Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...&nav_id=522795

    pogledajte,nije normalan ovaj james,aj igrace ali i decu

    Comment


    • Originally posted by miki1 View Post
      http://www.b92.net/sport/kosarka/ves...&nav_id=522795

      pogledajte,nije normalan ovaj james,aj igrace ali i decu
      nista novo retard je bio retard i ostao

      komentar na klip
      lebron thought the kid has a ring

      Comment


      • Posto bukvalno nemamo o cemu aktuelnom da pricamo dok se debeli, smrdljivi Amerikanci prepiru oko toga da li ce igrati dobijati maksimalno 19 ili 20 miliona po sezoni, mi cemo pokusati da vas animiramo raznim analizama, tako da pratite forum narednih dana.


        Btw, ako sam sinoc dobro procitao, ESPN i TNT mogu da izgube i preko 1.2 biliona dolara ukoliko se ne odigra naredna sezona.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Kakav smo jadan posao odradili sa Kingsima ... sramota .

          Comment


          • Dirk legenda na Twitter-u...


            Dirk Nowitzki: I was wondering since there is a lockout, am I still allowed to watch nbatv? Or maybe that's a fine
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Originally posted by T-Mac View Post
              Posto bukvalno nemamo o cemu aktuelnom da pricamo dok se debeli, smrdljivi Amerikanci prepiru oko toga da li ce igrati dobijati maksimalno 19 ili 20 miliona po sezoni, mi cemo pokusati da vas animiramo raznim analizama, tako da pratite forum narednih dana.


              Btw, ako sam sinoc dobro procitao, ESPN i TNT mogu da izgube i preko 1.2 biliona dolara ukoliko se ne odigra naredna sezona.
              To bilion na engleskom je milijarda na nasem, tako da je verovatno $1.2 milijarde... cisto da ne dodje do zabune.

              Toliko para Ameri nisu potrosili ni za rat u Iraku i Afganistanu.
              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

              Comment


              • Pa jbt i ja gledam nije mi jasno u pm, posebno sto nisam ni citao vest nego onako samo ovlas pogledao naslov...
                Al' u svakom slucaju da je mnogo, mnogo je.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Al im ga zavuce Dirk.

                  Mora se ova sezona odigrat, inace dolazi Al Kaida.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ste procitali ovo?

                    http://www.mondo.rs/s210770/Sport/Ko...pocetnike.html
                    sigpic

                    Comment


                    • Objasnio covek sta je trziste,prosto i jednostavno

                      Comment


                      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                        Lepo sve sroceno i sazeto u jednom tekstu. Svakom ko zeli da shvati poentu lockout-a preporucujem da procita ovaj tekst. Nije ni Gilbert plitak koliko sam ja stekao utisak da jeste nakon onog mahanja sa onim pistoljima po svlacionici. Bolje spreciti nego leciti, uvek bilo i ostalo... ovako ko zna kad cemo gledati NBA ponovo...
                        Last edited by Ernesto; 03-07-11, 03:27.
                        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                        Comment


                        • Normalno, upravo o tome i pricamo vec nekoliko meseci.
                          Glupavi vlasnici su sami dali te ugovore igracima, a sad se oni koji su i napravili te greske kriju iza Stern-a! Americka stoka!
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Ron Artest je na svom twitter profilu rekao da ce igrati u Evropi dok se lockout ne zavrsi...

                            Kao zemlje u kojima bi mogao igrati naveo je , V.Britanija, Nemacka, Japan, Francuska i Australija.....Nista me ne bi cudilo da ode u Japan....

                            Rudy Fernandez mozda ode u Real Madrid, a Andrei Kirilenko je rekao da takođe razmatra mogucnosti i da ce mozda i on u Evropu.

                            CP3 rekao da se ne obazire na lockout, i da trenira kao da je trening kamp vec poceo. Kakav car...
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Neko nek kaže Artestu da u Velikoj Britaniji ne postoji nijedan ozbiljan tim a i tamo mu niko ne bi dao velike pare da igra
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • artest je lud lik,100% ce otici u japan

                                Comment

                                Working...
                                X