Announcement

Collapse
No announcement yet.

F1 kviz

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bice View Post
    Umrtvili ste bili nemoguce da sam otisao sa kviza,daj bre zar je bitno koliko bodova imate i to 5 pitanja do kraja
    Ubuduce ako tako budete mlatili sa poenima necu da igram..zezanje je..
    miko je sve poceo
    www.balkansimracing.com/forum

    Real cars. Real racing. Dobrodosli

    Comment


    • Pa znam jbg,vi ste posle nastavili,daj sledeci put malo ozbiljniji budite....
      Ja ne znam mnogo o F1 ali igram samo radi zabave.... ;)
      Koliko sma bodova osvojio u opste?
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        Pa znam jbg,vi ste posle nastavili,daj sledeci put malo ozbiljniji budite....
        Ja ne znam mnogo o F1 ali igram samo radi zabave.... ;)
        Koliko sma bodova osvojio u opste?
        nemam pojma nebojsa ce danas izbaciti rezultate
        www.balkansimracing.com/forum

        Real cars. Real racing. Dobrodosli

        Comment



        • Iceman


          Rezultati pete epizode kviza

          Iceman 15 (25)
          Tony 12 (18)
          Miko 10 (15)
          Vanja 8 (12)
          MLADOSTLE 5 (10)
          bice 2 (8)

          Trenutni plasman (sampionat)

          1. Iceman 108 (3)
          2. Miko Survivor 98 (2)
          3. Tony_G 75
          4. MLADOSTLE 52
          5. bice 38
          6. Vanja #66 27
          7. MarkedOne8 18
          8. nixiy 8

          Cestitke Icemanu na trecoj pobedi. Pravimo pauzu dve nedelje zobg odmora vodeceg u sampionatu ;). Sledece okupljanje 22. jula u 21 cas.Pridruzite se.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • xexex svaka cast nebojsa xexex ja posle 5 trka ( epizoda ) ima 108 poena a webber i button posle 8 trka imaju 109 bodova
            www.balkansimracing.com/forum

            Real cars. Real racing. Dobrodosli

            Comment


            • Svaka cast Ice, ali ja kao i bice ako i sledeci put neko pominje bodove nekog drugog necu vise dolaziti...
              Ok mi je da svako ko osvoji bod napise za sebe koliko ima nakon tog pitanja cisto da ne mora da pamti ili sta vec, mada i to je nepotrebno, pa verujemo valjda Nebojsi, jbg, zar ne? Ok, ono sinoc je bilo jer je i on bio umoran (i ja sam bio stao mi je mozak totalno ), rekao je da se nece ponoviti i to je to...

              Dajte malo iskulirajte, to je sve zezanje, siguran sam da svi ovde manje vise podjednako znamo o F1, ali Miko i Iceman imaju jako brze prste...

              Comment


              • Originally posted by Vanja #66 View Post
                Svaka cast Ice, ali ja kao i bice ako i sledeci put neko pominje bodove nekog drugog necu vise dolaziti...
                Ok mi je da svako ko osvoji bod napise za sebe koliko ima nakon tog pitanja cisto da ne mora da pamti ili sta vec, mada i to je nepotrebno, pa verujemo valjda Nebojsi, jbg, zar ne? Ok, ono sinoc je bilo jer je i on bio umoran (i ja sam bio stao mi je mozak totalno ), rekao je da se nece ponoviti i to je to...

                Dajte malo iskulirajte, to je sve zezanje, siguran sam da svi ovde manje vise podjednako znamo o F1, ali Miko i Iceman imaju jako brze prste...

                hvala vanja.... ja sam sinoc isto popizdio kad su poceli da racunaju bodove.doslo mi je da slomim komp...... ali dobro sad odmaramo 2 nedelje pa se vracamo 22.jula
                www.balkansimracing.com/forum

                Real cars. Real racing. Dobrodosli

                Comment


                • Originally posted by Iceman View Post
                  hvala vanja.... ja sam sinoc isto popizdio kad su poceli da racunaju bodove.doslo mi je da slomim komp...... ali dobro sad odmaramo 2 nedelje pa se vracamo 22.jula
                  Ja tad, dobro ne bas tad, 24. jula, idem na more, Kroacija, Hvar, lepe zene svuda oko mene!

                  Videcu tamo da li cu moci da nadjem neki net caffe pa da radim kvizove kad i vi... Ako ne, nema veze... Moracete da prezivite bez mene...

                  E, jedna molba, dajte da kvizovi budu ili utorkom ili cetvrtkom, ostalih dana imam treninge, sad u petak 22. jula necu ni ici jer moram malo da odmorim pred more, tako da cu moci na kviz, ali sve posle toga-tesko da cu izostajati sa treninga...

                  Comment


                  • Ja sam na moru od 3 do 27 ili 28 avgusta ali imat cu net tamo , samo bas ne verujem prvih 7-8 dana da cu ga koristiti , imam tamo kucu tj u Herceg Novom pa cu sa drustvom izlaziti a i na plazi cu biti do 7-8 tako da ako moze ta prva sedmica dok se izgotivim da ne bude kviz
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by Miko View Post
                      Ja sam na moru od 3 do 27 ili 28 avgusta ali imat cu net tamo , samo bas ne verujem prvih 7-8 dana da cu ga koristiti , imam tamo kucu tj u Herceg Novom pa cu sa drustvom izlaziti a i na plazi cu biti do 7-8 tako da ako moze ta prva sedmica dok se izgotivim da ne bude kviz
                      ajmo pauza do 1 septembra
                      www.balkansimracing.com/forum

                      Real cars. Real racing. Dobrodosli

                      Comment


                      • Originally posted by Iceman View Post
                        ajmo pauza do 1 septembra
                        Super,i ja necu biti od pocetka do spa.
                        FORZA DANI PEDROSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sigpicFORZA BAYERN MUNCHEN

                        Comment


                        • Koji sam ja kreten Gledao sam kalendar za avgust. Ubi me ovaj ritam, jos sad EXIT cetiri dana, ne znam kako cu preziveti... Kviz ce biti u utorak sto je i standardno, samo je 19 jul, a ne 22 kao sto sam ja napisao. Izvinite, jako sam pogubljen ovih dana...

                          Mislim, ako vi zelite mozemo da odlozimo do prvog septembra, ali onda kad cemo zavrsiti... Izjasnite se ovde pa ako je vecina za, ja nemam nista protiv... Demokratija
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Koji sam ja kreten Gledao sam kalendar za avgust. Ubi me ovaj ritam, jos sad EXIT cetiri dana, ne znam kako cu preziveti... Kviz ce biti u utorzak sto je i standardno, samo je 19 jul, a ne 22 kao sto sam ja napisao. Izvinite, jako sam pogubljen ovih dana...

                            nebojsa vidis da ih nece bit pola ajmo kviz u utorak 2.septembar 2011
                            www.balkansimracing.com/forum

                            Real cars. Real racing. Dobrodosli

                            Comment


                            • Meni ne smeta da bude jos u utorak 19og, ali izgleda da je najbolje da se stvarno sve odlozi do 2. septembra... I Tonyju ce sigurno odgovarati.

                              Comment


                              • Originally posted by Vanja #66 View Post
                                Meni ne smeta da bude jos u utorak 19og, ali izgleda da je najbolje da se stvarno sve odlozi do 2. septembra... I Tonyju ce sigurno odgovarati.
                                malo da odmorimo od kompjutera
                                www.balkansimracing.com/forum

                                Real cars. Real racing. Dobrodosli

                                Comment

                                Working...
                                X