Announcement

Collapse
No announcement yet.

F1 kviz

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Okupljanje u 23, pocinjemo oko 23:30 jel tako?

    Comment


    • Originally posted by Vanja #66 View Post
      Okupljanje u 23, pocinjemo oko 23:30 jel tako?
      ja mislim da je tako
      www.balkansimracing.com/forum

      Real cars. Real racing. Dobrodosli

      Comment


      • Originally posted by Iceman View Post
        ja mislim da je tako
        To mi je dosta

        Comment


        • Originally posted by Vanja #66 View Post
          Ne mogu sutra posle 4 nista, imam neki dogovor sa drustvom (Kung Fu Panda 2 ), a posle toga mi je trening... Jest malo glupo ali jel moze onda od 3 sutr, tj. pola 3 okupljanje u 3 pocinjemo, naravno 3 popodne, video sam da smo i Nebojsa i Iceman i Tony i ja danas bili oko tog vremena aktivni, pa ono mozda ovako?
          Koja je odluka na kraju? Ja podrzavam ovo u 3, pre podne nisam kod kuce, a uvece isto verovatno necu moci.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Tony_G View Post
            Koja je odluka na kraju? Ja podrzavam ovo u 3, pre podne nisam kod kuce, a uvece isto verovatno necu moci.
            mi smo se svi slozili sutra uvece u 23:30 jedva smo nasli taj termin svako ko ponudi nesto nekoe ne odgovara.Sta jos sutra i onda pravimo pauzu od 2 nedelje okupljanje u 23:00
            www.balkansimracing.com/forum

            Real cars. Real racing. Dobrodosli

            Comment


            • Originally posted by Iceman View Post
              mi smo se svi slozili sutra uvece u 23:30 jedva smo nasli taj termin svako ko ponudi nesto nekoe ne odgovara.Sta jos sutra i onda pravimo pauzu od 2 nedelje okupljanje u 23:00
              sta ce imati sutra ? kviz ?
              FORZA MILAN!!

              Comment


              • Originally posted by Niksa View Post
                sta ce imati sutra ? kviz ?
                F1 kviz !!! ovo danas ce biti 5-a epizoda
                www.balkansimracing.com/forum

                Real cars. Real racing. Dobrodosli

                Comment


                • E, ljudi, ja vam se izvinjavam, drugovi su mi otkazali danas, pa sam slobodan da odradimo kviz u 3, e sad, nadam se da cete videti ovo, ostavicu poruku i na chatzyju!!!

                  Dakle, da li moze da se promeni termin za 3 popodne danas...

                  Comment


                  • Originally posted by Vanja #66 View Post
                    E, ljudi, ja vam se izvinjavam, drugovi su mi otkazali danas, pa sam slobodan da odradimo kviz u 3, e sad, nadam se da cete videti ovo, ostavicu poruku i na chatzyju!!!

                    Dakle, da li moze da se promeni termin za 3 popodne danas...
                    jesi li slobodan u 23;30
                    www.balkansimracing.com/forum

                    Real cars. Real racing. Dobrodosli

                    Comment


                    • Originally posted by Iceman View Post
                      jesi li slobodan u 23;30
                      Jesam, rekao sam da jesam, nego mislim da je bolje u 3 ako moze sad da se prebaci, ako ne nikom nista, ostaje u 2330!

                      Comment


                      • Ja bih mogao od 5.Ali najbolje od 23:30.
                        FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

                        Comment


                        • Nista onda, najbolje je da ostane u 23:30! Nema veze, mislio sam da ce biti bolje u 3, ali najbolje je da zapravo i ne menjamo!

                          Comment


                          • Originally posted by Vanja #66 View Post
                            Nista onda, najbolje je da ostane u 23:30! Nema veze, mislio sam da ce biti bolje u 3, ali najbolje je da zapravo i ne menjamo!
                            najbolje u 23:30 da ne menjamo non stop a okupljanje u 23:00
                            www.balkansimracing.com/forum

                            Real cars. Real racing. Dobrodosli

                            Comment


                            • Cestitke Iceu na pobedi i izvinjenje za probleme, nece se ponoviti. Postavicu sve sutra, odoh sad da spavam.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Umrtvili ste bili nemoguce da sam otisao sa kviza,daj bre zar je bitno koliko bodova imate i to 5 pitanja do kraja
                                Ubuduce ako tako budete mlatili sa poenima necu da igram..zezanje je..
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X