Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • blejzersi nikad da pocnu u punom sastavu
    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Prijatelji su, zato ga je Dwight zeleo u ekipi...
      E jbg sad, prijateljstvo mu nece doneti prsten.
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • Originally posted by Bokirivaldo View Post
        Taj na centru ne moze da igra kvalitetno ni protiv Katica
        Katic doktor za sve ;)

        Comment


        • Ovaj Woj dripac jos uvek nije ustao. Spava do podneva. Nema nikakvog update-a.

          Evo jedne vrlo vazne vesti dok ovaj ne ustane...

          Knicks coach Mike D'Antoni said he plans to run more offense through Carmelo Anthony, including pick-and-rolls with Amar'e Stoudemire.
          Last edited by Ernesto; 10-12-11, 14:26.
          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

          Comment


          • Originally posted by Ernesto View Post
            Dwight-ov agent dobio zeleno svetlo od Orlanda da udje u pregovore oko moguceg trejda sa Nets-ima, Mavs-ima i LA-om...
            Dwight u Dalasu? Uh sto bi to bio paklen tandem Dirk & Dwight
            Al sta bi oni mogli da ponude u zamenu za njega?

            Comment


            • Originally posted by Ernesto View Post
              Ovaj Woj dripac jos uvek nije ustao. Spava do podneva. Nema nikakvog update-a.

              Evo jedne vrlo vazne vesti dok ovaj ne ustane...
              Da, juce sam procitao i da je izjavio kako ce Melo igrati ono sto je svojevremeno igrao Larry Bird.


              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Ukleta ekipa definitivno
                Divota.Oduseveljen sam.
                Oden ce sigurno propustiti pola sezone, a mozda i celu.Oldridt ce biti spreman na vreme.
                Jednu stvar nisam razumeo, da li se Rojova plata racuna u salary cap za celu ovu sezonu ili Portland moze dovesti solidnog igraca na njegovoj poziciji?

                Comment


                • Originally posted by Maric91 View Post
                  Divota.Oduseveljen sam.
                  Oden ce sigurno propustiti pola sezone, a mozda i celu.Oldridt ce biti spreman na vreme.
                  Jednu stvar nisam razumeo, da li se Rojova plata racuna u salary cap za celu ovu sezonu ili Portland moze dovesti solidnog igraca na njegovoj poziciji?
                  Mislim da se nakon godinu dana skida iz salary cap-a, ali uzmi ovo sa rezervom, nisam siguran.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Mislim da se nakon godinu dana skida iz salary cap-a, ali uzmi ovo sa rezervom, nisam siguran.
                    Ma valjda ce ispasti covek i raskinuti ugovor na svoju stetu.

                    Comment


                    • Jeste, posle godinu dana se skida iz cap-a, ali morace da mu isplate sve pare iz ugovora, do poslednjeg dolara.
                      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                      Comment


                      • Meni to deluje kao logican splet okolnosti nakon sto je Portland njega hteo da otpusti ili trejduje, ne verujem da ce se odreci plate.Sto bi se on mucio sa teskim povredama, kada ga Portland ne vidi u planovima za ovu sezonu.To je samo moje misljenje.
                        Mnogo mi je zao sto nece vise igrati i zbog njega sam zgotivio Portland.

                        Comment


                        • E sad, mislim da je on prihvatio neku reviziju ugovora da mu smanje platu, nesto tipa Oden-a, ili sam mozda pomesao. Ne znam vise ni sam, puna mi glava informacija. Nek` me isparavi neko ako gresim... Al` mislim da sam procitao negde...
                          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                          Comment


                          • Logicno mi je da Blazersi sad pokusaju da dovedu nekog krstenog centra...

                            Comment


                            • Royu ce se izbrisati plata posle 28. aprila, tad je odigrao zadnji mec.
                              I da Ernesto, Oden je pristao na smanjenje plate, nije valjda tolko govno da uzme jos 8,9M.
                              sigpic

                              Comment


                              • Verujem da je vec napisano, al` ne skodi... NY ce amnestirati Chauncey-a, odlican potez, 14 milki je mnogo za njega. Sad su lepo procistili SC i blizu su donje granice od 46 milona... Nema vise stetnih ugovora.
                                Last edited by Ernesto; 10-12-11, 15:22.
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X