Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Draft 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by T-Mac View Post
    Kanter je vec rekao da ne zeli nikako da ide u Jazz, e sad, ne znam bas koliko se on tu pita...
    Verovatno je glavni razlog cinjenica da imaju mnogo visokih igraca i da bi mogao da zavrsi isto kao Darko.
    Naravno da se Kanter tu nista ne pita ici ce on pre 6. pika ;)
    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

    Comment


    • #32
      Bulls-i pokusavaju da ova 2 pika sto imaju (28. i 30.) spakuju i probaju da se pomere nagore, ali za sada bez nekog interesovanja...
      Ako to ne prodje, trazicemo role player-e koji mogu odmah da doprinesu, u slucaju da nekog izgubimo u offseason-u od igraca sa trenutnog rostera.
      Uglavnom se spominju 2 imena, JaJuan Johnson i Shelvin Mack, obojicu sam pratio duzi niz godina na koledzu i mnogo mi se svidjaju.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • #33
        Originally posted by Ljuba90 View Post
        Burks bi bas legao Bucksima,treba im neko pored Brandona,a s' obzirom kako se se ispromasivali u prethodnom off-seasonu,nadam se da ce u ovom da pogode
        Itekako bi legao Bucks-ima, ima savrsenu visinu (198) i tezinu (oko 90), jedan od retkih igraca za koje mislim da ce napraviti veliki BUM s ovogodisnjeg drafta ;)
        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

        Comment


        • #34
          Ernesto sa veeeeelikim zakasnjenjem ti zelim dobrodoslicu na forum

          vidim da dosta znas,a to nam moze samo pomoci....

          nego jel mislite da je Kan dovoljno lud da izabere Derricka ? Jeste on strasan igrac,po meni i najbolji na draftu (zato sto ga gotivim),ali ne treba im on realno. Njima bi Irving najbolje legao jer Flynn izgleda nece opravdati ocekivanja,dok Rubio nije ni za Metalac

          Comment


          • #35
            Originally posted by T-Mac View Post
            Bulls-i pokusavaju da ova 2 pika sto imaju (28. i 30.) spakuju i probaju da se pomere nagore, ali za sada bez nekog interesovanja...
            Ako to ne prodje, trazicemo role player-e koji mogu odmah da doprinesu, u slucaju da nekog izgubimo u offseason-u od igraca sa trenutnog rostera.
            Uglavnom se spominju 2 imena, JaJuan Johnson i Shelvin Mack, obojicu sam pratio duzi niz godina na koledzu i mnogo mi se svidjaju.
            Pred kraj prve runde odnosno pocetak druge ce gotovo sigurno ici Thompkins, Brooks, Mack, Johnson, Smith, Singler... e sad ko ce gde, to nam ostaje da vidimo A ja sad odoh na neki basket, samo da ne padne neka kisa. Vidimo se ljudi nocas ;)
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • #36
              a ovu temu sam kao ja trebao da otvorim,ali nisam bio tu i odlican posao je odradio Ernesto

              Ako vas ista zanima o draftu,igracima itd itd,samo pitajte...kada dodje vreme bice ovde sve sto treba...

              jedan savet-ne citajte mock draftove

              Comment


              • #37
                Evo raznih merenja sa combine-a, sve je odlicno odradjeno i poredjano, pa ako vas zanima, vredi pogledati.

                http://www.draftexpress.com/nba-pre-...00&pos=0&sort=
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • #38
                  U NBA dolazi novi derik rouz po imenu Kemba Walker...

                  Comment


                  • #39
                    Miljama je on daleko od Rose-a,ali bice zanimljivo videti kako ce se razvijati kao igrac ;)

                    Comment


                    • #40
                      Ne moze Kemba da bude ono sto je bio na koledzu . On je 185 scoring plejmejker, a toga u NBA-u nema . Najblize tome je Monta, ali je i on negde iznad 190 .
                      Madai ko zna u kom ce pravcu ici, mozda me potpuno razuveri .

                      Usput, Ljubo, welcome back
                      Last edited by ЕлБиЏеј; 21-05-11, 20:49.

                      Comment


                      • #41
                        Fala ElBiDzej

                        Mislim da ce se ekipa koja uzme Kembu pre Knighta(naravno ako se to desi) debelo zajebati...gotivim ja Kembu,ali mnogo je nizak

                        Comment


                        • #42
                          Bio je i AI nizak, pa smo videli sta je uradio. Kemba all the way !!!!!
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • #43
                            Verujem ja da ce Kembica imati dobru karijeru,ali mislim da ce Knight imati odlicnu

                            Samo kada bi Wizardsi izabrali Veselog i ja srecan

                            Comment


                            • #44
                              Kemba je visok za poziciju na kojoj igra, ima i nizih u NBA ligi....a Kemba isto sili kao Derik...

                              Comment


                              • #45
                                Ima nizih,ali nisam siguran da li je iko od njih odlican igrac

                                Comment

                                Working...
                                X