Announcement

Collapse
No announcement yet.

GRAN PREMIO IVECO TT ASSEN

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znas kako su se menjale pozicije. Iz kruga u krug. Abraham poludeo decko, jedno vreme bio treci. Spis i Simonceli se bore za prvo. Stoner, Lorenco za trece. Ma svi bili poludeli. Ma znas sta, ovo mi je bilo bolje od svake trke do sada.
    Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

    Comment


    • Samo Vale nije poludeo... Uf, jbt, tesko mi je nije mi skoro bilo ovako... Sta je potrebno da se uradi da se sve sklopi i funkcionise kako treba?!?! Kad sam video rezultate, pomislio sam da je pao ili nesto slicno! Bolje da je pao, ovo vec nema opravdanja...

      Comment


      • evo zanimljivosti:
        Marco Melandri Twitter
        moto gp 1.34.7 @CarlosCheca7 @sbk_official 1.35.2 that's impressive!!!
        "The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!"

        "I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!"

        "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Zeka29 View Post
          evo zanimljivosti:
          Marco Melandri Twitter
          moto gp 1.34.7 @CarlosCheca7 @sbk_official 1.35.2 that's impressive!!!
          Wau, Rossijev Ducati je sporiji od SBK motora... Tu mislim i na Rossija i na Ducati!

          Ali, stvarno je vrlo impresivan podatak!

          Comment


          • Ma kakve ima to veze sto je los. Pa valjda necemo da se nerviramo zbog toga?
            Vazno je da sutra bude dobra trka, da Simonceli udje u borbu sa Stonerom, Lorencom, Spizom, pa neka pobedi najbolji.
            Meni je to najbitnije, a sad da se nerviram zbog Rosija, pa nije mi on rod.
            Ni on se ne nervira zbog mene.
            Dajte ljudi, pa mi smo svi ovde zbog dobrih trka.
            Sto rece, Hurricane, ovaj trening je bio bolji i od nekih trka.
            To se trazi.

            Comment


            • ..opet sam izbrisao post,po ko zna koji put..Vesna?!..javno ti sada kazem da si apsolutno u pravu...budalama ne treba praviti drustvo..slazem se..kuliram..
              Last edited by Rossini; 24-06-11, 14:48.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by vesna8.11 View Post
                Ma kakve ima to veze sto je los. Pa valjda necemo da se nerviramo zbog toga?
                Vazno je da sutra bude dobra trka, da Simonceli udje u borbu sa Stonerom, Lorencom, Spizom, pa neka pobedi najbolji.
                Meni je to najbitnije, a sad da se nerviram zbog Rosija, pa nije mi on rod.
                Ni on se ne nervira zbog mene.
                Dajte ljudi, pa mi smo svi ovde zbog dobrih trka.
                Sto rece, Hurricane, ovaj trening je bio bolji i od nekih trka.
                To se trazi.
                mislis da Spies,Lorenzo i Stoner udju u borbu sa Simoncellijem!? ;)
                "The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!"

                "I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!"

                "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

                sigpic

                Comment


                • Eh, kada bi sutra pobedio Janone!!!!!!!!
                  To bi bila prava stvar.
                  I kada bi onaj Terol zavrsio kao 8, 9.

                  Comment


                  • Ma kakav crni Iannone. Zar niste svi vise digli ruke od njega? Salim se naravno, ali decko mora da se uozbilji, jer ovako nista nece postici.

                    Rossi nas je vratio u stvarnost, nema napretka ni sa novom sasijom, izgleda da je Yamaha napravila najveci napredak u prethodne 2 nedelje. Mislim da niko nije ocekivao da Spies ima prakicno isto vreme kao Simoncelli. Nadam se da cemo konacno gledati borbu za pobedu. Sad niko nije u poziciji da vozi "pametno" i da bude zadovoljavan sa 20/16 bodova.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Zeka29 View Post
                      mislis da Spies,Lorenzo i Stoner udju u borbu sa Simoncellijem!? ;)
                      Po rezultatima ovo se moze zakljuciti, ali gledajuci celu trku, uf...videcemo, bice svasta
                      Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                      Comment


                      • Lijepo ja rekoh za rossia karbonska shasija ne moze da uspije na tom ducatiu. S ovim motorom su trebali davno da se pojave a ne na pola sezone.
                        [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                        Comment


                        • Comment


                          • Originally posted by YAMAHAY View Post
                            Samo toliko?

                            Razocarao si me, ja sam sad ocekivao bar 2-4 posta o tome kako Rossi nema pojma i kako mu je neko sredio da osvoji ovih 9 titula...

                            Comment


                            • http://www.youtube.com/watch?v=GLXva...layer_embedded

                              Ne znam jel ko postavio prije mene ali mnogo smjesna situacija na stazi
                              Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

                              Comment


                              • Originally posted by vesna8.11 View Post
                                Sta bi bilo, kad bi bilo!!!

                                Bolje odgledajte ovo, stvarno je neverovatno.

                                http://www.youtube.com/watch?v=ZaOVN...layer_embedded
                                Evo, mirzacale, bilo je ovde...

                                Situacija je bila...jedinstvena... A i jedan od vozaca, ovaj u plavom, nosi Rossijevu kacigu!

                                Comment

                                Working...
                                X