Announcement

Collapse
No announcement yet.

Letnji prelazni rok 2011-Vesti,spekulacije,komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    http://www.sportske.net/vest/medjuna...asl-43471.html
    Iskreno voleo bih da se ovo dogodi jer ako Njukasl ne dovede nekog dobrog napadaca odose oni opet u Cempionsip, uporedite samo kako su igrali dok je kod njih bio Kerol, a kako od kada je isti presao u Liverpul, dakle ovo im dodje kao pojacanje, jos kada se uzme da je pomenudi gospodin iz susedne nam Bugarske najbolji strelac Premier lige za upravo zavrsenu sezonu......

    Comment


    • #77
      Njukasl je vise osvojio bodova od kad je otisao Kerol.Bilo bi odlicno za njih kad bi dosao Berba.A i cak i ako ne dodje on, siguran sam da se Njukasl sa ovakvim igracima(sada bas ne znam ko odlazi ako ima takvih uopse, a da nisu nosioci tima) da se i sledece sezone bori za sredinu tabele.
      Last edited by Ricma; 31-05-11, 18:42. Reason: Lapsus

      Comment


      • #78
        Samo nek se pravi, dosta je bilo dominacije u Spaniji Reala i Barselone.
        Mogo bi neko da bude finansijska inekcija Viljarealu ili Valensiji.

        Comment


        • #79
          Originally posted by Maric91 View Post
          Njukasl je vise osvojio bodova od kad je otisao Kerol.Bilo bi odlicno za njih kad bi dosao Berba.A i cak i ako ne dodje on, siguran sam da se Njukasl sa ovakvim igracima(sada bas ne znam ko odlazi ako ima takvih uopse, a da nisu nosioci tima) da se i sledece sezone bori za vrh tabele.
          To je zato sto je kod njih bio povredjen tih poslednjih mesec dana,a u tom periodu su najlosije igrali.Kasnije su imali jednu seriju kad su se navikli da igraju bez njega ali evidentno je da im fali i to dosta,sa njim su Nolan i Barton bili izuzetno uigrani jos u Cempionsipu.
          Last edited by Casiraghi; 31-05-11, 18:51.
          sigpic

          Comment


          • #80
            Originally posted by Maric91 View Post
            Samo nek se pravi, dosta je bilo dominacije u Spaniji Reala i Barselone.
            Mogo bi neko da bude finansijska inekcija Viljarealu ili Valensiji.
            Ne verujem da ce bas ovih 100 miliona da ih ugorze, ali 'ajde sada bar ce biti zanimljivija borba za trece mesto

            Comment


            • #81
              Originally posted by Maric91 View Post
              Samo nek se pravi, dosta je bilo dominacije u Spaniji Reala i Barselone.
              Mogo bi neko da bude finansijska inekcija Viljarealu ili Valensiji.
              Bravo Maricu za komentar!
              Svakako bi bilo odlicno da neko preuzme ova 2 tima, da se spanska liga ucini zanimljivijom a takodje i jacom!
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • #82
                Daleko su oni jos od borbe za trece mesto.Kasnije cemo o tome pricati.Neka idu korak po korak.Prvo napad na Ligu Evrope.

                Comment


                • #83
                  Pa ne znam da li ce odmah u vrh tabele,zavisi ko im dodje a po onome sto sam video seik je ulozio i u sudije.Bili su na dnu cele sezone i pred kraj odjednom zaredjali sa gomilom sumnjivih odluka.Ali dolazak tog seika je dobar za zanimljivost Primere.

                  Sto se tice ovog za Pastorea,mislim da je obicna spekulacija,cisto da bi skrenuli malo paznju na sebe,a Van Nistelroj bi vrlo lako mogao da zavrsi u Malagi.
                  sigpic

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by Maric91 View Post
                    Njukasl je vise osvojio bodova od kad je otisao Kerol.Bilo bi odlicno za njih kad bi dosao Berba.A i cak i ako ne dodje on, siguran sam da se Njukasl sa ovakvim igracima(sada bas ne znam ko odlazi ako ima takvih uopse, a da nisu nosioci tima) da se i sledece sezone bori za vrh tabele.
                    Ja bas nesto i nisam siguran, 10 mesto bi im predstavljalo maksimum po mom misljenju, naravno sve to ako se ne pojacaju u napadau....
                    I slozicu se da to sto se bodova tice, bez obzira sto sam pogresio, je sigurno uticala povreda Kerola, msm definitivno su bili dosta opasniji sa njim nego sto su bez njega....a plus,, sto je drugi deo period kada je lako njihov opstanak mogao da dodje u pitanje, pa se i tu nasteluje neki bodic...ih sada ;)

                    Comment


                    • #85
                      Moja greska.Mislio sam borice se za sredinu tabele.

                      Comment


                      • #86
                        Kevin Nolan ne ide nigde,a pominje se da bi mogli da odu Barton i Hoze Enrike,koji je najozbiljniji kandidat za novog levog beka Liverpula s obzirom na cenu i na to da se nijedan jaci klub ne interesuje za njega.Prva zelja Kenija i Komolija je Koentrao,ali sanse da on dodje su krajnje minimalne po meni,s obzirom da je Murinjo zagrizao i da je izjavio da zeli u Real mislim da je to gotovo i samo cekam potpis.Barton se povezivao isto sa Liverpulom,mada su vece sanse da ostane nego da ode koliko sam upucen.A svejedno ne mogu u sam vrh tabele,mislim da im je 7.mesto plafon.Videcemo kad dodje Mags Serbia sta ce reci za svoj tim.
                        sigpic

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by Maric91 View Post
                          Daleko su oni jos od borbe za trece mesto.Kasnije cemo o tome pricati.Neka idu korak po korak.Prvo napad na Ligu Evrope.
                          Pa kao ako dovedu pomenute, plus ovo sto imaju....plus sto ce im u tom slucaju Valensija pustiti Hoakina, drugo Atl.Madrid ostaje bez svoja mozda i dva ponajbolja pojedinca prethodne sezone mladog golmana i Aguera, pitanje je kako ce to zakrpiti, i sto se kod Viljareala pominje odlazak Djuzepe Rosija, opet mozda najboljeg poedinca te ekipe....lako oni mogu u vrh (trece mesto) sa ovim i mozda jos nekim osrednjim pojacanjem....prvo jer je liga slabija od Premier lige, dakle sa tim sastavom ako budu ozbiljni uzece dosta bodova....videcemo, mada sam ja uvek za rad "korak po korak" kao sto neko rece.

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by tata Mumi View Post
                            Bravo Maricu za komentar!
                            Svakako bi bilo odlicno da neko preuzme ova 2 tima, da se spanska liga ucini zanimljivijom a takodje i jacom!
                            Kako nije zanimljivo gledati Primeru, Mesi uzme loptu na centru predje sest igraca Hetafea zajedno sa golmanom i postigne gol, to se ne vidja bas svaki dan
                            ne zezam se, u pravu ste za to, ili tako ili finansijski fer plej, samo tako snage donekle mogu da se poravnaju.

                            Comment


                            • #89
                              Svakako je to dobro za jacanje lige!;)

                              Evo sad sam procitao da je PSZ kupila katarska fondacija, uzeli su ja msm 71% dionica za 50 mil. evra...i planiraju uloziti u PSZ da se vrate u sami vrh francuske lige gdje su bili prije nekoliko godina, svakako odlicno da se malo pojaca i francuska liga!;)
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • #90
                                Ti si ocito zaboravio na Sevilju.
                                Imaju pravog trenera, sledece sezone LE mora pasti.

                                Comment

                                Working...
                                X