Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • OK Bulls fans, spremite se za jos jednu sezonu nespavanja, balavljenja na Derrick-a i gubljenja od Heat-a u finalu istoka. Reinsdorf-u ne pada na pamet da pravi bilo kakav sign and trade za Richardson-a ili Crawford-a, a oni gotovo sigurno nece prihvatiti MLE. Tako da, gledacemo verovatno Brewer-a u prvoj petorci, Luther Head ce mu biti backup i to je to.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Evo sad citam da vlasnici nisu terali Stern-a samo da ponisti trejd vec i da zadrzi Paul-a (ne znam samo kako) odredjen broj godina dok NOH ne izgradi respektabilnu ekipu oko njega.
      Ovim ponistenim trejdom su im se posrali na novi CBA, jer su trgovali pod istim samo na stari nacin.
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • Aha, sad citam kod Bucher-a, plan nije bio da u LA dodje Okafor, nego David West u S&T-u!
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Onih 20 miliona sto si pomenuo da ce Lakers-i da ustede u payroll-u... celu tu pricu je pokrenuo nesposobni Gilbert iz Cavs-a, covek koji ne zna ni pertlu da veze.
          Da bog da mu se jos onakve retardirane dece radjalo.
          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

          Comment


          • Pa da, to sam i napisao, on je inicirao celu ovu pricu poslavsi Stern-u mail. Ono u cemu se slazem sa Stern-om je da igraci ne smeju da diktiraju gde ce igrati (osim ako nisu FA-i naravno), ali ako je vec LA iskonstruisao ceo trade i realno bili su i na gubitku, cemu veto. Plus, Paul-u je NY bio prefered destination. E, sad, ako je znao da ce i Dwight tamo, to je vec druga stvar, mislim da je svima pun kurac supertimova.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Originally posted by T-Mac View Post
              Pa da, to sam i napisao, on je inicirao celu ovu pricu poslavsi Stern-u mail. Ono u cemu se slazem sa Stern-om je da igraci ne smeju da diktiraju gde ce igrati (osim ako nisu FA-i naravno), ali ako je vec LA iskonstruisao ceo trade i realno bili su i na gubitku, cemu veto. Plus, Paul-u je NY bio prefered destination. E, sad, ako je znao da ce i Dwight tamo, to je vec druga stvar, mislim da je svima pun kurac supertimova.
              Supertimovi su nesto sto navijaci u Americi zele i to je cinjenica. Svi vole dominaciju i super timove. Pogledaj sta je diglo ligu na noge i donelo joj popularnost, prvo all mighty Chicago 90-ih, pa sad Heat-i...

              EDIT: Ima jos primera... Russel-ov Boston, Lakers-i za vreme Kobe-a i Shaq-a, Magic-a i Karim-a... ova ideja da 30 timova bude jednako nesto najbudjavije sto sam ikad u zivotu cuo.
              Zamisli Lakers-Heat u finalu, to bi pobilo sve rekorde u gledanosti, vratilo ligi stari sjaj iz 90-ih... Mislim, ima tu jos ekipa, Bulls, NY, Portland se dize, Clippers-i...
              Last edited by Ernesto; 09-12-11, 12:04.
              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

              Comment


              • Ma sve to stoji, da izjednace svih 30 ekipa je nemoguce, ali ja bih radije gledao 7-8 podjednakih timova, nego 2-3. Ali, ekstremno mi je glupo da su vlasnici trazili od NBA-a da zadrzi Paul-a jos neko vreme u NOH-u dok mu ne dovedu pojacanja.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Originally posted by T-Mac View Post
                  Ma sve to stoji, da izjednace svih 30 ekipa je nemoguce, ali ja bih radije gledao 7-8 podjednakih timova, nego 2-3. Ali, ekstremno mi je glupo da su vlasnici trazili od NBA-a da zadrzi Paul-a jos neko vreme u NOH-u dok mu ne dovedu pojacanja.
                  Sto kaze ovaj jedan, on posle ovih 66 utakmica svejedno napusta NO. Kako ce da ga zadrze? On je FA posle ove sezone, nece iskoristiti opciju posle ovog sranja sigurno. Ovo ga je samo razbesnelo i sad je sigurno da nece potpisati novi ugovor s njima na leto. Samo lud covek moze da poveruje da ce oni njemu do marta napraviti ekipu s kojom ce on biti zadovoljan. Da urade nesto za 3 meseca sto nisu mogli godinama. Kazem, Mitch i Jerry su im se posrali na novi CBA, nisu se ni pikova odrekli a dobili superzvezdu, a to je bio cilj novog CBA, bez super timova i big market timova.
                  Last edited by Ernesto; 09-12-11, 12:17.
                  "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                  odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                  fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                  Comment


                  • Ja bih voleo da Pekovica trejduju,zasluzuje bolji klub a i Darko ce verovatno igrati prvu postavu...

                    Comment


                    • Evo reakcija Pau-a i Odom-a na novonastalu situaciju...

                      “I guess that means I’m a Laker if the trade didn’t go through,” a somber Odom said in a phone interview with The Times. “I don’t know what to do for the Lakers. I’m even weirded out by the league doing what they did. I don’t know what to do.”
                      A person close to Gasol said the Lakers forward was "devastated" by news of the original trade, which was steered by team executive Jim Buss as much, if not more, than General Manager Mitch Kupchak
                      I sta sad? Sad oni treba da dodju na trening kamp i igraju za taj tim a znaju da su nepozeljni tu... u fazonu, sve je kul i do ja*a....
                      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                      Comment


                      • A, Gasol inace nije zeleo da ide u Houston, tako da je njemu ovo extra.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Sve je ovo retardirano...ovih 5,6 igraca ( + Rondo ) se sad osecaju kao najobicnije smece...

                          Comment


                          • Apparently Laker forward Lamar Odom called into ESPN’s Stephen A. Smith’s radio show and broke down crying after the news broke he was headed to New Orleans as part of the deal.
                            Koliko taj covek voli Hollywood.
                            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                            Comment


                            • I ti bi ga voleo da orgijas sa sestricama Kardashian

                              Lakersi ce sigurno dovesti nekog superstara,samo da vidimo koga im dozvoljava Gilbert
                              Last edited by Ljuba90; 09-12-11, 12:55.

                              Comment


                              • Jel postoji mogucnost da se ovaj trejd sa CP3 u Lejkersima ipak ostvari,ili je to sada prakticno nemoguce posle odluke lige?

                                Comment

                                Working...
                                X