Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jos nije dovoljno zreo za Boston, tako mogao bi prvo u Majami.

    Comment


    • Svidja mi se ovo pravilo.
      http://www.blazersedge.com/2011/11/2...-by-larry-coon
      sigpic

      Comment


      • Eh, sad citam bas sta kaze BrouTARD na Twitter-u za Bulls-e i Roy-a, al' u tom slucaju bismo morali i mi nekog da otpustimo jer ce imati prednost ekipe koje su ispod cap-a. Nema sta, Brandon i sa sjebanim kolenima je ubedljivo najbolja opcija. Nece se od njega traziti da bude lider ekipe.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Sutnuti Bogansa, dovesti Roya. Simple. Izdrzace ta kolena. Manje ce se opeterecvati, lopta ce stalno biti kod Derricka.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Iskreno, balavim na samu pomisao da ce nam backcourt ciniti Roy i Derrick. Uz JJ-a, EG-a, Mayo-a i JR-a, verovatno najbolji moguci komplement Derrick-u.
            Medjutim, cisto sumnjam da ce od ovoga nesto biti jer presecanje Bogans-a nas mislim ne dovodi ispod cap-a, ali bitno je da se ako nista razmislja o tome.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Originally posted by Seoski Terminator View Post
              Meni nije jasna ta fora sto svaki sportista mora da bude i dusa od coveka, kapiram, to je plus, a i ljudi vole u sustini te tuzne price ljudi koji su uspeli i slicno. On je najbolji kosarkas, nije dobio nagradu da je najbolji covek svih vremena pa da kapiram sto ga iko pljuje. Bio je najbolji pa su ga zato i vise trpeli nego sto bi nekog obicnog. Drugo, gledao bih ga i sad, zato sto je odlican kosarkas, ne zato sto je los covek. Da to stalno gledamo, trebali bi da se roknemo jer nas ljige vodile,vode i vodice nas. Tipa ne treba da kupimo bilo sta od kompanija stvari koje nam trebaju jer su ti ljudi koji to vode ljige ili sta god. jer ko tebi moze da garantuje da je Lebron covek? To sta se prica o tim ljudima, sve je to jebani marketing, mali broj ljudi znaju kakvi su oni zaista, sad da li je neko opusteniji i boli ga kurac kao Jordana da pljuje koga hoce i slicno, to je njegova stvar, ali ne mozes ni da ga tek tako pljujes, jer covek je bio esktremno popularan, ljudi su ga gledali kao Boga, cak i dan danas, imao je prosto ogromnu moc.. Ja volim Jordana ali nisam zaludjen sa njim, voleo sam ga kao kosarkasa i tu je kraj, jebe mi se kakav je ovako, niti se druzim sa njim, niti ce on da donosi neka vazne stvari koje ce uticati na mene, on je covek vrsta zabavljaca i nista vise.... Ili je dobar zabavljac ili nije.... A i sve je to biznis, nista vise....
              Sta reci sve si rekao kako treba ne bi rec dodao ni oduzeo
              GIFSoup

              Comment


              • Singler vrlo blizu toga da potpise ugovor do kraja sezone sa Real-om. Ocigledno da Rudy-u kukanje nije proslo (otkud to mamu mu cigansku), pa se Kyle dovodi kao zamena za njega.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Koliko sam ja shvatio kada je ovo amnestiranje igraca u pitanju :

                  Arenas recimo bude amnestiran i onda ide licitacija timova koji su ispod cap-a. Ko najvise ponudi on ga dobija,ostatak para placa Orlando.

                  Comment


                  • Yep, mislim da je to to. Mada, iskreno mislim da bi bolje bilo da igrac sam bira gde ce i za koje pare, al' dobro.




                    EDIT: Mislim i da se njegova plata brise potpuno iz cap-a, ali da ce i dalje dobijati kintu od "maticnog" kluba.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Ma sta ima da se pita...to su uglavnom dzukele

                      Salim se naravno...

                      Ima par stvari koji mi se ne svidjaju kada je novi CBA u pitanju,ali bitno je samo da se igra kosarka i da ce Wall-Vesely da razbijaju

                      Ne mogu da docekam deveti...

                      Comment


                      • Originally posted by T-Mac View Post
                        Yep, mislim da je to to. Mada, iskreno mislim da bi bolje bilo da igrac sam bira gde ce i za koje pare, al' dobro.

                        EDIT: Mislim i da se njegova plata brise potpuno iz cap-a, ali da ce i dalje dobijati kintu od "maticnog" kluba.
                        Nije problem da amnestirani igrač ode u klub u koji želi al je problem u tome šta će biti u budućnosti. Recimo: igrač želi u X klub koji nudi 5 miliona $ za njega, Y klub nudi 9 miliona $ ali igrač ne želi tamo. Njegov matični klub nastavi da plaća razliku između važećeg ugovora i plate za koju je potpisao u X klubu (taj klub mora da je u okviru Salary-a). Međutim, posle 1 godine, zbog toga što nije zadovolji ili nekog drugog razloga, taj X klub želi da ga amnestira. On će ga amnestirati za 5 miliona $, a Y klub bi ga amnestirao za 9 miliona. Tako opet dođemo do toga da je za igrača, a i za matični klub bolje da ode u klub koji ponudi najviše novca.
                        Šta ako Brandon Roy dođe u Chicago za male pare, i posle godinu dana iz nekog razloga Thibs poželi da ga se otarasi? Otarasi će ga se isto za male pare.

                        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                        sigpic
                        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                        - 4xMVP -

                        Comment


                        • https://docs.google.com/viewer?a=v&p...4ZWY0&hl=en_US

                          Еvo nekih osnovnih stavki iz CBA-a. Ima ,izmedju ostalog, i o amnestiranju.

                          Comment


                          • Ipak se nece igrati 3 utakmice na Katolicki Bozic nego 5...jos se ne zna koje su te dve

                            Comment


                            • Imam jednu molbu.
                              Može li neko, pre 9. decembra, da pronađe i postavi ovde trenutno stanje Salary Cap-a svakog kluba?

                              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                              sigpic
                              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                              - 4xMVP -

                              Comment


                              • Originally posted by Branislav View Post
                                Imam jednu molbu.
                                Može li neko, pre 9. decembra, da pronađe i postavi ovde trenutno stanje Salary Cap-a svakog kluba?
                                http://hoopshype.com/salaries.htm

                                A evo i kako se NBA SC povecavao iz godine u godinu...

                                1984-85 $3.6 million
                                1985-86 $4.233 million
                                1986-87 $4.945 million
                                1987-88 $6.164 million
                                1988-89 $7.232 million
                                1989-90 $9.802 million
                                1990-91 $11.871 million
                                1991-92 $12.5 million
                                1992-93 $14.0 million
                                1993-94 $15.175 million
                                1994-95 $15.964 million
                                1995-96 $23.0 million
                                1996-97 $24.363 million
                                1997-98 $26.9 million
                                1998-99 $30.0 million
                                1999-2000 $34.0 million
                                2000-01 $35.5 million
                                2001-02 $42.5 million
                                2002-03 $40.271 million
                                2003-04 $43.84 million
                                2004-05 $43.87 million
                                2005-06 $49.5 million
                                2006-07 $53.135 million
                                2007-08 $55.630 million
                                2008-09 $58.68 million
                                2009-10 $57.7 million


                                Read more: http://www.insidehoops.com/nba-salar...#ixzz1fB0vQqor
                                Last edited by Ernesto; 30-11-11, 08:52.
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X