Announcement

Collapse
No announcement yet.

Najbolji od najboljih - oni zbog kojih fudbal pocinje da se prati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    De kakav YT igrac??
    Koliko je poteza Ronaldinho izvodi u toku same utakmice, a naravno da je bio neozbiljan!
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • #77
      Originally posted by tata Mumi View Post
      De kakav YT igrac??
      Koliko je poteza Ronaldinho izvodi u toku same utakmice, a naravno da je bio neozbiljan!
      Ljudi ga smatraju boljim od recimo Zidana zato sto pogledaju neki klip sa potezima i onda ispada bolji,a realno nije.Cesto je znao da bude neozbiljan i da se u nekim bitnim mecevima glupira.Naravno on je igracina,ali je mogao da bude jos bolji.Talenat je jedno a efikasnost i uspeh drugo.Kakav je Robinjo samo talenat,pa nikad nije bio ni blizu nekog velikog priznanja,a po talentu moze da se poredi sa najvecima ali to mu nista ne znaci kad ne igra konstantno dobro i na svom najvisem nivou.
      sigpic

      Comment


      • #78
        Originally posted by S-Nash View Post
        Ljudi ga smatraju boljim od recimo Zidana zato sto pogledaju neki klip sa potezima i onda ispada bolji,a realno nije.Cesto je znao da bude neozbiljan i da se u nekim bitnim mecevima glupira.Naravno on je igracina,ali je mogao da bude jos bolji.Talenat je jedno a efikasnost i uspeh drugo.Kakav je Robinjo samo talenat,pa nikad nije bio ni blizu nekog velikog priznanja,a po talentu moze da se poredi sa najvecima ali to mu nista ne znaci kad ne igra konstantno dobro i na svom najvisem nivou.

        Zar ima takvih!
        De pa ti su mi smijesni koji samo na youtube-u pogledaju nesto malo o nekom igracu (a kojeg recimo mogu gleadti preko tv-a) i onda nesto pricaju!
        Al' cinjenica da je bio najljepsi za gledanje, a sto jest jest izmisio je dosta poteza....trajao je 4 godine zbog neozbiljnosti i to je to!
        Prvi put cujem izraz youtube igrac....
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • #79
          Iskreno, Ronaldinjo jeste bio najzanimljiviji za gledanje, prvo kao pojava, drugokao majstor (setimo se samo utakmice Barsa-Milan, kada je Gatuzu (koga ja bezobzira sto sam navijac Juve-a dosta gotivim) proturio kroz noge loptu i udario mu zausku, legendaran momenat u fudbalu). Ali ipak se ne bih slozio da je isti bolji od Zi-Zua jer ono sto je Zidan radio mislim da danas ne radi nijedan igrac na terenu, covek je igrao fudbal gotovo kao sah, ja kada gledam pomislim da on u glavi ima 7 poteza unapred zamisljenih kako svojih tako i svojih saigraca, dakle on je jedan jedini i neponovljivi. Sada Mesi, jeste on vrhunski fudbaler, sve to stoji, ali nije jedan jedini itd. prvo Kristijano Ronaldo je gotovo fudbaler slicnih karakteristika kao on, dalje ja bih rekao slicno i za Robena (slicne karakteristike), Riberija...ne kazem da su oni u istoj ravni kao Mesi, cak Mesi je bolji od njih (jedino gde nisam siguran u to je Ronaldo), ali su igraci slicnih karakteristika, dok je Zidan jedan jedini, uvek sam uzivao da gledam takvog majtora. To cu reci i za "debelog" Ronalda i za Rivalda (koga gle cuda niko nije ovde pomenuo). Dobro sada kada bih krenuo da nabrajam bilo bi tu jos igraca, ali Zidan, Ronaldo pa Rivaldo bi bila top lista igraca koje sam gledao u svom zivotnom dobu. Da pricam o Bestu, Pele-u, Maradoni necu jer ih nikada nisam gledao u direktnom prenosu.
          Dakle, rezime, Zinedin Zidan, jedan jednini neponovljivi!
          Last edited by Brajkula; 30-05-11, 14:15.

          Comment


          • #80
            Originally posted by tata Mumi View Post
            Prvi put cujem izraz youtube igrac....
            Imas takvih koliko hoces,Robinjo je na primer jedan od tih,kod njega je to jos izrazenije.
            sigpic

            Comment


            • #81
              Ovo je jako zanimljiva tema i moze biti dobra diskusija,pa mozda najbolje da se prebaci u posebnu temu npr. Najbolji igraci svih vremena.Rivaldo je bio dobar,ali realno imao je samo lijevu,zato ga ja ne racunam u kategoriju najboljih,a da je bio strasan bio je.Puskas,Van Basten,Krojf,Euzebio,Di Stefano,Carlton,sjetimo se sta je radio Badjo i zahvaljujuci kome je Bresa ostajala u Serie A,a to je bila jedna druga Serie A tada,najbolja liga na svijetu,ubjedljivo.Ja sam volio i Batija,takav treba napadac da bude.
              sigpic

              Comment


              • #82
                Originally posted by Vladan View Post
                Ovo je jako zanimljiva tema i moze biti dobra diskusija,pa mozda najbolje da se prebaci u posebnu temu npr. Najbolji igraci svih vremena.Rivaldo je bio dobar,ali realno imao je samo lijevu,zato ga ja ne racunam u kategoriju najboljih,a da je bio strasan bio je.Puskas,Van Basten,Krojf,Euzebio,Di Stefano,Carlton,sjetimo se sta je radio Badjo i zahvaljujuci kome je Bresa ostajala u Serie A,a to je bila jedna druga Serie A tada,najbolja liga na svijetu,ubjedljivo.Ja sam volio i Batija,takav treba napadac da bude.
                Sto se mene tice moze,posebno ako se drugi slazu i neka kazu svoje misljenje a ja cu onda da otvorim temu i prebacim postove,cim budem mogao. ;)

                A kako racunas Mesija u kategoriju najboljih posto i on ima samo levu,mada sad nesto vise koristi i desnu ali opet?
                sigpic

                Comment


                • #83
                  Vlada, slažem se, hteo sam to da predložim, ali nisam hteo da pametujem, a nisam očekivao da će diskusija toliko da se zahukta ..

                  Comment


                  • #84
                    A ipak Mesi mnogo lakse prolazi igrace nego sto je to bio slucaj sa Rivaldom,nisko teziste je cudo
                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by Vladan View Post
                      Ovo je jako zanimljiva tema i moze biti dobra diskusija,pa mozda najbolje da se prebaci u posebnu temu npr. Najbolji igraci svih vremena.Rivaldo je bio dobar,ali realno imao je samo lijevu,zato ga ja ne racunam u kategoriju najboljih,a da je bio strasan bio je.Puskas,Van Basten,Krojf,Euzebio,Di Stefano,Carlton,sjetimo se sta je radio Badjo i zahvaljujuci kome je Bresa ostajala u Serie A,a to je bila jedna druga Serie A tada,najbolja liga na svijetu,ubjedljivo.Ja sam volio i Batija,takav treba napadac da bude.
                      Au sad si bas preterao, preskocio si Savicevica
                      Originally posted by Vladan View Post
                      A ipak Mesi mnogo lakse prolazi igrace nego sto je to bio slucaj sa Rivaldom,nisko teziste je cudo
                      Hteo si da kazes brzina je cudo, brzi je od Rivalda to da, ali kada bih govorili o fudbalskom umecu, tj. sve ono sto jedan i drugi mogu sa loptom ja prednost dajem Rivaldu, kad se samo setim onih makazica izmedju Stama i Irvina (msm da je drugi bio Denis Irvin nisam siguran) "upiskim se od srece"
                      Sto se tice nove teme, ja sam za, mada opet tema jeste zanimljiva ali dosta nezahvalna, sve zavisi ko sta gotivi, te nikada necmo doci da konacnog odgovora....mada ako mene volite, kao sto se da primetiti, ja to i volim
                      I da slazem se za Badja, majstor fudbala svakako, sve je u redu ali on je odradio jedan od najvecih promasaja u istoriji fudbala (penal protiv Brazila u SAD na SP 1994)...mada sada opet, kada se malo dublje pogleda na stvar, po mom misljenju, je veci promasaj Pedje Mijatovica na SP 1998 protiv Holandije, da ga je tada dao, kapiram da bi nama (Srbiji) Zidan uvalio one golove u finalu, no nikada se ne zna, da ne skrecem sa teme....
                      Last edited by Brajkula; 30-05-11, 14:48.

                      Comment


                      • #86
                        Dejo je imao strasan osjecaj,nije dzaba bio genije,ali lijen pa to ti je
                        Svakako Badjo nije ta najveca klasa da se racuna u najbolje svih vremena,ali kad bi pricali onda bi bilo zanimljivo pomenuti velike igrace
                        Rivaldo je imao sjajan osjecaj za prostor i ogomnu tehniku,svi koji prate sjecaju se onih nenormalnih makazica,bjese li protiv Valensije?
                        Mesi kao i Maradona,brza promjena ritma i pravca,maltene kroz noge se provlaci.Ali sto se tice tehnike i onoga sto su sa lotom mogli da rade Zidan,Ronaldo,Ronaldinjo,pa i Rivaldo on to ne moze,a nije ni takav tip igraca ustvari
                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          Sto se tice ovih prostora za mene je broj jedan Safet Susic.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                            Sto se tice ovih prostora za mene je broj jedan Safet Susic.
                            Dobar,dobar,ipak moj favorit
                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              Ja po onome sto sam vidio po snimkama i slusao ipak je Pape broj jedan

                              Neki dan sam gledao emisiju gdje je isto Dejo Savicevic rekao da je Susic najbolji igrac kojeg je on gledao.

                              Dobro bi bilo da je upola dobar trener kao sto je bio igrac







                              Last edited by Joe Cole 10; 30-05-11, 15:01.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by Vladan View Post
                                Dejo je imao strasan osjecaj,nije dzaba bio genije,ali lijen pa to ti je
                                Svakako Badjo nije ta najveca klasa da se racuna u najbolje svih vremena,ali kad bi pricali onda bi bilo zanimljivo pomenuti velike igrace
                                Rivaldo je imao sjajan osjecaj za prostor i ogomnu tehniku,svi koji prate sjecaju se onih nenormalnih makazica,bjese li protiv Valensije?
                                Mesi kao i Maradona,brza promjena ritma i pravca,maltene kroz noge se provlaci.Ali sto se tice tehnike i onoga sto su sa lotom mogli da rade Zidan,Ronaldo,Ronaldinjo,pa i Rivaldo on to ne moze,a nije ni takav tip igraca ustvari
                                Da dao je i protiv Valensije pogodak makazicama iz zongliranja, pimpovanja, kako god....ma jednostavno covek je bio majstor, koliko je samo fenomenalnih golova dao, a fudbal se gleda bas zbog golova
                                Sada sto se tice nasih prostora kapiram da ce se svi sloziti da je najbolji svih vremena Dragan Dzajic, mada meni najomiljniji je svakako Vladimir Jugovic (ne kazem da je najbolji, nije, samo da mi je omiljni igrac i igrac zbog kojeg ja u stvari gotivim Juventus)! Sto se tice poslednjih 20, 25 godina, najbolji je svakako Dragan Stojkovic-Pixi i tu diskusije msm da nema

                                Comment

                                Working...
                                X