak i kad se malo muce na njoj, opet su u vrhu... Kao i Yamaha prethodne 2-3 godine.

                      Opet se sve solidno zavrsilo po Rossija, osim pola minuta zaostatka na kraju... Nema nista od ove sezone, neka jos zavrsi na podijumu nekako u Mugellu i neka se 100% okrene sledecoj sezoni, ova je izgubljena!

                      Comment


                      • Simoncelli nas je uskratio za jednu dobru trku...jako mi je zao Jorgea,nekako sam siguran da bi pobedio... ili da bi se mozda 4 vozaca borila za pobedu...

                        Rossi...samo sreca...jos da je Dani tu,zavrsavao bi 7. u najboljem slucaju :/

                        a i trka mi generalno ocajna...

                        125cc nekako izvukle vikend...
                        "The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!"

                        "I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!"

                        "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Zeka29 View Post
                          jako mi je zao Jorgea,nekako sam siguran da bi pobedio...
                          Ja mislio da ga ne podnosis.
                          sigpic

                          Comment


                          • al sam opet dovoljno objektivan da vidim da je ovo sto on radi stvarno za pohvalu...ok,ovog vikend su Yamahe solidno isle,ali prethodnih je stvarno izvlacio maximum iz njih...
                            "The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!"

                            "I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!"

                            "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

                            sigpic

                            Comment


                            • 28 bodova i nije tako puno,nesto sam se istripovao da je veca razlika.

                              U Mudjelu se nadam konacno nekoj ludnici u najjacoj klasi.Rosi,Simonceli i Dovi ce biti maksimalno motivisani na domacem terenu,Stoner ce biti standardno brz,Spiz pun samopouzdanja posle ove pobede a Horhe mislim da je poludeo i da do kraja sezone nema kalkulisanja vec kidanje i maksimalno forsiranje svaki krug.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Spiz fenomenalan,svaka mu cast za prvenac!

                                Danas velika steta za Horhea,mislim da je danas mogao mozda i da pobedi.Prosli put je pukao pod pritiskom a sad nije pao svojom krivicom.Sad se i definitivno oprostio od odbrane titule zahvaljujuci Simonceliju.Nadam se da ce se brzo navici na 1000cc.
                                Ne slazem se da je odbrana titule gotova. Prvo, ima jos mnogo trka, drugo, tu je faktor Simonceli, trece, Yamahe su danas bile bolje od Hondi.
                                Sto znaci, ipak su te Honde dostizne.
                                Bice ovde svasta do kraja sezone.
                                Ben Spiz je zaista zasluzio pobedu, celog vikenda je bio odlican.
                                Lorenco, bez obzira na losu srecu, fantastican, odvezao je izuzetno, u stasnom ritmu.
                                Rosi, pa ako je tacno ono sto kazu britanski komentatori, dobra voznja, na novom motoru.
                                Uostalom, i Dovi je kazao da mu se Rosi priblizavao.Srecom, vec je bio kraj.
                                Ono sto mene zabrinjava je Marko. Mislim da bi svi vozaci trebalo da mu se sklanjaju, ako ne zele da zavrse pored staze.

                                Comment

                                Working...
                                X