Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Draft 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moguce da ce Wizards-i da pokupe Singleton-a kao 6-og pika jer misle da ce ga neko pokupiti pre 18-og...
    Ocigleno traze defanzivca a pominju se jos i Leonard, Thompson i Morris.
    Evo i vise o tome...

    http://www.washingtonpost.com/blogs/...yNBH_blog.html
    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

    Comment


    • Kada smo vec kod Singleton-a evo i njegovog intevjua sa draft combine-a...



      Zivotna prica o Kawhi Leonard-u...

      Last edited by Ernesto; 26-05-11, 20:18.
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • Portland hoce Jimmer Fredette-a, evo malo vise o tome:
        http://blogs.trailblazers.com/Public...6/Default.aspx
        Bice prangijanja ove sezone ako dodje on.
        sigpic

        Comment


        • Uzece neko njega pre 21. pika. ;)
          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

          Comment


          • Izmedju 10og i 15og mesta bi trebalo da zavrsi Jimmer ;)

            Comment


            • Rockets-i se sastali sa Honeycutt-om... Inace Houston ima pravo na 14. i 23. pik.

              http://www.myfoxhouston.com/dpp/spor...lcas-honeycutt

              Derrick zeli da bude broj 1 pik...

              http://www.washingtonpost.com/blogs/...LHCH_blog.html
              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

              Comment


              • NBA Draft Combine Workout...



                Kyrie Irving's Pre-Draft Workout



                Jimmer Fredette NBA Draft Combine Workout...

                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • Po svemu sudeci Sixers-i bi mogli da izaberu nekog od internacionalaca kao 16-og pika...

                  http://www.philly.com/philly/sports/...nal-story.html

                  Mac, okaci nesto o Veselom ako pronadjes. Bas se slabo prica o njemu. Valjda zato sto jos traje domaca liga i nije bio na ovim pre draft workouts-ima.
                  Btw, ko vam je ostavio bolji utisak, Valanciunas ili Kanter, posto vidim da se ovaj prvi bolje kotira od Kantera kod Cleveland-a i Toronto-a. Mac? Ljubo?
                  Ja svoje misljenje vec imam nego cekam vas prvo nesto da kazete.

                  Evo jos malo NBA Draft treninga sa Tim Grover-om i Procopiom...



                  Tristian Thompson



                  Marshon Brooks

                  "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                  odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                  fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                  Comment


                  • Meni Kanter,odusevljava me decko...a ovaj je Litvanac je veliki rizik,nema gram misica,morace dosta,dosta da radi...verujem da ove godine nece igrati nesto posebno. Ali je svakako veliki talenat...Kazu da je Monteijunas (valjda se tako kaze) jos vec talenat,ali ima problem u glavi-u principu nista ga ne zanima,nema ambicije ;)

                    Comment


                    • Pitanje za Ernesta ili T-maca,posto sam malo neinformisan..

                      Kemba Walker,je l' ucestvuje na ovogodisnjem draftu?

                      Mozda i pise negde ovde,ali nisam bas pazljivo citao..
                      CZ-JK-Elton John-Diva

                      Comment


                      • Evo ja cu ti odgovoriti, ucestvuje ! ;)
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Kanter je svakako prefinjeniji igrac i ima (bar se meni tako cini) daleko bolju tehniku i sut, ali Valanciunas bi mozda mogao da ga nadmasi zbog svojih neverovatnih fizickih predispozicija (pre svega bolestan raspon ruku), u svakom slucaju videcemo...
                          Kanter u ovom trenutku bolje resenje, ali gledati Valanciunas-a kako se razvija ce biti mnogo zanimljivo. Moze da postane neverovatan, neverovatan igrac.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • I D.Wade,koji ce biti pik na draftu?

                            Meni se cini da je odlican,al' ga jebe sto je nizak
                            CZ-JK-Elton John-Diva

                            Comment


                            • Zavisi, odlican kosarakas, tebao bi da bude u top 10 ili top 15, barem se meni tako cini.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Hvala lepo

                                Sad sam video da bi trebao biti 7.pik i da je mozda ode u Sakramento..Pratio sam ga malo u Uconnu,ona zavrsnica protiv Pitsburga 10 sec pre kraja za pobedu je neverovatna..Bas je brz,eksplozivan,odlican dribling koji lomi zglobove,dobar sut iz driblinga,nije los u odbrani,pravi pobednik.

                                Jedino sto je nizak,al' dobro i Ajzea je bio i nizi od njega pa je postao igracina,i kako pise nije bas dobar organizator igre,vise je kako bih se izrazio finisher,kao mozda Westbrook ili recimo Rose.Kazu da previse srlja ali je mlad,pa nije strasno..
                                Last edited by Kalu; 28-05-11, 17:31.
                                CZ-JK-Elton John-Diva

                                Comment

                                Working...
                                X