Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa America 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Al posto je prosli njihov mec bio spektakl, sad kontam da ce biti smor.
    sigpic

    Comment


    • Dobro je za sad,bas se otvoreno igra

      Aaaaaaaaaaaaaa kakva odbrana Vege
      Last edited by Vladan; 21-07-11, 02:01.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        Kako nema Arenu , zar Arena ne zastupa Srbiju,CG i BiH ?
        Da ali su raskinuli ugovore sa skoro svim kablovskim operaterima i saradjuju sa vrlo malim brojem istih.

        Sta brani ovaj sunce ti jebem! Ajmo samo tako nastavite tim tempom!
        sigpic

        Comment


        • Ma Arenu nema SBB,a on drzi polovinu trzista u Srbiji,BiH i CG ukupno...

          Odlicna utakmica,strasan tempo
          sigpic

          Comment


          • Idem ja treba ustajati u 8 a sutra idem kod babe koja ima Arenu pa cu snimak odgledati. Laku noc i VAMOS PARAGVAJ!
            sigpic

            Comment


            • GooooooooooooooooooooooooooooooooooooooL .... 1-0 za Venezuelu

              EDIT : Ipak offside
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Dusmani nam ne daju da uzmemo titulu, dusmani! Tole, bezi iz Juzne Amerike!





                Btw, ni ja ne bih placao taj Total il' kako se vec zove, to je zesce sranje.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Dobra odluka sudije,gol bi svakako bio,nije bilo potrebe da se kaci ova lopta,ustvari lik je samo smetao

                  Ni ja,sto bih placao za nekih 40 vrhunskih stranih lokalizovanih kanala,zesca glupost...
                  sigpic

                  Comment


                  • Mocni Husto Viljar
                    sigpic

                    Comment


                    • Idi Rondon u pm, mogao si sutnuti u stranu u kojoj je golman.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Mocni Husto Viljar
                        strasan je

                        Comment


                        • Jao sta su ovi Venecuelianci promasili ... T-Mac sto volis Venezuelu ... Ja bi zbog Larisse vise volio da Paragvaj dobije
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Opao je ritam,sad se vec cuva gol.Povrijedio se Santa Kruz...
                            sigpic

                            Comment


                            • Posle toliko vremena Paragvaj je opet u finalu

                              Opet nerijeseno,opet penali i Viljar je odbranio jedan sto je bilo dovoljno.Kako su samo izveli penale,jako,pod precku,nevjerovatna hladnokrvnost!

                              Venecuela je bila bolja,od 5. minuta produzetka imali su i igraca vise i sad mi nije jasno kako nisu dali onaj gol kad je stativa spasila gol Viljara,a na odbijenu loptu niko od tri Venecuelanca nije prvi stigao.

                              Paragvaj do titule
                              sigpic

                              Comment


                              • Jaooo,da li ce Paragvaj da uzme...daj boze

                                Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                                Comment

                                Working...
                                X