Announcement

Collapse
No announcement yet.

Letnji prelazni rok 2011-Vesti,spekulacije,komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bastos u Juventusu za 15 miliona.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • http://www.fcbayern.telekom.de/de/ak...2f301897846809

      Neuer u Bayernu.

      http://uk.eurosport.yahoo.com/010620...gn-malaga.html

      Van Nisterlooy u Malagi.

      I bice gdje si vidio to za Bastosa,nema nista na stranici Juventusa ;)
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Pa ne znam oce li imati para da tek tako da za dzabe 8 igraca i nove da dovede.Mada imaju oni para,samo sto Berni Eklston ne ulaze u klub koliko stvarno moze.
        A imas li informacije koliko su ti pomenuti igraci igrali prethodne sezone u Cempionsipu, tj. ako su tamo malo igrali, sta ce im u jacem rangu, odnosno ako nemaju kvalitet za nizi rang sta ce im u visem, po principu ko ne moze manje ne moze ni vise. Btw. kada smo kod QPR-a navijam da se sto vise zadrze u PL, tako da napred QPR

        Comment


        • I ja nigde ne vidim to u vezi Bastosa

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            A imas li informacije koliko su ti pomenuti igraci igrali prethodne sezone u Cempionsipu, tj. ako su tamo malo igrali, sta ce im u jacem rangu, odnosno ako nemaju kvalitet za nizi rang sta ce im u visem, po principu ko ne moze manje ne moze ni vise. Btw. kada smo kod QPR-a navijam da se sto vise zadrze u PL, tako da napred QPR
            Neki su bili zaista korisni,Cimbonda pre svih ali opet kad ode 8 igraca tako odjednom to moze da poremeti tim i igrace koji su ostali,posebno ako je dobra atmosfera u svlacionici.Ako vec zele da ih se rese,najbolje postepeno jedan po jedan,eto to je neko moje misljenje.Pominje se inace da bi mogli Dzoa Kola da dovedu.A navijam da sve 3 ekipe koje su usle ostanu u PL i da ispadnu Vulvsi,Vigan i Stouk,sve antifudbal do antifudbala.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Neki su bili zaista korisni,Cimbonda pre svih ali opet kad ode 8 igraca tako odjednom to moze da poremeti tim i igrace koji su ostali,posebno ako je dobra atmosfera u svlacionici.Ako vec zele da ih se rese,najbolje postepeno jedan po jedan,eto to je neko moje misljenje.Pominje se inace da bi mogli Dzoa Kola da dovedu.A navijam da sve 3 ekipe koje su usle ostanu u PL i da ispadnu Vulvsi,Vigan i Stouk,sve antifudbal do antifudbala.
              Da ali ako bi se resavali jednog po jednog onda bi bili u opasnosti da ispadnu iz lige jer tesko da jedna uprava moze da izdrzi 35 igraca na racunu za placanje, dakle ne bi doveli sve zamene, ne bi se pojacali, ako im je to uopste i cilj sa ovim masovnim otpustanjem
              EDIT:Sto se tice Vulfsa, nikada Milijasa i drugare da diras
              Last edited by Brajkula; 01-06-11, 20:10.

              Comment


              • Pominjalo se da su zainteresovani i za Ancelotija, to bi bilo veoma zanimljivo. On je izjavio da zeli da ostane u PL, nijedan od vecih timova ne trazi novog trenera, tako da ako zeli mozda cak bude morao u QPR, mada bi to bio veliki korak u nazad za njega. Ali opet ko zna, mozda bi Berni za njega odresio kesu, doveli par igraca, pa bi postepeno napredovali. Deluje malo verovatno ali nikad se ne zna.

                @ S-Nash Ne bih rekao za Wigan du su antifudbal, imaju Spanca za trenera koji forsira tehnicku igru, igrace tipa N'Zogbia, Rodallega, Cleverly, McCarthy itd, ja kad god sam ih gledao uvek igrali su sa dosta dodavanja i bili opasni, fali im iskustva da dobijaju malo vise utakmica ali svakako igraju mnogo lepse od Wolvesa, Stokea, Blackburna.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Tony_G View Post
                  Pominjalo se da su zainteresovani i za Ancelotija, to bi bilo veoma zanimljivo. On je izjavio da zeli da ostane u PL, nijedan od vecih timova ne trazi novog trenera, tako da ako zeli mozda cak bude morao u QPR, mada bi to bio veliki korak u nazad za njega. Ali opet ko zna, mozda bi Berni za njega odresio kesu, doveli par igraca, pa bi postepeno napredovali. Deluje malo verovatno ali nikad se ne zna.

                  @ S-Nash Ne bih rekao za Wigan du su antifudbal, imaju Spanca za trenera koji forsira tehnicku igru, igrace tipa N'Zogbia, Rodallega, Cleverly, McCarthy itd, ja kad god sam ih gledao uvek igrali su sa dosta dodavanja i bili opasni, fali im iskustva da dobijaju malo vise utakmica ali svakako igraju mnogo lepse od Wolvesa, Stokea, Blackburna.
                  Ne vidim sto bi to bio korak unazad ako on to zeli,jer mozda je to njemu izazov,da posle 10 godina vodjenja jakih timova ponovo uradi nesto sa slabijim,kao kad je Redjanu uveo u Seriu A i sa Parmom bio 2. mada je Parma bila jaka ali bilo je par jacih ekipa.Cuo sam da je izjavio da cak ne bi imao nista protiv i Vest Hem da vodi i da proba da ih vrati.Sto se tice Vigana,ja kad god ih gledam nikako ne igraju.
                  sigpic

                  Comment


                  • Pa bio bi korak u nazad jer je prethodnih 15 godina vodio ekipe u LS, borio se za titule i trofeje svake godine. Ja bih cak voleo da on uzme QPR, on mi je jedan od omiljenih trenera, i voleo bih da vidim sta bi s njima uradio i kako bi pravio tim.
                    Sto se tice Wigana slazem se ja da oni cesto ocajno igraju, ali to ne znaci da igraju antifudbal. Oni zele da igraju lepo, po zemlji, dodavanje, kretnja itd, ali im to ne uspeva tako cesto, prosto zbog nedostatka kvaliteta, ali makar se trude. Dok timovi tipa Stoke, Blackburn, Wolves ni ne pokusavaju, vec se fokusiraju na grubu igru i traze svoje prilike iz kornera, slobodnih udaraca... Blackburn cak kad ima slobodan udarac na sredini terena posalje sve igrace u protivnicki kazneni a golman izvodi im kao centrira....
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Bastos u Juventusu za 15 miliona.
                      Jel to objavio SkySport?

                      Comment


                      • Originally posted by Tony_G View Post
                        Pa bio bi korak u nazad jer je prethodnih 15 godina vodio ekipe u LS, borio se za titule i trofeje svake godine. Ja bih cak voleo da on uzme QPR, on mi je jedan od omiljenih trenera, i voleo bih da vidim sta bi s njima uradio i kako bi pravio tim.
                        Sto se tice Wigana slazem se ja da oni cesto ocajno igraju, ali to ne znaci da igraju antifudbal. Oni zele da igraju lepo, po zemlji, dodavanje, kretnja itd, ali im to ne uspeva tako cesto, prosto zbog nedostatka kvaliteta, ali makar se trude. Dok timovi tipa Stoke, Blackburn, Wolves ni ne pokusavaju, vec se fokusiraju na grubu igru i traze svoje prilike iz kornera, slobodnih udaraca... Blackburn cak kad ima slobodan udarac na sredini terena posalje sve igrace u protivnicki kazneni a golman izvodi im kao centrira....
                        Ja ti kazem kako je kad ih ja gledam,mada su jedna od ekipa koju sam najmanje pratio.Videcemo kako ce odraditi prelazni rok i pripreme sa ovim trenerom i da li ce biti nekog napretka.
                        Stouku je glavno kad Delap baca aute.
                        Blekburn isto nek leti ako moze.

                        Videcemo,QPR,Svonsi i Norvic su igrali odlican i napadacki fudbal ove sezone i nadam se da ce tako nastaviti i sledece.

                        Sto se tice Ancelotija,bio bi korak unazad kad gledas jacinu ekipa ali mozda covek zeli tako nesto da radi i njemu to predstavlja novi izazov.Ako on to zeli,onda nije korak nazad.A ako ce uzeti njih cisto radi angazmana,onda jeste.
                        sigpic

                        Comment


                        • Bastos uskoro i zvanično u Juventusu

                          Prema francuskom sajtu "olympique-et-lyonnais.com" koji je blizak klubu sa "Žerlana" Bastos će uskoro i zvanično biti igrač Juventusa.

                          Lyon je nakon sezona u kojim je dominirao ali i sezona u kojima nije ličio na šampiona francuske odlučio da promeni "kostur" tima i proda neke od glavnih fudbalera.

                          Prvo će otići trener Puel a za njim i igrač Lyona Michel Bastos koji će preći u Juventus, ostalo je da Juventus odredi tačan datum ozvaničavanja saradnje za brazilcem.

                          "Juventus je dogovorio transfer Michela Bastosa iz Lyona po ceni od 15.000.000 eura, ostalo je da Juventus odredi tačan datum ozvaničavanja saradnje sa brazilskim fudbalerom".

                          Lyonov zvanicni sajt objavio ;)
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            A navijam da sve 3 ekipe koje su usle ostanu u PL i da ispadnu Vulvsi,Vigan i Stouk,sve antifudbal do antifudbala.
                            Zelja ce ti se delimicno ispuniti.Jedna od ove tri ekipe ce ispasti sledece sezone.;)
                            S tim da bi pre Vigana, zeleo da ispadne Blekburn.Imaju tonu para, a ne znaju sta ce sa njima.

                            Comment


                            • http://www.olympique-et-lyonnais.com/#

                              Ja ili sam corav ili ovde nista ne pise za Bastosa
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Bice jesi to kopirao sa nekog naseg sajta?A ipak sacekaj malo,jer je tako Koentrao vec u Bajernu,Realu i Liverpulu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X