Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa America 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Di Maria i Aguero u prvu postavu umesto Lavezzi-a i Banege i Argentina moze nesto da uradi, ovako, opet isit ocaj kao u prvoj tekmi. Messi ce morati vecinu stvari opet sam da radi. Sto se mene licno tice, meni bi igrao i Pastore, sta ce Argentini tri zadnja vezna ?
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      Di Maria i Aguero u prvu postavu umesto Lavezzi-a i Banege i Argentina moze nesto da uradi, ovako, opet isit ocaj kao u prvoj tekmi. Messi ce morati vecinu stvari opet sam da radi. Sto se mene licno tice, meni bi igrao i Pastore, sta ce Argentini tri zadnja vezna ?
      Da im odbrana ne igra tako ocajno ne bi im trebala ni 2 zadnja vezna ali tako mora zbog toga.Pastore svakako mora imati svoje mesto u timu.Treba da igraju 4-2-3-1 sa Mesijem i Di Mariom po krilima,Pastoreom u sredini i Kun kao spic,jebali bi ih sve redom sa bar 3 razlike.
      sigpic

      Comment


      • Sto ste napali Banegu

        On je bas dobro odigrao prvu , jes da je imao kiks kod gola , ali eto


        Tevez je najgori po meni bio , uz Lavezzia
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Pa jeste mozda odbrana u nekim situacijama ocajna, ali protiv Bolivije tako defanzivno ?

          Pa mogu im 6. komada dati kada hoce, samo da imaju normalnog selektora.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            Pa jeste mozda odbrana u nekim situacijama ocajna, ali protiv Bolivije tako defanzivno ?

            Pa mogu im 6. komada dati kada hoce, samo da imaju normalnog selektora.
            Ma jel vidis sta ti kazem,ne bi im trebala ni 2 da nije toliko losa odbrana,Kambijaso bi bio dovoljan a ovako je druga prica,ipak moraju sa 2 da igraju a vec sam rekao svoje misljenje o igri sa 3 zadnja vezna,to se igra samo protiv Barse kad igras na rezultat i nema druge ekipe protiv koje u bilo kojoj situaciji treba igrati sa 3 zadnja vezna.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Ma jel vidis sta ti kazem,ne bi im trebala ni 2 da nije toliko losa odbrana,Kambijaso bi bio dovoljan a ovako je druga prica,ipak moraju sa 2 da igraju a vec sam rekao svoje misljenje o igri sa 3 zadnja vezna,to se igra samo protiv Barse kad igras na rezultat i nema druge ekipe protiv koje u bilo kojoj situaciji treba igrati sa 3 zadnja vezna.
              Opet ce biti smor od tekme sa malo golova upravo zbog ta tri zadnja vezna. I pored ocajne odbrane, ja bi stavio jednog zadnjeg veznog, i ubacio Di Mariu i Pastorea umesto druge dvojice, pa nek i prime 2 gola opet mogu sa takvim napadom opusteno da daju bar 3 komada

              Comment


              • Napred Kolumbijci,napred Falcao!

                Comment


                • Argentina:

                  23 Sergio ROMERO
                  3 Pablo ZABALETA
                  4 Nicolás BURDISSO
                  6 Gabriel MILITO
                  8 Javier ZANETTI
                  19 Éver BANEGA
                  14 Javier MASCHERANO
                  5 Esteban CAMBIASSO
                  21 Ezequiel LAVEZZI
                  10 Lionel MESSI
                  11 Carlos TÉVEZ

                  Jedina promjena je Zabaleta umjesto Roja.

                  Colombia:

                  12 Luis MARTÍNEZ
                  18 Camilo ZÚÑIGA
                  14 Luis PEREA
                  3 Mario YEPES
                  7 Pablo ARMERO
                  6 Carlos SÁNCHEZ
                  17 Dayro MORENO
                  8 Abel AGUILAR
                  13 Fredy GUARÍN
                  20 Adrián RAMOS
                  9 Falcao GARCIA

                  Zapata i Rodallega opet na klupi
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Ljudi gde ste bre nema spavanja it's Copa Time!

                    Jazavac opet stavio 3 DM a eto dobra stvar je sto je Roja zamenio,decko je bio ocajan.
                    sigpic

                    Comment


                    • Kakvo crno spavanje


                      Ocekujem lijepu utakmicu , uz pobjedu Argentine naravno
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Inace nema veetle za ovaj mec pa je YT jedina opcija tog kvaliteta,mada je mozda jos i bolja.

                        http://www.youtube.com/copaamerica

                        EDIT: Kolumbija resila da igra na kontre protiv ekipe koja ima takvu postavku koja se koristi iskljucivo za kontre.
                        Last edited by Casiraghi; 07-07-11, 01:56.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ponovo kasnim.Ovi termini me izludjuju totalno.E da im je sad Borja,kako bi otresao Argentinsku odbranu
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Veetle ;)
                            http://www.fromsportcom.com/v-2/10/60/v-306108.html
                            sigpic

                            Comment


                            • Idi bre,sta promasi
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Umetnost je promasiti onoliki gol sa 5m...
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X