Announcement

Collapse
No announcement yet.

GRAN PREMIO IVECO TT ASSEN

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    A gde mi je Juki u anketi?

    I kad su opklade u pitanju, ja se drzim Dovija i vec sam se opkladila sa Djukom!
    Bilo bi zanimljivo da vise nas ucestvuje, pa da svi imamo Rosija na avataru!
    #58

    Comment


    • #32
      Originally posted by Pablo View Post
      A gde mi je Juki u anketi?

      I kad su opklade u pitanju, ja se drzim Dovija i vec sam se opkladila sa Djukom!
      Bilo bi zanimljivo da vise nas ucestvuje, pa da svi imamo Rosija na avataru!
      Ja cu se kladiti, ja kazem da Jorge pobedjuje ti reci za koga god oces. ako ja dobijm ti nosis Lorenzovu sliku po mom izboru, a ako izgubim ja nosim sliku koju goc hoces.
      JUST PUNK

      NO NATIONS
      NO RELIGION
      NO AUTHORITY

      And most of all PEACE


      Anarchy

      Comment


      • #33
        http://motomatters.com/news/2011/06/20/ducati_to_bring_radically_revised_gp11_f.html?utm_ source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Fee d%3A+MotoGPMatters+%28MotoMatters%29

        G
        enijalnost koju ste vec culi nadajmo se da ce novi motor koji je instaliran i shasiju donijeti neshto novo. Caks su promjenili i gearbox da vise lici na Hondin . STvarno su krenuli opasno nadam se da ce rezultati biti dobri kao najave
        [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

        Comment


        • #34
          Po svemu sudeci, Pedroza ipak nece voziti u Asenu.

          Umesto njega, uskocice Hirosi Aojama. Dani ce se vratiti na stazu tek u Mudjelu.

          Na mestu Aojame, bice Hondin test vozac--Kousuke Akiyoshi.

          Comment


          • #35
            Juliana Simona menja devojka po imenu Elena Rosel, ima 25 god. i trenutno je 11. u spanskom CEV Bakler sampionatu.
            Bice izuzetno zanimljivo videti kako ce se snaci i kako ce je primiti ostatak karavana.
            sigpic

            Comment


            • #36
              Originally posted by Tony_G View Post
              Juliana Simona menja devojka po imenu Elena Rosel, ima 25 god. i trenutno je 11. u spanskom CEV Bakler sampionatu.
              Bice izuzetno zanimljivo videti kako ce se snaci i kako ce je primiti ostatak karavana.
              Sto to ranije nisi napisao, da i nju ubacim u anketu?

              Comment


              • #37
                Tek sam veceras video vest, ma nece uci ni u bodove, ako je tek 11. u nekom levom sampionatu u Moto2 ce je pojesti. (Neka se ne uvredi zenski deo foruma, isto bih rekao i za muskog vozaca...)
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Al bi bila ludnica da zavrsi u top 10 ili na podiumu,to bi senzacija bila
                  Robin van Persie: “I received many proposals to leave Arsenal, but my heart speaks louder and will not let me leave.”

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Boca View Post
                    Uf kakva najava za Assen i Mugello, a pogotovo za Rosijevce!
                    http://www.youtube.com/watch?v=W6-Jk...=youtu.be&hd=1
                    m sorry but Ducati just suck. Marketing is not gona make you win a motogp championship. Which is why Japanese motorbikes have always and will always dominate all the time! all this ducati bullshit about passion and that feelin in ur ass aint gona work out in the track! stop marketing the bullshit about ducati and get some serious work done in the garage ! HONDAA YAMAHA POWER BABY !


                    ..verovatno ste i vi videli ovaj coment ispod ovog videa...i ovaj se nervira kao i mnogi ovde..a i nista nije pogresio,u pravu je covek..
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by mirzacale View Post
                      Al bi bila ludnica da zavrsi u top 10 ili na podiumu,to bi senzacija bila
                      Au to bi bilo lepo videti
                      Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                      Comment


                      • #41
                        Sad navijam za nju! Ionako se Vesna nije setila Jukija!
                        Idemo, Elena!!!!

                        A ako dospe na podijum, trebalo bi da i ona dobije Svarovski kacigu!
                        #58

                        Comment


                        • #42
                          I to cela kaciga da bde u cirkonima, ne ko ona pekmeza samo nesto na vrh... Pfffffff!!!

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by vesna8.11 View Post
                            Rossi gets 2012 chassis for Assen

                            Valentino Rossi will ride a version of Ducati's 2012 chassis fitted with an 800cc engine from this weekend's Dutch TT in an effort to turn the team's disappointing season around.

                            The new bike, codenamed the GP11.1, also features a brand new seamless transmission system. Honda's version of this system is regarded as key to its currently dominant performance.

                            Ovo moze biti zanimljivo. Videcemo, mozda jos nije sve izgubljeno.Mozda, ipak Dukati ima odgovor za neprikosnovene Honde.

                            Originally Posted by Zeka29


                            Dobar dan,ja sam dr Valentino....




                            ...Vesna,moram priznati da si mi malo ulila optimizma..kad sam danas procitao ovaj tvoj post,bio sam skeptik,i replicirao ti,ali sam se malo sunjao po netu veceras,i mogu reci da na mnogim mestima prosto ne mogu da sakriju odusevljenje ovim novim bajkom...da li je to doslo vreme za jedno pravo predavanje??!!..uhhh,nadam se i ja konacno da jeste..
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Ovo je tako epic slika!!! Au, koliko je dobra, a komentara mozes da napises koliko ti dusa iste... Jao, ima da je stavim u potpis, al sutra, sad me mrzi!

                              Comment


                              • #45


                                Valentino Rossi To Attack Assen With 2012 Frame and New Gearbox

                                Sve ovo ukazuje na neke radikalne promene.Samo ipak da jos malo sacekamo. Da ne 'ureknemo'.

                                P.S. Ako neko zna sta je to gearbox, molila bih ga da mi objasni--ne mislim na prevod,

                                Comment

                                Working...
                                X