Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Formula 1 Canadian Grand Prix - Circuit Gilles Villeneuve

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pre pola sata je izaslo obavestenje na sajtu f1 da je trka suspendovana.

    Comment


    • race suspended - still equipment on track clearing surface water

      Comment


      • http://www.ustream.tv/channel/top-crap---biggest-wracks
        ukljucujemo se ponovo
        JUST PUNK

        NO NATIONS
        NO RELIGION
        NO AUTHORITY

        And most of all PEACE


        Anarchy

        Comment


        • TO BRE SUMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <333 Ali za Masu,nemogu da verujem a toliko sam zelela da vidim Masu na podijumu,mnogo mi je krivo,bio je fantastican! <3
          <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
          *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
          *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
          LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
          Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
          JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

          sigpic

          Comment


          • Ovo sad Button uzima 100%
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Jesam rekao da Button uzima , jos dok je bio 5 ... Svaka cast majstore ... Zasluzeno si bio WORLD CHAMPION!
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Jenson je bio 6 puta u boxu
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Ihhhh zao mi Sumija jbt sjajan je bio,svaka cast majstore jbg na kraju bolji bolidi i brzi su bili ali opet si pokazao da imas volju i da jos znas da se trkas....Sumaher!!!
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Najludja trka koju sam gledao,a i najduza
                    Samo mi je drago sto je Sumi svima pokazao ko je i sta je,ponovio je ono sto je njemu uradio Mika
                    Baton sa 6 zaustavljanja do pobjede,e sad da vidimo oce li mu biti oduzeta,posto je danas svasta radio!
                    sigpic

                    Comment


                    • Epska trka!Reci su suvisne...
                      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                      sigpic

                      Comment


                      • trka za pamcenje
                        sigpic

                        Comment


                        • E da je vise ovakvih trka... Duh Zila Vilneva jos lebdi oko ove staze. Ne pamtim da sam ovako uzivao u F1.

                          Batonu svaka cast, 2 incidenta, kazna, 5 pit stopova, 4 prestignuta sampiona i na kraju pobeda.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Fenomenalna trka,kako sam samo srecan sto sam video Sumija u vrhu,steta sto je tolika razlika izmedju bolida.Ali nema veze,ova sezona pokazuje da se F1 vraca na stare staze jer ne pamtim posle koliko godina imamo toliko uzbudljivih trka u jednoj sezoni,ostaje jos samo da se bolidi ujednace i da RB ne dominira tako.

                            Sve u svemu
                            sigpic

                            Comment


                            • Odlicna reklama za F1.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Da, svaka čast Batonu za sve danas, a još da vidimo kako će istraga da se završi...
                                Svaka čast i za Šumija... majstor je po kiši i to više puta dokazao...
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X