Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Skip je talentovano glup covek A najjaca je Smitova reakcija nakon Bayless-ove "Bynum over Dwight"

    Comment


    • Veruj mi ja sam odreagovao bukvalno isto. Samo sto sa stolice nisam spao.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Skip je showman, zna sport u prste samo voli i pare da zaradi ponekad I najjaca Smitva reakcija je kada je Pipen izjavio da je mvp bolji od Jordana, kako je tada vristao kaze Skotiju bi trebalo na jedan dan zabraniti da hoda ulicama Cikaga

        Comment


        • Najjace je sto ni Skip ni Smit nisu stavili LeBrona u top 5 igraca u NBA-u.

          Comment


          • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
            Najjace je sto ni Skip ni Smit nisu stavili LeBrona u top 5 igraca u NBA-u.
            Smit ga obozava ali kaze da ce da ga gazi dok ne bude mvp finala.

            Comment


            • Smit na neki cudan nacin nacin brani LBJ-a od Skip-a, ali na nacin na koji ne moze da se primeti da ga voli. To me zbunjuje.

              Comment


              • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
                Smit na neki cudan nacin nacin brani LBJ-a od Skip-a, ali na nacin na koji ne moze da se primeti da ga voli. To me zbunjuje.
                Kako kada uvek ali uvek pomene da ima talenta i skila najvise ikada ali nikad to ne zaboravi.

                Comment


                • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
                  Najjace je sto ni Skip ni Smit nisu stavili LeBrona u top 5 igraca u NBA-u.
                  mozda ovo pomogne u otkrivanju te "misterije"
                  http://www.youtube.com/watch?v=yXq0_IkPsAg
                  http://www.youtube.com/watch?v=2B28F9xzd34

                  Comment


                  • Polako nigde ne zuri brat, ove godine ako uzme jednu godinu je ispred Majkla

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Kako kada uvek ali uvek pomene da ima talenta i skila najvise ikada ali nikad to ne zaboravi.
                      Pa evo bas sada sam gledao klip gde se ubi od smeha kada je Skip rekao da LBJ ima vise skilla od MJ-a.

                      Comment


                      • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
                        Pa evo bas sada sam gledao klip gde se ubi od smeha kada je Skip rekao da LBJ ima vise skilla od MJ-a.
                        Onda ti gledas neke druge klipove ja gledam first take svaki dan u 4 popodne vec godinu dana, vrlo retko masim, Smit je njegov veliki fan godinama ga je branio od Skipa a gazi po njemu od finala prosle godine.
                        Last edited by LBJmvpFORlife; 13-12-11, 22:10.

                        Comment


                        • Zna li neko zašto je propala prodaja Hornets-a Vancouver-u? Znam da su ovi bili ozbiljno zainteresovani da ih kupe i izmeste iz New Orleans-a. Mislim da je tu došlo do nekog problema sa gradskim vlastima.

                          Hoće li se Kings-i seliti u Anaheim?

                          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                          sigpic
                          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                          - 4xMVP -

                          Comment


                          • Originally posted by Branislav View Post
                            Zna li neko zašto je propala prodaja Hornets-a Vancouver-u? Znam da su ovi bili ozbiljno zainteresovani da ih kupe i izmeste iz New Orleans-a. Mislim da je tu došlo do nekog problema sa gradskim vlastima.

                            Hoće li se Kings-i seliti u Anaheim?

                            Nece napravice novu dvoranu do kraja ove sezone i ostace

                            Comment


                            • Originally posted by Branislav View Post
                              Zna li neko zašto je propala prodaja Hornets-a Vancouver-u? Znam da su ovi bili ozbiljno zainteresovani da ih kupe i izmeste iz New Orleans-a. Mislim da je tu došlo do nekog problema sa gradskim vlastima.

                              Hoće li se Kings-i seliti u Anaheim?
                              Za ovo prvo ne znam, ali Kingsi se ne sele u Anaheim dok je Bass medju zivima. Nikada jedan grad nije imao 3 fransize u najjacim americkim profesionalnim ligama (vec su tu Lakersi i Clippersi). Uz to sada je tamo Albert Pujols koji ce oziveti MLB fransizu, pa tek sada ulazak na to trziste nema mnogo smisla.
                              Last edited by Nebojsa; 13-12-11, 22:26.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Polako nigde ne zuri brat, ove godine ako uzme jednu godinu je ispred Majkla
                                Ne znam da li ce osvojiti sest prstenova,ko zna sta nosi vreme,ali LBJ vec pocinje da nosi breme...sest prstenaca je zagarantovano

                                Comment

                                Working...
                                X