Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa America 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Paragvaj ima mnogo problema i Urugvajci su veliki favoriti,Husto mora da bude bolji nego ikad.Cilj su penali naravno
    Larisa im je obecala striptiz na centru terena ako pobede Ajmo Paragvaj
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Gangrena View Post
      Larisa im je obecala striptiz na centru terena ako pobede Ajmo Paragvaj
      zato i ja zelim da pobedi Paragvaj
      FORZA MILAN!!

      Comment


      • Zanimljivo,imate dosta sajtova na kojima mozete vidjeti gole zene,ne treba cekati da se Larisa skine!Ne mogu da shvatim da neko iz tog razloga moze da navija za neku reprezentaciju,svasta
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Zanimljivo,imate dosta sajtova na kojima mozete vidjeti gole zene,ne treba cekati da se Larisa skine!Ne mogu da shvatim da neko iz tog razloga moze da navija za neku reprezentaciju,svasta
          Objasnio si ovo jako dobro,moram ti reci i pohvaliti te

          Nadam se da ce Paragvaj uzeti veceras,ali samo zato sto su mi dragi,ne zbog ove...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Zanimljivo,imate dosta sajtova na kojima mozete vidjeti gole zene,ne treba cekati da se Larisa skine!Ne mogu da shvatim da neko iz tog razloga moze da navija za neku reprezentaciju,svasta




            Bukvalno sam istu stvar htio da napisem , ali rekoh necu nema veze .


            Samo sto na tim sajtovima , ne morate cekati da Paragvaj osvoji da bi se cure skinule ...

            Nadam se dobroj utakmici i naravno pobjedi Urugvaja ;)
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Zanimljivo,imate dosta sajtova na kojima mozete vidjeti gole zene,ne treba cekati da se Larisa skine!Ne mogu da shvatim da neko iz tog razloga moze da navija za neku reprezentaciju,svasta
              Vladane ma ja to zbog Patricie kakva Larisa ona je proslost
              http://www.sportske.net/vest/dzet-se...uza-46323.html
              Ali i pored toga da lice se skidati ili nece ja sam od pocetka navijao za Cile i Paragvaj
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Haedo kaze sve ili nista za Pargvaj i da ce morati mnogo da rade 90 ili 120 minuta,nebitno je,ali je jedno sigurno ostavice srce na terenu.Bice se tesko braniti od Urugvaja...
                sigpic

                Comment


                • Bože, vi muškarci stvarno imate problema... nije lako izaći na kraj sa svim ovim... gde god kreneš gole tete, sex i insinuacije na isti, pa su sve to preneli i na macho fudbal... ccccccc, stršnoo... navijate za one čija će pripadnica da se svuče...
                  Viva!
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Fudbal veceras mora pobediti.

                    Comment


                    • Mora Urugvaj da pobedi veceras , nadam se da ce Forlan postici jedan gol.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Nisu svirali Urugvaju penal

                        Dominira Urugvaj, mada se znalo da ce im Paragvaj prepustiti inicijativu.

                        El Pistoleeeeeeeeeeeeeeeerooooooooooooooooooooooooooo ooooooooo!!!
                        Last edited by Casiraghi; 24-07-11, 20:17.
                        sigpic

                        Comment


                        • Strasan go Suareza,majstorija
                          sigpic

                          Comment


                          • Sada Paragvaj ima nemogucu misiju.Da daju gol.

                            Comment


                            • Al zaista je mali broj napadaca koji tako dobro barataju sa obe noge.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X