Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svaki dan koji prodje a CP3 ne promeni klub je los za NOH,potencijalni novi tim i za Chrisa. Mogli bi da pozure.

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Sto mislis, Tyreeke, Cousins, Hayes, Thornton, Hickson, Salmons, Jimmer. Sasvim fina ekipica, samo da se to lepo uklopi.
      Fino je to po imenima i po talentu,ali zapad je malo prejak za njih,barem za sada...Mislim da dosta toga zavisi i od uloge ovog Frideta,kako ce ga trener Sakramenta koristiti u rotaciji i sa kojim igracima.Hikson bi trebao da ima vaznu ulogu,da se upari sa Kauzinsom,i svidja mi se opcija po Sakramento da nekako dovedu Kirilenka(to je glasina),jer njima treba iskustvo i sigurnija odbrana,sto bi AK doneo.

      Comment


      • Slazem se u potpunosti za sve receno!

        Comment


        • Sada citam da Kirilenko razmatra ponudu Sakramenta,nije valjda lud da ode tamo,bolje bi mu bilo da ostane u Cska...

          Comment


          • http://www.nba.com/video/channels/nb...amp_Report.nba

            Mac tebe ce ovo najvise da interesuje. (ako vec i nisi gledao xD)

            Nadam se da je ok za ovu temu, da ispadnem i ja pametan sa ovim klipom.

            Comment


            • Nene has agreed to a 5 year, $65M deal plus bonuses to stay with Denver, source tells Y! Sports
              Nene ostaje u Nuggetsima

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Nene ostaje u Nuggetsima
                Rudi dolazi u Denver izgleda...

                Comment


                • Vec su dosli Rudy i Brewer.

                  Comment


                  • Mene zanima,dali ce on imati pravo da se vrati u Real na kraju sezone,posto je tako potpisao ugovo?

                    Comment


                    • Nije valjda lud da ode tamo,a kada su Divac i Peja bili tamo svi su ih voleli i cela srbija je pratila Sacramento,no ne bunim se ja ima i dosta mladih momaka koji to nepante,svaka cast nekima koji pocnu da vole jedan tim i uvek su uz njega,tako i ja!

                      Comment


                      • Originally posted by Vule_89 View Post
                        Mene zanima,dali ce on imati pravo da se vrati u Real na kraju sezone,posto je tako potpisao ugovo?
                        Da, ima pravo da se vrati u Real nakon ove sezone.

                        Comment


                        • Originally posted by Dusan View Post
                          Da, ima pravo da se vrati u Real nakon ove sezone.
                          Znao sam i ja da se vraca u Real,samo sto je tada bio potpisao ugvor sa Dalasom ali posto su ga se sada oslobodili,postao je slobodan igrac,pa nisam znao da li neki Nba klub ima prava da ga zadrzi ukoliko on odluci da se vrati u Spaniju...

                          Comment


                          • Kuva se situacija oko Dvajta i CP3-a...

                            Postoji mogucnost da Chris predje u redove nekog od dva tima iz Los Angelesa.

                            A Netsi ce svim snagama pokusati da dovedu Howarda,posto su nisu uspeli Nene-a. Spominje se i blockbuster deal koji bi ukljucio 4 tima. U toku veceri ce verovatno biti vise informacija

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Kuva se situacija oko Dvajta i CP3-a...

                              Postoji mogucnost da Chris predje u redove nekog od dva tima iz Los Angelesa.

                              A Netsi ce svim snagama pokusati da dovedu Howarda,posto su nisu uspeli Nene-a. Spominje se i blockbuster deal koji bi ukljucio 4 tima. U toku veceri ce verovatno biti vise informacija
                              Kuva se vec nedelju dana.Jos sada moramo da ih cekamo da se slikaju sa dresom da slucajno ne padne Sternu na pamet da trade obori.
                              Ali kako bih voleo da Lakersi puknu u ovim muzickim stolicama. Pogotovo da im Paul dodje u tim kojeg smatraju za nizu rasu. Bice pissed
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Ja bi licno voleo da Paul ode u Clipperse,a Dvajt u Netse.

                                Mada nerealno deluje da Lakersi izduvaju

                                Comment

                                Working...
                                X