Announcement

Collapse
No announcement yet.

Razgovor sa komentatorima

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srdjan je ovog vikenda zauzet sa Motog GP-jem.Valjda ce brzo posvetiti paznje i F1.
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • FIA je ponovo izmenila, nikad zazivljeno, pravilo o blown difuzorima i izduvnim gasovima i to tako sto su korisnici Renaultovih motora dobili povlasticu da prilikom kocenja smeju umesto predvidjenih 10% od maksimalnog pritiska izduvnih gasova pumpati i do 50% u difuzor. Objasnjenje jos jedne promene krije se u ugrozenoj sigurnosti Renaultovih motora, tacnije u njihovoj konstruktorskoj osobenosti koja prouzrokuje da niti u jednom trenutku nemaju sasvim zatvoren gas radi hladjenja ventila. Kako postoje podatci koji su proizasli iz analiza mapa motora i koji pokazuju da od 2010 do danas Red Bull nikada vise od 45% maksimalnog pritiska i nije ubacivao u difuzor dolazi se do zakljucka da im korigovano pravilo, prvobitna verzija je predvidjala 10% na 12000 obrtaja odnosno 20% na 18000 obrtaja, prakticno i ne donosi nikakvu promenu.

      Znaci Red Bull koristi isti sistem kao i do sada. Jedino ogranicenje ono od Valensije. Zabrana promena mapa izmedju kvalifikacija i trke.

      Mercedes je zbog, zvanicno objasnjenje, smanjenja opterecenja na lezistu radilice dobio pravo da prilikom kocenja ima cetiri upaljena cilindra.

      Ferrari i Cosworth, preostala dva proizvodjaca motora, su limitirani prilikom kocenja 20% i nijedan upaljen cilindar.

      Bilo bi zgodno i svrsishodno da korigujete svoje komentare o novim pravilima u skladu sa poslednjim izmenama. Nije vas bilo ni najmanje zanimljivo slusati sa pricom koja ima tako puno rupa napravljenih vasom neinformisanoscu.

      Comment


      • Dobrodosao trendel i hvala na informacijama. Kada je usvojena ta promena, malo nisam pratio prethodnih nedelju dana mozda desavanja, a cuo sam jutros u prenosu na bbcu da su Horner i Njui isli da se raspravljaju sa Carlijem Vajtningom. Da li je mozda u vezi sa tim?
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Ni ja nisam u toku ;) ... Ali valjda nece biti drasticnih promena u rezultatima ... Ako ce Vettel i Webber da ispadaju pre Q3 super je ako nece ne valja ... Hehe salim se ... Po meni nisu nista trebali menjati jer ostaje dominacija ali videt ce mo
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Da budemo ipak fer prema komentatorima sto se ovog tice. Situacija se menja iza sata u sat. Jutros im je bilo dozvoljeno tek 10 posto. Tako da je zakazan i odrzan sastanak jer je Horner poludeo kako i ne bi. Ali opsta neinformisanost komentatora ostaje i opstaje, ponajvise Pavla. Nazalost.

            Comment


            • A da gospodin Živković bude fer prema nama i nauči da se Sutil zove Adrian i da, kada se grafika "zazeleni" ne pokazuje uvek stanje u odnosu na prvo vreme nego i na deseto! Nema više smisla, a ni potrebe da proziva Britance (i druge organizatore) zbog svoje neprofesionalnosti!

              Comment


              • Kritika je na mestu, daleko od toga da ga ja branim, samo sam rekao za produvan difuzor, to je sve. Losiji i neobavesteniji komentatori od ovih su bili sa Pink televizije ako se secate tih nekoliko prenosa mislim 2003. Tek je ono bilo stravicno. Covel ludo i uzbudjeno navija da vozac koji je imao 15 sek prednosti dok ulazi u box izadje opet ispred jer se u boksu zadrzava samo 8-9sek. . Jaoj boze....Ali stvarno nije uredu, ljudi sami otvore temu za kritike, a nista potpuno nista od iznetog ne isprave. Nemaju vremena da procitaju? Ma daj, treba max 5 min da se sve ovo procita. Nego cisto nasa posla. Ja sam najpametniji, ja pratim formulu od kad sam prohodao, a osnovni izrazi se ne znaju. UDARIO JE U BANKINU

                Comment


                • Samo želim da kažem da se Daniel Ricciardo ne izgovara Danijel Rikijardo već Daniel Ričardo. Neću da pametujem već mi je to on sam reko kada sam ga pitao.

                  Comment


                  • Originally posted by rajs41 View Post
                    Samo želim da kažem da se Daniel Ricciardo ne izgovara Danijel Rikijardo već Daniel Ričardo. Neću da pametujem već mi je to on sam reko kada sam ga pitao.
                    Hvala za informaciju iz prve ruke.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Ljudi cutite iskreno kakvi god da su bolji su od ovih na TV1 jer ovi su gori od vrtica ... Ovi vise vole Hamiltona znaci Hamilton im je uzor a to me jako nervira ... Znaci to je ... Alonsa mrze iz dna duse jasno kao dan ... Sam komentar ,, Nikako mi nije jasno kako je Alonso ovako dobar a Hamilton ne ,, je jasno kao dan ... To za Sutila , isto vam Adrian ili Andreas , to slusate samo u Q1 i Q2 a to sto sam ja slusao DZEJSON umesto DZENSON Button pola godine nista xD ... Najpravilnije je Daniel Rikardo ;) ... Sam je rekao da se tako izgovara ... Jao i ovi ovamo danas kad je Vettel isao 6 sekundi brzi od 10 a 1 je imao oko 8 sekundi ispred 10 , ovi pametuju , kakva prednost Vettela da li je ovo moguce i kad je bio 2 komentar je isao : ,, Kako je ovo moguce, gde li je Sebastian izgubio 6 sekundi , nismo videli ali imao je veliku prednost ,, , Ja sam se cepao od smeha

                      EDIT : Ja sam cuo da je on u jednoj emisiji rekao da mu se prezime izgovara RIKARDO
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Silverstone

                        Veliki pozdrav. Izvinjavam se sto ne znam ko je Srdjan a ko Pavle. U principu me ne zanima. Gledam trku i to je ono sto me zanima. Ali ko god da je komentarisao kvalifikacije za Silverstone oborio je svetski rekord u iritiranju. Toliko da me je naterao da se po prvi put u zivotu ovako oglasim. Znaci STRASNO !!!!! Sumaher-Rosberg, crvena i neka jarko zuta,zelena kaciga. Vrlo lako za raspoznavanje zar ne???? Daj kad vec obozavas tog Sutila nauci vise kako se zove! Uopste nije bitno za tok trke i moj ugodjaj kao nekog ko je auditorijum da li je TVOJA NEKA PRETPOSTAVKA TACNA ILI NE!!! Ako si prognozer idi pa se kladi i uzmi lovu. Ne smaraj me bre!!! Covece, koliko si samo puta rekao da Maldonado, Di Resta i mislim Kobajasi nece ni da izlaze na stazu da voze treci krug kvalifikacija jer su prezadovoljni cinjenicom sto su usli u 10 ?! ALO COVECE !!!!! Jesi li svestan dubine ove svoje izjave ?! Neverovatno!!! Mozda ne bi trebali ni trku da voze, a? Prestani da pricas kad idu snimci komunikacije izmedju vozaca i pit walla. Oni su zanimljiviji! Prestani da pricas kad ide kamera sa bolida. IT ton je zanimljiviji!. Ako si toliki expert, pali bre u neki tim da ih naucis kako treba da rade svoj posao. Mislio sam da su ona dvojica sa drzavne Lige sampiona neprikosnoveni vladari jer te dogadjaje gledam bez tona. Ali duet je danas postao trio. Na tome ti cestitam! Drugom komentatoru, cestitam i predlazem da malo edukuje kolegu jer je i prenos na RTL veci ugodjaj trenutno iako ne znam ni rec nemackog. Jos jednom se izvinjavam sto ne znam ko je ko i veliki pozdrav. Sve ovo je napisano iz najbolje namere.

                        Comment


                        • Ovaj sto ne zna je Pavle Zivkovic , na njega se vecina zali na forumu ;)
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by borivoje south central View Post
                            Veliki pozdrav. Izvinjavam se sto ne znam ko je Srdjan a ko Pavle. U principu me ne zanima. Gledam trku i to je ono sto me zanima. Ali ko god da je komentarisao kvalifikacije za Silverstone oborio je svetski rekord u iritiranju. Toliko da me je naterao da se po prvi put u zivotu ovako oglasim. Znaci STRASNO !!!!! Sumaher-Rosberg, crvena i neka jarko zuta,zelena kaciga. Vrlo lako za raspoznavanje zar ne???? Daj kad vec obozavas tog Sutila nauci vise kako se zove! Uopste nije bitno za tok trke i moj ugodjaj kao nekog ko je auditorijum da li je TVOJA NEKA PRETPOSTAVKA TACNA ILI NE!!! Ako si prognozer idi pa se kladi i uzmi lovu. Ne smaraj me bre!!! Covece, koliko si samo puta rekao da Maldonado, Di Resta i mislim Kobajasi nece ni da izlaze na stazu da voze treci krug kvalifikacija jer su prezadovoljni cinjenicom sto su usli u 10 ?! ALO COVECE !!!!! Jesi li svestan dubine ove svoje izjave ?! Neverovatno!!! Mozda ne bi trebali ni trku da voze, a? Prestani da pricas kad idu snimci komunikacije izmedju vozaca i pit walla. Oni su zanimljiviji! Prestani da pricas kad ide kamera sa bolida. IT ton je zanimljiviji!. Ako si toliki expert, pali bre u neki tim da ih naucis kako treba da rade svoj posao. Mislio sam da su ona dvojica sa drzavne Lige sampiona neprikosnoveni vladari jer te dogadjaje gledam bez tona. Ali duet je danas postao trio. Na tome ti cestitam! Drugom komentatoru, cestitam i predlazem da malo edukuje kolegu jer je i prenos na RTL veci ugodjaj trenutno iako ne znam ni rec nemackog. Jos jednom se izvinjavam sto ne znam ko je ko i veliki pozdrav. Sve ovo je napisano iz najbolje namere.
                            Kvalifikacije je prenosio Pavle, nznm zasto nije bilo Srdjana, koji jeste poznavalac auto-moto sporta, ako pratis MotoGP znas o cemu govorim.
                            Generalno se slazem s tobom, mada ne volim nikoga tako direktno da napadam, ali Pavle je danas imao nekoliko ozbiljnih gresaka, pre svega ono sa zelenom bojom koja oznacava obaranje vremena, on ne shvata da se cesto u Q1 i Q2 ta grafika odnosi na pozicije 17 i 10, a ne na prvo mesto. Andreas Sutil mi nije jasno kako ne moze da ispravi, al ajde, to mi nije tako strasno. I vec mi dosadna postaje postapalica "DA KAZEM".
                            sigpic

                            Comment


                            • ovaj Pavle ga je ugasio potpuno......I jednom kad sam ga slusao umesto borba za pozicije odnosno mesto on je rekao bitka....jbt nismo na Kosovu u 1389 xexe
                              www.balkansimracing.com/forum

                              Real cars. Real racing. Dobrodosli

                              Comment


                              • Bitka Znaci nije samo na TV1 maskenbal
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X