Announcement

Collapse
No announcement yet.

AirAsia British Grand Prix

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Hayate.33 View Post
    Sta ostade od onolikog posta!!! Napisalo ga srce u 2 nocu, obrisala ga glava u 11 ujutru. Eto zasto sedam za komp u 8:00h, takve stvari vam promaknu kad spavate do 12h.

    Nego..... ne mogu a da ne primetim koliko nam je bolje na skprime, ne znam da li je jos neko primetio? Napokon smo izasli iz senke fudbala i ATP finala i dobili konacno paznju koju ovaj sport itekako zavredjuje. Sve po prvi put ide uzivo, cak i treninzi, pa se pojavio motogp studio, inace odlicna ideja, svaka cast ko se setio. Sa tim ste vrlo lepo zaokruzili celu pricu u informativnom smislu, a i dobro je kao uvertira pred pocetak trkackog dana. Sve u svemu, po prvi put uzivam u svemu na pravi nacin i nadam se da u buducnosti vise nikad necu morati da strahujem za direktne prenose i da jurim linkove po netu zbog nekog fudbala, tenisa i sl.

    Imam samo jedno pitanje za Aleksandra, da li ces se pojavljivati u emisiji motogp studio ili je to iskljucivo Srdjanov deo posla? Naslusao sam se vasih prenosa svih ovih godina, pa mi je bas bilo drago kad sam uspeo bar jednog da vidim! Samo mi jos tvoj avatar fali.
    Je l se spremate za Assen, meni se nesto oduzilo, ovih 2 nedelje nikako da prodju...
    Nisam ja za pojavljivanje na tv-u . Srdjan je mnogo lepsi
    Zao mi je zbog onolikog posta. Hteo sam da ga editujem, i onda sam onako, umesto da prvo copy/paste-ujem i da sacuvam na kompu ja sam hteo to uzivo.Ne ide uz mamurluk posle piva
    Svako dobro
    Ne dirajte mi Vesnu
    Pozzzz drugari
    Aleksandar Dzankic

    Comment


    • Originally posted by Rossini View Post
      ..a sta to nije tacno??da nije padao u dukatiju?da nije udarao ljude po stazi?da nije kaznjen zbog toga?da nije pricao gluposti Rosiju?da se nije prepoznao u liku(za dela je jos daleko)Biagija,pa da mu bude najveci rival?..da nije prozivao redare i organizatore trke?da ne mase po pisti svakom ko mu se ne skloni na vreme,a pritom ocigledno da ga ovaj nije video?...pa ako to nije tacno,onda ja ne gledam iste trke koje gledas ti,a pritom se zove MGp sampionat..to je isfrutriranost,ako te neko pita...
      ...okrivili su miselin za sve njegove padove u dukatiju sa njim na celu,a pritom zaboravili da je jedini motor bio tada od 250 pa i neki kusur konja vise,sa istovetnim ubrizgavanjem goriva u oba cilindra??!!!!pa,kao guma nije dobra..jel?a on jadan brljiv i gladan pobeda pa gas do daske...da je kojim slucajem bila sajla za gas,on bi je pokidao koliko je navijao!izlazi iz krivine i navija gas,a bajk seta li seta,pa koja ce to guma izdrzati toliku snagu i obrtni moment koji je imao taj dukati tada?..i onda tras..naravno,kad taj motor nikad nije bio usaglasen kako treba,a pritom imao minimum 250 konja i bio brzi na pravcu za celih 10-15 km/h od yamahe i honde,zbog tog ubrizgavanja..i onda ide prica,samo je Stoner znao da vozi dukati..vozio ga na stazama gde je to odgovaralo dukatiju i bio u top 3,gde nije i gde je forsirao,on je padao..pa sad ni to nije tacno?..ma sto se Stonera tice,izgleda mi da nije nista tacno...zato je i otisao u pola sezone na odmor kao iscrpljen,a to se zove zavidan,jer je znao koji motor i koje jacine poseduje,a nije dobio nikakav rezultat vredan paznje..zavidan da te mere da to nije mogao trpeti vise itd,itd...
      Ne mogu vise da se raspravljam. Pravu rec koju sam trazio je da si SMORIO vise svojim misljenjem o Stoneru i Repsolu. U pravu si za sve sto si rekao i toliko o tome.
      Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

      Comment


      • Originally posted by Hurricane View Post
        Ne mogu vise da se raspravljam. Pravu rec koju sam trazio je da si SMORIO vise svojim misljenjem o Stoneru i Repsolu. U pravu si za sve sto si rekao i toliko o tome.


        ...nisam smorio..nego sam u pravu...a to sto ti ne mozes da prihvatis,a cela istina..tvoja stvar,demantuj me ako nisam u pravu??!!!na zalost u pravu sam,kao i vecina zaljubljenika u Gp...demantuj me bar u jednoj reci!!!!i ti i slicni tvom razmisljanju...Stonerovci...
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Rossini View Post
          ..a sta to nije tacno??da nije padao u dukatiju?da nije udarao ljude po stazi?da nije kaznjen zbog toga?da nije pricao gluposti Rosiju?da se nije prepoznao u liku(za dela je jos daleko)Biagija,pa da mu bude najveci rival?..da nije prozivao redare i organizatore trke?da ne mase po pisti svakom ko mu se ne skloni na vreme,a pritom ocigledno da ga ovaj nije video?...pa ako to nije tacno,onda ja ne gledam iste trke koje gledas ti,a pritom se zove MGp sampionat..to je isfrutriranost,ako te neko pita...
          ...okrivili su miselin za sve njegove padove u dukatiju sa njim na celu,a pritom zaboravili da je jedini motor bio tada od 250 pa i neki kusur konja vise,sa istovetnim ubrizgavanjem goriva u oba cilindra??!!!!pa,kao guma nije dobra..jel?a on jadan brljiv i gladan pobeda pa gas do daske...da je kojim slucajem bila sajla za gas,on bi je pokidao koliko je navijao!izlazi iz krivine i navija gas,a bajk seta li seta,pa koja ce to guma izdrzati toliku snagu i obrtni moment koji je imao taj dukati tada?..i onda tras..naravno,kad taj motor nikad nije bio usaglasen kako treba,a pritom imao minimum 250 konja i bio brzi na pravcu za celih 10-15 km/h od yamahe i honde,zbog tog ubrizgavanja..i onda ide prica,samo je Stoner znao da vozi dukati..vozio ga na stazama gde je to odgovaralo dukatiju i bio u top 3,gde nije i gde je forsirao,on je padao..pa sad ni to nije tacno?..ma sto se Stonera tice,izgleda mi da nije nista tacno...zato je i otisao u pola sezone na odmor kao iscrpljen,a to se zove zavidan,jer je znao koji motor i koje jacine poseduje,a nije dobio nikakav rezultat vredan paznje..zavidan da te mere da to nije mogao trpeti vise itd,itd...

          ..neka me neko demantuje!!!!..ako ni zbog cega drugog,ono ti zbog samih Stonerovaca.....avaj,svi znaju da sam u pravu,samo nece da priznaju...ne mogu vise da podnosim zablude...!!!!!!!!!
          sigpic

          Comment

          Working...
          X