Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Idioti,umjesto da potraze dobrog centra,nikako mi nije jasno zasto su pustili Perkinsa,bio je solidan u Bostonu
    Зато што није хтео да прихвати понуђени уговор.

    Comment


    • a moj ortak spasa jopet
      sedeo bijo u rumunjsku kavanu
      kogođ i obično
      čeko ćevape ai lukac
      pijo amperitivi
      i čuo kaže iz pouzdati izvora
      kunese u armoniku
      kaže

      čuo

      dima neki leksa od stalać
      il morbi laikovac
      koji ume dopravi svašta svojom rukom
      i peglo i teve uboji ai starinski crno-beli ondak biciklo boileri svašta kadvikam
      kažu dume da zameni lavabo brez ijedne kapi vode
      aja rob kasam ono menjo morosam didem kod paje ronalda duzajmim ribarske čizme
      i
      sase još kae pročulo otkadeje počo dašteluje palenje na moskviću
      zovu ga dide u čikago dotvori radijonu
      sad jaloće jal neće dase privati toga numem datikam
      nije spasa taj deo dobro ni čuo
      jar
      stigli mu bili ćevapi
      al mesto lukca ajvar





      vaš lutajući reporter tuta bugarin
      eskluzivno za rumbliku
      kolorado cirkuz
      toes enbiej

      Comment


      • Svi misle da je LAC preplatio Butler-a i ja se apsolutno slazem s tim. Zato je on i potpisao za njih, znao je da od neke druge ekipe nece dobiti jaci ugovor ni u snovima. Uzimace Aminu-u minute, a mozda i nece s obzirom na injury history.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • LAC sa ovim sastavom 'ladnije od leda polufinale zapada.

          Comment


          • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
            LAC sa ovim sastavom 'ladnije od leda polufinale zapada.

            Nijedna ekipa nije sigurna na zapadu imaju 8 prejakih ekipa, ko izadje sa zapada bice 30% izmoreniji od Majamija/Cikaga kojima ce samo finale koneferencije predstavljati problem i trud sve ostalo ce peske da skinu.

            Comment


            • a kakvu mije mrsnu priču rekao spasa jutros
              toes spasa moj ortak
              bijo tion sviro u armoniku celu noć u rumunsku kavanu
              debi drugo
              tolko seon veli mi nasviro daje jedva jutros potero baciklo
              išo bijo kući pabi dase svrne na kiosk kod cvetka duzme mastan burek i jogurt
              a tamoti mali jare i pamela anderson iza kijoska vežbau slobodna bacanja pa uzeli pauziramciju toes tajmzaut
              i
              rska jare bureka
              a pamela mu anderson dizvinete cedi jogurt
              i kaže tiona spasi dasej mali jare mnogo opravijo u izvođenju slobodni umbacivanja asistencija ai ofanzivna skok igra fercera
              al u obrani kaže ima još mnogo duči
              aon im
              toes ortak mi spasa
              samo imon nato odgovorijo
              i tata bi sine
              štoje isto bijo kazao i
              čuveni srpski mislioc filozof i virtuoz na šljivovici
              pokojni gospodin
              Paja Čutura





              vaš lutajući reporter tuta bugarin
              eskluzivno za rumbliku
              kolorado cirkuz
              toes enbiej

              Comment


              • Zapad je kao i uvek paklen, ali impresioniran sam trenutnim rosterom LAC-a.

                Neki Mychal Thompson iz D lige ce izgleda doci na trening kampove Kavsa. Kazu jedan od najboljih igraca u D-u.

                Comment


                • numeju lejkersi *

                  * by: ciga grobar




                  lutajući reporter tuta bugarin
                  nežno šapće sneguljici
                  dok patuljci ruju
                  u rudnici

                  Comment


                  • Ja msm da ce Pol da ode u Boston...

                    Comment


                    • Cavs expected to use new amnesty rule on PG Baron Davis once the new CBA is official, source tells @YahooSports. Until then, BD in Cavs camp.
                      Šta li će da uradi NY živo me interesuje. Od onako mirnih vesti, Hill se spominjao najviše, sada odjednom Chandler, Amar'e...
                      Mada ostaje STAT u NY, a i Hornets-i sigurno ne bi prihvatili STAT-a za CP3, traže mlade igrače u zamenu...

                      Free agent forward Mike Dunleavy will sign a two year, $7.5 million deal with the Milwaukee Bucks, league source tells Y! Sports.
                      Dunleavy will take a portion of Bucks mid-level exception, and wear that uniform that his father, Mike Sr., did for much of his career.
                      Dunleavy u Bucks-ima najverovatnije...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Sve to vec imate ovde


                        http://www.sportklub.info/forum/thre...ee-Agency-2011
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Konacno, lockout i zvanicno gotov!


                          BREAKING: Players have approved the new collective bargaining agreement, two people with knowledge of the results tell @CBSSports.

                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Originally posted by T-Mac View Post
                            Konacno, lockout i zvanicno gotov!

                            Pa i to rešismo! Iskoristiću priliku da čestitam forumašima koji su bili istrajni i "izneli" ovaj pdf za vreme trajanja lockuot-a: T-Mac, Wada, Ljuba, Mamba, MVP, ElBiDžej, Ernesto, emil.

                            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                            sigpic
                            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                            - 4xMVP -

                            Comment


                            • Ja i nisam bio previse aktivan sto se tice postovanja na forumu, ali sam svaki dan citao vase postove i zahvalan sam vam svima! Pozdrav Banetu i svim ostalim forumasima i nek nam je sa srecom ova sezona!

                              Comment


                              • Bane cestitam i ja tebi,jedini si podrzavao moj suludi optimizam

                                Ajmo momci da uzivamo u najboljem sportu na svetu. Jer NBA nije kosarka. NBA je nesto mnogo iznad toga.

                                Comment

                                Working...
                                X