Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Da, ali je Rose odveo tim do najboljeg skora u regularnom delu, ali svako ima svoje misljenje.

    Tesko je sada voditi diskusiju u prazno, jer sezona nije pocela, videcemo kada to sve bude u punom jeku i preseason ce dosta toga reci. Videcemo kako ce se Orlando nositi sa Heat-om, a i jos malo pa pocinje sezona.
    Ne znam, ali cini mi se da je to vise bilo da bi se Chicago ponovo pokrenuo, tj. da pokusaju da naprave nesto kao novog MJ-a od njega(u smislu vodje ove generacije), ali opet to je samo moja pretpostavka.
    A sto se tice Orlando-a, sa ovim rosterima koje sada imaju, Orlando-u bih dao maksimum 20% sanse da izbaci Miami(recimo da se igra play-off), iako mi je Orlando jedna od omiljenih ekipa. Ali videcemo ko ce bolje da se pojaca... ;)
    Last edited by The Dominator; 13-12-11, 03:41. Reason: nepotpun tekst

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Marc se dogovorio sa Grizzlies-ima, kasnije cemo znati i konkretne detalje ugovora, ali sve su prilike da ce nositi dres Memphis-a jos dugo.




      EDIT: Delonte ce potpisati jednogodisnji ugovor sa Dallas-om, nema sta, Mavs-i opet imaju izuzetno dubok i kvalitetan roster.
      Xexe, najmladji igrac u ekipi.


      Originally posted by The Dominator View Post
      2. Mislio sam na navlacenje os strane sudija, one izmisljene tehnicke za Pierce-a, kao i klupu Celtics-a, i jos mnoge situacija, ali na to smo, jelte, navikli vec, kada neko igra protiv princezica.
      Kao neutralac mogu ti reci da je mene Pirs nervirao ceo taj mec i da je trebao tehnicku mnogo ranije da popije i zasluzeno je izbacen.Ko ga **** kad se ponasa ko ciganstura na terenu.Stalno se koskao sa igracima Majamija.
      Originally posted by D-Wade View Post

      Chicago-Miami finale istoka...nema ko da ih izbaci.
      Originally posted by colke995 View Post
      Nema smisla ovde se raspravljati o tome ko je bolji ili sta vec..Sacekajte da pocne sezona, da se odigraju nekoliko utakmica, pa da onda dajemo neke prave prognoze, ovako je to samo nagadjanje sta ce da se desi. I ja sam mislio da ce United lagano da prodje grupu u LS, pa nije..
      Covek ti objasnio, svi su prosle godine ocekivali da ce finale Zapada igrati San Antonio-Lejkersi i znamo kako su oni zavrsili.
      Originally posted by D-Wade View Post

      Izgleda da nema nista od trade-a Memphis-a i Pacers-a, Mayo ostaje za sada kod Grizzlies-a.
      Obradovaste me ti i T-Mac sa vestima.Mozda se Memfis malo vise probije ove sezone, jos im je konkurencija na Zapadu oslabljena i ocekujem njihovo probijanje.
      U najboljem slucaju da budu treci ili cetvrti.

      Comment


      • LP kosta 139,99$ za celu sezonu + PO. Free je od 25. decembra do 9. januara.

        Comment


        • Ne znam da li ste postavili, ali nista od onog trejda Rush, McRoberts- Mayo.

          Comment


          • Jos jedna molba za sve, pa cemo sa lepog preci na ruzno ukoliko bude bilo potrebno... Nikakvo provociranje nece biti dozvoljeno. Ocigledno da neki nisu svesni koliko se mi trudimo oko svega ovoga i ako mislite da cemo dozvoliti da sve padne u vodu zbog trolovanja i vase zelje da nekome nesto nabijate na nos i nervirate ga - zaboravite. Pogledajte zadnje 3-4 strane teme i pogledajte prethodnih 50, ima razlike zar ne? Tako da, jos jednom cemo pokusati lepim, smalaksajte sa dislajkovima, jeftinim udarcima i ostalim decijim glupostima, svi smo ovde da pricamo o kosarci koju smo cekali kao ozeblo sunce skoro 6 meseci i sad se opet pocinje sa pricom koja nema veze s vezom.



            Hvala, T-Mac.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Ljudi, registrujte se za League Pass, besplatan je do 9. januara i mislim da ce moci i preseason mecevi da se gledaju na njemu. Svaka cast NBA-u, dali su nam pune dve nedelje uzivanja.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Originally posted by T-Mac View Post
                Ljudi, registrujte se za League Pass, besplatan je do 9. januara i mislim da ce moci i preseason mecevi da se gledaju na njemu. Svaka cast NBA-u, dali su nam pune dve nedelje uzivanja.
                Uzimamo Drazen i ja po pola, on jos uvek ne zna ali kad dodje iz menze saznace

                Eric Gordon's adjusted expectations: Be the best guard in Clippers history.
                Palmer.

                Comment


                • Unrestricted free agent Ronnie Price will sign with the Phoenix Suns, according to sources close to the situation.

                  Sta ce sad Suns-ima treci plej?
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Sta ce sad Suns-ima treci plej?
                    Plej im je najmanji problem,trebaju nekog defanzivca da dovedu

                    Comment


                    • Ma Price nece imati ni 10 minuta minutaze , i to ce mu biti vrh glave
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • jao pa ja ga necu spavati pune 3 nedelje!!!

                        Comment


                        • Originally posted by Young Buck View Post
                          jao pa ja ga necu spavati pune 3 nedelje!!!
                          ti onda stavi cackalice na kapke kao tom

                          Comment


                          • Ajde ljudi probajte i da ne smanjujete kvalitet diskusije ovakvim postovima, za zezanje imate off topic i udrite slobodno do sutra. Ajde da odrzimo ovde lepu i ozbiljnu pricu. ;)
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Originally posted by Vule_89 View Post
                              Plej im je najmanji problem,trebaju nekog defanzivca da dovedu
                              Njima treba kompletna filozofija tima da se promeni, pocevsi od trenera koji forsira takvu kosarku sa sto vise poena.
                              Oni su run'n'gun ekipa i samo ih napad zanima, ako se odbrane za njih je to super.Dok ne dodje do nekih ozbiljnih promena u timu, njima nece trebati defanzivac.Trenutno im je najveca rupa na cetvorci jos od odlaska Stodermajera.

                              Comment


                              • Originally posted by Maric91 View Post
                                Njima treba kompletna filozofija tima da se promeni, pocevsi od trenera koji forsira takvu kosarku sa sto vise poena.
                                Oni su run'n'gun ekipa i samo ih napad zanima, ako se odbrane za njih je to super.Dok ne dodje do nekih ozbiljnih promena u timu, njima nece trebati defanzivac.Trenutno im je najveca rupa na cetvorci jos od odlaska Stodermajera.
                                Trebaju trenera da promene...

                                Comment

                                Working...
                                X