Announcement

Collapse
No announcement yet.

Najbolji od najboljih - oni zbog kojih fudbal pocinje da se prati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Smajhel-Kafu,Ferdinand,Kanavaro,R.Karlos- Zidan,Pirlo,Cavi-Nisterloj,Raul,Ronaldo(Zuba)


    Kasiljas-Maikon,Maldini,Lusio,Evra-Ronaldo,Pirlo,Gigs-Rivaldo-Botistuta-Ronaldinjo
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Da li bi znao da mi nabrojis koji su to igraci?

      Sto se tice onih koji su odusevljavali publiku:
      Di Kanio,Kanidja,Batistuta,Zuninjo,Ze Roberto...
      Ajax,Real i Milan su ti igraci.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vule_89 View Post
        Ljudi,to su bili fudbaleri,danas je vise manekena,ima izuzetaka,pre 10 godina se igrao pravi fudbal,ovo sada sto igraju je vise za kladionice"njihove sponzore"
        I meni deluje da vise nije uzbudljivo kao pre desetak godina, tada su igraci dolazili sa "ulice" i imali neku nesvakidasnju harzimu, sada dolaze iz akademija i igraju kao roboti. Njihov kvalitet je neosporan ali nije zanimljivo....
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Tony_G View Post
          I meni deluje da vise nije uzbudljivo kao pre desetak godina, tada su igraci dolazili sa "ulice" i imali neku nesvakidasnju harzimu, sada dolaze iz akademija i igraju kao roboti. Njihov kvalitet je neosporan ali nije zanimljivo....
          Zbog njih sam zavoleo fudbal,secam se 2002 godine i SP,kako je onaj Brazil igrao,kako je igrala Francuska pa i Portugal,pogledaj sada,paze da se ne isprljaju,stavljaju gela u kosu(Svi znamo ko stavlja,ima ih verovatno dosta ali je on najpoznatiji)biraju kopackesve je otislo u pm,ono sam sa uzivanjem gledao a sada ne mogu na miru da pogledam utakmicu,zato sto jebeno namestaju,jedini timovi koji "mozda namestaju dva puta u sezoni su:Mancester i Barselona,njima svaka cast,ostali namestaju svako jebeno kolo,fudbal je biznis,vrte se ogromne pare...

          Comment


          • Vule ko o cemu ti o namestanju,ajde nemoj ovde molim te,ima tema i za to. ;)
            sigpic

            Comment


            • DobroOnaj tvoj prvi sastav je dobra,samo sto bih ja izbacio Mesija,zato sto su to fudbaleri koji su obelezili deceniju,nemam nista protiv njega..

              Comment


              • Originally posted by Vule_89 View Post
                DobroOnaj tvoj prvi sastav je dobra,samo sto bih ja izbacio Mesija,zato sto su to fudbaleri koji su obelezili deceniju,nemam nista protiv njega..
                Pa nije ovo za tim decenije,nego svako da napise najbolju postavu po svom izboru,a meni se najvise svidja nacin na koji on igra + sto mi je omiljeni igrac tako da mora tu da se nadje.
                sigpic

                Comment


                • Carlos Alberto, Felix, Piazza, Brito, Clodoaldo, Marco Antonio,
                  Jairzinho, Gérson, Tostão, Pelé i Rivelino

                  Zbog njih sam zavolio fudbal.

                  Comment


                  • Casillas-Carlos-Ferdinand-Nesta-Cafu-Seedorf-Ronaldinho-Zidan-Figo-Ronaldo-Henry
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Crnjak me da listat, ali sam UBIJEĐEN da je zaboravljen jedan veliki fudbalski majstor, mozda najveci sto se tice pozicije centralnog veznog... Da potsjetim

                      Comment


                      • Ae kada vec nabrajate te zbog kojih se ide na fudbalske tekme ja bih pored svih njih dodao i Alvara Rekobu, definitivno doktor fudbalske igre! A niko nije u najboljih 11 stavio ni Raula sto je iznenadjujuce takodje. Pa Rui Kosta, Bobo Vijeri, Pipo Inzagi, pa Ravaneli, pa Filip Koku, Edgard Davids, Tedi Seringem, Alan Sirer, Rober Pires, Diego Tristan, Djalminja........moze da se nabraja do sutra
                        EDIT: da sto se odbrane tice mozda bi se jedino pored pomenutih mogao dodati i Loran Blan kao i Jap Stam!
                        Last edited by Brajkula; 30-05-11, 18:55.

                        Comment


                        • I naravmno majstor, ostavljam vam da pogadjate ko je u pitanju
                          gaizka1.jpg

                          Comment


                          • Uuu koji blam niko Stama nije stavio,covek je jedan od najboljih u zadnjih 15 godina na svojoj poziciji.

                            Ima li ljubitelja ovog coveka?Moj prvi omiljeni igrac i jedan od omiljenih i dan danas.Steta za silne povrede.

                            sigpic

                            Comment


                            • Montela, Airplanino
                              Kada pominjemo tu sampionsku generaciju Rome izdvojio bih i Marka Delvekia, tzv. Super Maria i Emersona koji je posle presao naravno u Juve ;)

                              Comment


                              • Delvekio je odlican igrac,postao mi je drag na EP 2000,navijao sam za Italiju kada je Jugoslavija ispala.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X