Announcement

Collapse
No announcement yet.

AirAsia British Grand Prix

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vanja #66 View Post
    Sic ne prica, Sic vozi! I kaznjavaju ga zbog toga! A Zizela trtlja li trtlja!
    Prica i on,samo ne kao ovaj pa ne moze da dodje do izrazaja.A za svoje padove i nestabilnost je sam kriv.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Nije tu Doviciozo nista kriv.S obzirom na to da Simonceli i Lorenco smatraju sebe vrhunskim vozacima(oni to i jesu ali puno i pricaju) morali su da ga obidju kad su toliki majstori.Dovi je vozio svoju trku a to sto su ovi pali nije njegov problem.Simonceli nek nauci da se odrzi na motoru umesto sto toliko prica,a Horhe isto treba da skrati jezik i ne taktizira,a sto se tice pada,nije pao godinu ipo dana pa je bilo logicno da ce i to doci kad-tad.
      ..pa oni to i jesu,za razliku od Dovija...tacno je da je Dovi vozio svoju trku,ali u korist Stonera po nalogu Japanca..isto kao sto su nekad drugi neki vozili svoju trku za Shumahera.....a to potvrdjuje i ono sto sad trenutno slusam na konferenciji za stampu...probao sam da stignem Stonera(boze ne mogu da verujem sta slusam,cuj,Dovi da stigne Stonera)ali su uslovi bili teski pa sam morao da branim poziciju..."nije nego"..
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Rossini View Post
        ..pa oni to i jesu,za razliku od Dovija...tacno je da je Dovi vozio svoju trku,ali u korist Stonera po nalogu Japanca..isto kao sto su nekad drugi vozili svoju trku za Shumahera.....a to potvrdjuje i ono sto sad trenutno slusam na konferenciji za stampu...probao sam da stignem Stonera(boze ne mogu da verujem sta slusam,cuj,Dovi da stigne Stonera)ali su uslovi bili teski pa sam morao da branim poziciju..."nije nego"..
        Sta god da je on vozio,Lorenco je imao nekoliko prilika da ga obidje i nije uspeo.Ja koji navijam za njega cu prvi da ga kritikujem jer je mogao da ga obidje ali nije zeleo da rizikuje(opet)zbog uslova.Po suvom bi u toj situaciji bio 2. ali ko mu je kriv sto taktizira,imao je par prilika.Simonceli je ovog puta zeleo pametnije da vozi i nije zeleo da obidje Lorenca vec je cekao da zajedno obidju Dovija pa bi se onda borili.Tesko da bi stigli Stonera jer s obzirom na to da su imali slican ritam,obilazili bi se non-stop,ili bi mozda ovaj kreten usporio i bio zadovoljan sa 16 bodova,stvarno mi vise ide na zivce.
        sigpic

        Comment


        • ..jedino sto zameram Horheu je to sto previse zeli da skupi svaki bod!!nije trebao da pusti Dovija onako,ako je vec Stoner bio u poziciji da ga obidje...sve ostalo je vec vidjeno u ranijim godinama u razno-raznim moto sportovima...da je kojim slucajem,kao danas u SB (Checa kad je obiso Biagija)neko obiso Stonera,pa mislimmmmm,bilo bi svasta...zato Marko i ne sme vise da forsira,odnosno da se trka!!!zato mi je ovaj MGp na celu sa svim tim shietovima,repsolom,nedodirljivim Stonerom(da se dopunim,mislim na pesnicenja,i kako njemu redari ne pomazu kad izleti,i kako neko treba da uci jos da vozi i da su apetiti mnogo veci nego znanje,itd), Rosijem i njegovim ducatijem postao i jadan i bedan...
          Last edited by Rossini; 12-06-11, 14:32.
          sigpic

          Comment


          • Pa pazi sta je tu problem. Ove godine je ocigledno Stoner covek koga treba pobediti. Prosle godine je bio Lorenco. A jel ti prosle smetao nedodirljiv Lorenco i Yamaha? Ne vidim zasto toliku galamu dizes za Repsol...
            Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

            Comment


            • Stoner po obicaju fantastican i tu nema sta da se doda.Apsolutno sam uverena da niko nije mogao da ga ugrozi.
              Svidjalo se to nekom ili ne, cinjenica je da je on fenomanalan vozac, a to sto trke cini nezanimljivim, nije on kriv sto i drugi nisu toliko dobri.
              Lorenco, pa lepo kaze S_Nesh, jednom je morao i on da padne.
              Upravo zbog toga ocekujem svaku trku neizvesnijom. Morace vise da se potrudi da bi stigao Stonera.
              Rosi, kako je bilo, nije lose.

              Comment


              • ..TUGO,TUGO!!!
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Hurricane View Post
                  Pa pazi sta je tu problem. Ove godine je ocigledno Stoner covek koga treba pobediti. Prosle godine je bio Lorenco. A jel ti prosle smetao nedodirljiv Lorenco i Yamaha? Ne vidim zasto toliku galamu dizes za Repsol...
                  ..prosle godine Horhe nije bio uopste NEPOBEDIV!,da se nije polomio Rosi,titulu bi jos uvek sanjao..a pobedjivali su i drugi koliko god je ta Yamaha bila dobra...a da je Stoner toliko bolji od drugih,pa to je smesno u najmanju ruku(odg.Vesni)..da je ta honda trenutno najbolji bajk to je fakat,kao sto repsol na svaki nacin utice da Stoner sa tom hondom ove god bude sampion. TUZNO ali ISTINITO!!!.....samo sumirajte sve dogadjaje od pocetka sampionata,valjda ce vam biti jasno...
                  Last edited by Rossini; 12-06-11, 14:44.
                  sigpic

                  Comment


                  • ..jos se slatko ismejase u boksu honde kad su popadali ovi dvojica...nisu mogli da skriju odusevljenje kako je Dovi odradio posao!!!..zalosno...zao mi je samo sto ne moze Rosi da se vrati u Yamahu za sledecu trku,videli bi svi koliko ko vredi...
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Rossini View Post
                      ..prosle godine Horhe nije bio uopste NEPOBEDIV!,da se nije polomio Rosi,titulu bi jos uvek sanjao..a pobedjivali su i drugi koliko god je ta Yamaha bila dobra...a da je Stoner toliko bolji od drugih,pa to je smesno u najmanju ruku(odg.Vesni)..da je ta honda trenutno najbolji bajk to je fakat,kao sto repsol na svaki nacin utice da Stoner sa tom hondom ove god bude sampion. TUZNO ali ISTINITO!!!.....samo sumirajte sve dogadjaje od pocetka sampionata,valjda ce vam biti jasno...
                      Ovi tvoji komentari su mi postali vise previse smesni. Ocigledno je da ti imas neki licni problem sa Stonerom i sa Repsolom, a koji je ne znam(mozda je zbog Rosijevih uzasnih rezultata, a Stoner je taj Dukati 20 puta bolje vozio pa si se isfrustrirao, pa zbog toga). I dok je Rosi prosle godine vozi Lorenco ga je bedio, pre povrede, jeste da su bile samo tri trke ali su bile 2 pobede za Lorenca, jedna za Rosija. Honda mozda jeste najbolji bajk, ali svi koji voze Honde su daleko iza Stonera. I koji su to dogadjaji koje trebamo da sumiramo?
                      Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                      Comment


                      • Originally posted by Rossini View Post
                        ..jos se slatko ismejase u boksu honde kad su popadali ovi dvojica...nisu mogli da skriju odusevljenje kako je Dovi odradio posao!!!..zalosno...zao mi je samo sto ne moze Rosi da se vrati u Yamahu za sledecu trku,videli bi svi koliko ko vredi...
                        Pogledaj malo bolje, kada je pao Marko, u boksu su se pohvatali za glave i nisu se smejali...
                        Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                        Comment


                        • nema veze jagodice,utesice ga paris hilton
                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by denia_el View Post
                            nema veze jagodice,utesice ga paris hilton
                            On ima Paris Hilton, ja nemam nikog...

                            Sta bi, nisam video?

                            Comment


                            • sta je ovim nemcima danas,poludelizarko nije pobedio,ali se opasno borio,sto jest-jest
                              i mnogo mi drago zbog terola,bolje nije ni zasluzio
                              don't be scared homie
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vanja #66 View Post
                                Numu Spanci po kisi, a Italijani umu previse...
                                Al zato umu Nemci...

                                Comment

                                Working...
                                X