Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa America 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ernesto View Post
    To i ja sada vidim. To je onaj mali sto je skoro briljirao na nekom prvenstvu (ne znam tacno kojem). U svakom slucaju mali je ubica. Sta je sa Hulk-om i Kaka-om, jel su pozvani?
    Kaka ocekivano nije pozvan jer ima 2 Kope a na Kopi Brazil uglavnom forsira mladje igrace pa je ocekivan ovaj sastav.A ne znam sto Hulk nije pozvan,izgleda da ni ovaj Menezes nije spasen.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Ernesto View Post
      Pa to je Ganso-va uloga, to sto je on zakazao, to je druga stvar...
      Upravo tako...ne znam sta mu je, u ovoj utakmici se nije vidio, ustvari vidio se samo kada je u 1. poluvremenu gurnuo loptu za Neymar-a a ovaj promasio...i to je sve! Los dan za Gansa...a ni Pato nije nista bolji, u 1. poluvremenu ga nije htio gol, u drugom je imao onu jednu sansu kada mu je Ramires dodao. Sve u svemu dosta slabija igra Brazila u 2. poluvremenu...
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Ма фали им Роналдо, ето шта је. Немају бре доброг шпица па то ти је. Овај Пато говедо тешко не зна да га умува. А имају добру игру ...
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Uros94 View Post
          Ма фали им Роналдо, ето шта је. Немају бре доброг шпица па то ти је. Овај Пато говедо тешко не зна да га умува. А имају добру игру ...
          Ne fali njima Ronaldo nego motivacija i volja za igrom,igraju potpuno bezvoljno.
          sigpic

          Comment


          • И Роналдо

            Мада си га баш убо у центар када си то рекао.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Ernesto View Post
              Pa to je Ganso-va uloga, to sto je on zakazao, to je druga stvar...
              slazem se, al onda ga je trebao menjati vec sredinom drugog pol, a ne da ga drzi do kraja u igri ;)

              Copa America kreno ko svtesko prvenstvo prosle godine, sve tekme 0-2 gola, al sad ce Paragvaj i Ekvador da se raspucaju

              Comment


              • Originally posted by Uros94 View Post
                И Роналдо

                Мада си га баш убо у центар када си то рекао.
                Ronaldo jeste mozda i najbolji ikad ali Pato je klasa i dovoljno dobar da ga menja u prvoj postavi reprezentacije.A to sto danas igra bezvoljno i sto nije ni za sta kao i vecina njegovih saigraca je nesto drugo.
                sigpic

                Comment


                • Kakav haos, niko da ubode vise od jednog gola jbt....Brazil na kraju nije uspeo ni jedan da da....

                  Uzalud lepa igra, kada nema rezultata....kao Arsenal jbt....
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Originally posted by Ernesto View Post
                    To i ja sada vidim. To je onaj mali sto je skoro briljirao na nekom prvenstvu (ne znam tacno kojem). U svakom slucaju mali je ubica. Sta je sa Hulk-om i Kaka-om, jel su pozvani?
                    Ja sam citao da je Kaka ' zatrazio od trenera , tj . zamolio ga da ga ne zove , jer je htio da razmisli o svemu , poslije teskog perioda ..

                    Za Hulka se i ja pitam sto nije pozvan , kao i za Fernanda .. Marcelo je kaznjen , zato nije
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • А Бастос ?

                      И да ... мислим да им је Хулк баш потребан :S
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Ma nece se i oni raspucati.Paragvaj je bas defanzivna ekipa. Prosle godine su dali najvise su dali 2 gola i to Slovackoj.A i primili su golove od Spanije i Italije.Uci ce i tu 0-2 gola.

                        Comment


                        • Originally posted by Dale View Post
                          Ja sam citao da je Kaka ' zatrazio od trenera , tj . zamolio ga da ga ne zove , jer je htio da razmisli o svemu , poslije teskog perioda ..

                          Za Hulka se i ja pitam sto nije pozvan , kao i za Fernanda .. Marcelo je kaznjen , zato nije
                          Koji Fernando? Jel si na Fernanda iz Porta mislio, zadnjeg veznog?

                          Sta je sa Melom, on je za Leiva-u izmislio fudbal, i verovatno najbolji zadnji vezni na svetu kada zeli to da bude.
                          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                          Comment


                          • Da , da , taj Fernando

                            Ne znam za vas , ali on je meni samo takva masina
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Originally posted by manda View Post
                              Ma nece ni to biti uzivanje,nisu uigrani,kao da gledam proce kao Argentina
                              Ne bi da se hvalim,ali sta sam rekao da ce proci kao Argentina,da napomenem nisam gledao mec
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Originally posted by Ernesto View Post

                                Sta je sa Melom, on je za Leiva-u izmislio fudbal, i verovatno najbolji zadnji vezni na svetu kada zeli to da bude.
                                Pogledaj bilo koji mec u Juventusu ili prosle godine na SP u dresu Brazila i videces zasto ga ni jedni ni drugi ne vole.
                                Odigra on jednu dobru, al problem je sto u naredne tri bude kamikaza.I dalje je Brazilcima onaj autogol u gorkom secanju.

                                Comment

                                Working...
                                X