Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by M-POT View Post
    Ma ja sam malo preterao sto se tice Paul,i dalje ga ja gotivim,po meni on nema ni u Clippers to sto je potrebno za titulu,Clippersi imaju skoro isti tim kao Hornetsi(Clippersi su jedino jaci atletski)Nije sve u top igracima,vazno je po meni da svako ima ulogu u ekipi,i da radi svoj deo posla perfektno.U zadnjih pet sezona prsten su uzeli Spursi,Boston,Lakersi i Mavericksi,svaki igrac u ovim timovima je znao svoju ulogu i mozemo reci da nijedna od ovih ekipa nije imala po tri vrhunska igraca(kao sad Heat i Knicks)
    Pierce, Allen i Garnett nisu tri vrhunska igraca u Bostonu? Ne razumem tvoju poentu, u kojim to timovima igraci ne znaju svoju ulogu na terenu? Spursi imaju Duncana, Parkera i Ginobilia...kod Lakersa su tu Kobe, Gasol, Bynam, Odom...Dallas: Dirk, Kidd, Chandler, Marion. Sve su to odlicni igraci sa kojima se uzimaju titule, tako da ne mozes bas staviti Kwame Brown-a i Keith Bogans-a u tim, oni odrade svoju ulogu i osvojis titulu;)

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Koje crno finale
      Sledece sezone "Mamba" time. Finale Heat - Lakers.

      Comment


      • Breaking: Knicks lose another one. Shawne Williams, according to a source, decides to sign with Nets
        Shawne Williams agrees to Nets offer. Now, Nets trying to close deal with free agent Andrei Kirilenko, sources say.
        Jos Dvajt u martu i to je to

        Comment


        • Howard Beck: Knicks will have to find someone else to shoot corner 3s. As others are reporting, Shawne Williams has chosen the Nets over NY.
          Šteta za NY ali ne može ništa da se zameri čoveku, prihvatio je bolju ponudu. Plus su Knicks-i odugovlačili sa njim tako što im je prioritet bio Crawford od kog isto nema ništa... Videćemo ko je 3. izbor. Baron je povređen i bilo bi loše da se ide po njega...

          EDIT: Nisam video Ljubo tvoj post...

          EDIT 2:
          Marc Berman: Knicks officially announced signing of 7-ft center Jerome Jordan
          Evo ga i ovaj, prošlogodišnji stanovnik Vršca...
          Last edited by Il Capitano; 15-12-11, 17:02.
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Originally posted by lenjivac View Post
            Pierce, Allen i Garnett nisu tri vrhunska igraca u Bostonu? Ne razumem tvoju poentu, u kojim to timovima igraci ne znaju svoju ulogu na terenu? Spursi imaju Duncana, Parkera i Ginobilia...kod Lakersa su tu Kobe, Gasol, Bynam, Odom...Dallas: Dirk, Kidd, Chandler, Marion. Sve su to odlicni igraci sa kojima se uzimaju titule, tako da ne mozes bas staviti Kwame Brown-a i Keith Bogans-a u tim, oni odrade svoju ulogu i osvojis titulu;)
            Svi ti igraci koje si nabrojo imaju preko 30 godina,dok su LeBrona Bosha i Wade u najboljim godinama,i ovi su bili tada u najboljim godinama (sem Dalas oni su bas stari)ali zna se tu ko je glavni(Kobe,Dirk,Duncana,jedino za Boston mogu da kazem da su negde ujednaceni kvalitetom)slozices se da su ipak ova tri igraca iznad ostalih bili u sezonama kad su njihovi timovi bili sampioni ,U Majamiju se ne zna ko je vodja,i generalno Majami ima daleko vece atlete od nabrojanih(u sezonama kad su bili sampioni).Svi ocekuju od LeBrona,Bosha i Wade da postizu preko 20 poena po mecu,u nabrojanim timovima zna se ko postize velike broj poena,ko ima asistencije a ko skokove(Na primer Dalas Dirk preko 20 poena,Kidd preko 10 asistencija,Chandler preko 10 skokova,Marion odbrana,Terry i Pedja pucaju trojke)To sam hteo da kazem

            Comment


            • Majami je tim sa 2 zvezde,1 visoko kvalitetnim igracem,sejnom etijeom i jos 10 vodonosa,dok je situacija u Bostonu po meni mnogo bolja,i msm da Seltiksi mogu da prodju hit ove godine.

              Comment


              • Originally posted by VuK023 View Post
                Majami je tim sa 2 zvezde,1 visoko kvalitetnim igracem,sejnom etijeom i jos 10 vodonosa,dok je situacija u Bostonu po meni mnogo bolja,i msm da Seltiksi mogu da prodju hit ove godine.
                Haslem, Chalmers, Joel Anthony, Mike Miller vodonose? Hmmm...A, koga to ima Boston?

                Da nije skracena sezona, ja bi im dao neke minimalne sanse, matori su oni previse...Jos Pierce rekao kako su bili neiskusni i da su naivno ispali iz PO-a, ali je dobra stvar sto su doveli starije i iskusnije igrace. Sva sreca, pa su uz Pierce-a sve omladinci.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Jesu oni matori,ali i ovi iz dalasa su bili matori pa osvojise titulu prosle sezone.

                  Comment


                  • Evo ga Jamal u Portland.
                    Sad mi stvarno ne bi bilo jasno ako daju GW-a za onaj trejd sa D12 jer Jamal 100% nije buducnost.
                    sigpic

                    Comment


                    • Mavs waive Andy Rautins
                      Jamal Crawford says he has chosen Portland, but he has not signed
                      Sources said that a one-year, $9 million deal between Landry and the Hornets will be completed later Thursday
                      @CarlLandry24 has accepted the #Hornets contract offer sources say
                      The New York Knicks will zero in on Maurice Evans, according to source close to the situation
                      Another name for Knicks to consider: Travis Outlaw, assuming he gets amnestied by Nets
                      Earl Clark has agreed to a two-year deal with the Orlando Magic
                      The Heat have signed 6-foot-8 undrafted San Diego State forward Billy White
                      Nets announce they've signed forward Ime Udoka
                      Malo vesti..
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Majk Miler igra lose,nece ga sut,relativno los odbrambeni igrac
                        Entoni dobar u odbrani,ali apsolutno beskoristan u napad
                        Calmer dobar trojkas i to bi bilo to
                        Hezlem dobar u odbrani i solidan u napadu

                        Boston pored Reja,Pola i Kevina ima Ronda,Grina,O'nila,Besa koji je odigrao dobru sezonu u Orlandu.
                        I sigurno im je prednosto sto su dosta dugo na okupu.

                        Comment


                        • Originally posted by VuK023 View Post
                          Majk Miler igra lose,nece ga sut,relativno los odbrambeni igrac
                          Entoni dobar u odbrani,ali apsolutno beskoristan u napad
                          Calmer dobar trojkas i to bi bilo to
                          Hezlem dobar u odbrani i solidan u napadu

                          Boston pored Reja,Pola i Kevina ima Ronda,Grina,O'nila,Besa koji je odigrao dobru sezonu u Orlandu.
                          I sigurno im je prednosto sto su dosta dugo na okupu.
                          I sada ti meni reci sta ce Anthony-u ofanzivna igra, pored Wade-a, James-a i Bosh-a? Bass dobar igrac?

                          Pa za njega je Haslem izmislio loptu...Ovo o Jermain-u cu shvatiti kao salu, ne verujem da si ozbiljan.

                          BTW, Chalmers nije samo trojkas, igra dobru odbranu i idealno se uklapa u ekipu Heat-a.
                          Last edited by D-Wade; 15-12-11, 19:05.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • San Antonio nema losu ekipue ove sezone...
                            Nadam se da ce igrati dobro kao sot umeju,samo da se ne ponovi ira iz proslogodisnjeg play off-a protiv Memfisa,mnogo mi je bilo krivo sto su izgubili tada ;)

                            Dosli su T.J Ford i Dany Green ne znam da li je jos neko od malo poznatijih dosao,ali ako se ne varam otisao je Hill sto je veoma lose
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Haha,sa twitera....


                              ,, Jan Vesely's trying new things with his shooting form. I counted five air balls. All part of what happens when u rebuild a shot ''.....(Mike Prada)

                              Comment


                              • @Bice,dosao je 15 pik sa drafta Kawhi Leonard.

                                Comment

                                Working...
                                X