Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by T-Mac View Post
    NY se odrice CP3-a i definitivno (jadan momak u pm, propadose mu svi planovi), rade na trejdu za Jamal-a. Kad ga nismo mi hteli, da Bog da nam dao 40 poena svaki put ove sezone.
    Na kraju ce Hornetsima jedino preostati da ga trejduju u Boston, iako su odbili njihovu ponudu, nece imati drugog resenja. Ako Boston dovede West-a, ko ce li da igra centra..??
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Minnesota je jedan fenomen, njihom GM je jedan od najvecih kraljeva u celoj ligi i odaziva se na KAAAAAAAAAAAAAAHN!!! Salu na stranu, David Kahn ne zna ni sam sta radi od ove fransize, toliko je igraca prodefilovalo Minneapolis-om u zadnjih par godina da to nije normalno. Prvo je gomilao plejmejkere, sad je presao na centre. Doduse, Bradass je vec u godinama i moze da igra samo sa klupe, Tolliver je vise PF kao i Randolph, ali razumem sta hoces da kazes. Odgovor na tvoje pitanje je jednostavno los menadzment, odnosno lose upravljanje rosterom, pitanje kad ce Wolves-i uspeti da pociste sve ovo i srede ekipu jer imaju mnogo talentovanih momaka.



      EDIT: Yep Erni, to je to, lepo smo se ispricali. ;)
      Ja sam ih prosle sezone prilicno cesto gledao u prvoj polovini sezone, i uopste nemam utisak da su losi.
      Kao i sve mlade igrace, i njih karakterisu velike oscilacije u igri i veliki padovi koji su u mecevima sa prekaljenim vucima nedopustivi, te najvise stoga tako los skor.
      Ono sto se iz aviona vidi je da njima fali lider ekipe, koji sme da "lupi sakom od sto"......
      Nijedan od ovih trenutnih to ne moze postati.Bizli nema mozak za to, Love je suvise okrenut licnim promocijama na terenu, ostali nisu dovoljno dobri da to postanu.
      Licno ce mi biti zanimljivo da vidim kako ce krenuti u sezonu, sa godinu dana novog iskustva......
      Cini mi se da playoff potencijala tu ima, ali to treba neko dobro da poslozi.

      Comment


      • Na kraju ce CP3 ostati u New Orleans-u a Howard u Orlandu.

        Comment


        • Evo bas sad razmisljam....

          Dwight+Hedo=28 miliona
          Pau+Andrew=34 miliona

          Dakle, to je 6 milona razlike i jos + 9 milona kojih su dobili trade exception-om trejdom Odom-a, to je 15 miliona. Taman da se dovede jos jedan dobar PF koji ce da igra uz Dwight-a kojeg bi dobili od neke trece ekipe koja bi usestvovala u trejdu. I verovatno bi iskoristili mini MLE za backup PF-a ili C-a... Masta cini svasta.
          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

          Comment


          • Originally posted by trigger View Post
            Na kraju ce CP3 ostati u New Orleans-u a Howard u Orlandu.
            i 2012 Free Agency prepun kao 2010 .

            Comment


            • Da su ovi iz Meneapolisa pametni pa da uvale nekom Beasley-a. Iako je strasan talenat,takav igrac je otrov za tako mladu ekipu. Draftovali su slicnog igraca (D-Willa ) koji ima mnogo bolje radne navike i mnogo bolji karakter. Kada bi odmah shvatili da Rubio nije ni za sta i uvaljali ga u paketu sa Besley-em bilo kome za normalnog pleja bili bi mnogo jaci.

              Comment


              • “Second, when the New Orleans Hornets were set to acquire Kevin Martin from the Houston Rockets, the Minnesota Timberwolves immediately prepared an offer for Martin. Now that Martin is no longer headed to the Hornets, don’t be surprised if the Timberwolves make an overture to Houston. Head coach Rick Adelman would love to have Martin back in his lineup.”
                Speaking of Wolves... Bas im fali jedan bek, nakupili su dovoljno centara.



                EDIT: KC kaze da cemo placati luxury za Dwight-a.
                Do jaja, samo ga necemo nikad dovesti.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Da su ovi iz Meneapolisa pametni pa da uvale nekom Beasley-a. Iako je strasan talenat,takav igrac je otrov za tako mladu ekipu. Draftovali su slicnog igraca (D-Willa ) koji ima mnogo bolje radne navike i mnogo bolji karakter. Kada bi odmah shvatili da Rubio nije ni za sta i uvaljali ga u paketu sa Besley-em bilo kome za normalnog pleja bili bi mnogo jaci.
                  Ja mislim da ce Rubio biti jedan od retkih Minesotinih pogodaka.
                  Cini mi se da igra u NBA njemu izuzetno odgovara, i da ce biti mnogo bolji nego dok je bio u Evropi.
                  Takodje, ako ga uporedis sa Ridnourom, onda je svakako dobitak za Minesotu.
                  Takodje Rik Adelman moze to posloziti kako treba.....
                  PS:Ne videh u rosteru Minesote Flynna, a nisam ispratio sta je s njim bilo, i kako je zavrsio u Hjustonu?

                  Comment


                  • Sad lepo Boston da uvalja ronda, pikove i Dalontea i po mogucstvu jos nekog za Okafora i CP3-a..

                    EDIT: Bolje bi bilo ovako: Rondo, Jermaine, Pavlovic i neki pik za Okafora i CP3-a ako bi naravno to bilo moguce..
                    Last edited by colke995; 11-12-11, 16:46.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by colke995 View Post
                      Sad lepo Boston da uvalja ronda, pikove i Dalontea i po mogucstvu jos nekog za Okafora i CP3-a..

                      EDIT: Bolje bi bilo ovako: Rondo, Jermaine, Pavlovic i neki pik za Okafora i CP3-a ako bi naravno to bilo moguce..

                      Brate mili.

                      Comment


                      • Originally posted by kosta1703 View Post
                        Ja sam ih prosle sezone prilicno cesto gledao u prvoj polovini sezone, i uopste nemam utisak da su losi.
                        Kao i sve mlade igrace, i njih karakterisu velike oscilacije u igri i veliki padovi koji su u mecevima sa prekaljenim vucima nedopustivi, te najvise stoga tako los skor.
                        Ono sto se iz aviona vidi je da njima fali lider ekipe, koji sme da "lupi sakom od sto"......
                        Nijedan od ovih trenutnih to ne moze postati.Bizli nema mozak za to, Love je suvise okrenut licnim promocijama na terenu, ostali nisu dovoljno dobri da to postanu.
                        Licno ce mi biti zanimljivo da vidim kako ce krenuti u sezonu, sa godinu dana novog iskustva......
                        Cini mi se da playoff potencijala tu ima, ali to treba neko dobro da poslozi.
                        Ma nisu losi uopste, ali mora tu da se resi mnogo stvari i mislim da su doveli pravog coveka na mesto trenera. Rekoh vec, izuzetno talentovana ekipa, medjutim bez ikakvog reda kako unutar organizacije, tako i na terenu. Angazovanje Adelman-a bi trebalo da promeni to.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • @colke-ne bi bilo moguce...

                          @kosta-Jedina nada da Minesota ostvari neki napredak je Adelman. Mnogo gotivim tu ekipu i bio sam presrecan kada je on postao njihov trener. Sta da ti kazem za Rubija? Jebem li ga,on je po meni najprecenjeniji kosarkas koji je ikad igrao. Mozda me i demantuje

                          A Flynn je trejdovan za vreme drafta,cini mi se

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            @colke-ne bi bilo moguce...

                            @kosta-Jedina nada da Minesota ostvari neki napredak je Adelman. Mnogo gotivim tu ekipu i bio sam presrecan kada je on postao njihov trener. Sta da ti kazem za Rubija? Jebem li ga,on je po meni najprecenjeniji kosarkas koji je ikad igrao. Mozda me i demantuje

                            A Flynn je trejdovan za vreme drafta,cini mi se
                            Potpuno se slazem da je godinama u Barseloni Rubio izgledao veoma veoma lose.......
                            Ali ako napravis paralelu sa mnogobrojnim NBA igracima koji su ove godine igrali po Evropi, i nisu se snasli .......
                            Kosarka jeste kosarka svugde, ali je preko bare drugi svemir.
                            Pitajte Pekovica.
                            Last edited by kosta1703; 11-12-11, 17:05.

                            Comment


                            • Originally posted by kosta1703 View Post
                              Potpuno se slazem da je godinama u Barseloni Rubio izgledao veoma veoma lose.......
                              Ali ako napravis paralelu sa mnogobrojnim NBA igracima koji su ove godine igrali po Evropi, i nisu se snasli .......
                              Kosarka jeste kosarka svugde, ali je preko bare drugi svemir.
                              Pitajte Pekovica.
                              To si u pravu,ali je i preko bare kos isti,a on vec godinu i po dana ne moze da ga pogodi
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Ocekujte da unija podnese tuzbu protiv Stern-a ako CP3 ne bude trejdovan do sutra negde.



                                Nego, da se vratimo za trenutak na Lakers-e, postoji jos jedna opcija. Moguce je da ove sezone ciste cap i idu na Dwight-a kako bi oslobodili prostora za Deron-a sledece godine. Zato su pustili Odom-a, zato ce najverovatnije Pau i Bynum put Orlando-a.

                                I jos jedna nova prica, Clippers-i ce najverovatnije izjednaciti ponudu Golden State-a za Jordan-a, sto automatski znaci da ce Kaman morati da bude trejdovan.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X