Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moje misljenje vezano za Clipperse je da im uopste ni ne treba CP3. Mlada su ekipa, imaju mnogo potencijala i mislim da na dosadasnji roster treba samo nadogradjivati, nikako "menjati". Medjutim, ako se ukaze prilika za dovodjenje neke iznadprosecne trojke, siguran sam da ce zagristi.

    Comment


    • CP3 svakom treba,osim Netsima (za sada),Bullsima i Wizardsima

      Ali isto tako tvrdim da je Bledsoe veliki talenat i da ga treba ove sezone gurnuti u vatru.

      Postava Bledsoe,Gordon,FA krilo,Blake i Jordan ima potencijal da uradi velike stvari.

      Comment


      • moze neko da mi kaze koliko NBA igraci placaju porez na svoja primanja,i dali je porez isti za domace i strane igrace ?

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Alleyoop-ova za izvoz. Odmah bi postali najatraktivniji tim u ligi (dobro uz Heat, da se neki ne naljute ). Samo sto bi izgubili Jordana, veoma dobrog centra. Ako bi doveli i Chanlera, bogami i Lakersi bi imali o cemu da razmisljaju.
          Ne samo sto bi izgubili Deandrea, nego i Gordona, a decko igra zaista dobro, i izvrstan je suter, i fenomenalne fizicke predispozicije... Ali jbg da bi dobili Paula moraju da daju dobre igrace... Ali opet mora se priznati, nesrecno su trejdovali Dejvisa i pik iz prve runde za Moa i Moona, a na kraju se ispostavilo da je taj pik prve runde bio prvi i Klivlend je dobio Kyrie Irvinga... A da su bili strpljivi, dobili bi i pleja i ne bi morali da brinu za buducnost ekipe, ali ko je znao...;)
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Nesrecno? To je bio tako glup trade da nema dalje.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Stvarno katastrofalan trejd,bez obzira koji je pik bio u pitanju

              Comment


              • Kad sam rekao nesrecan mislio sam katastrofalan naravno... Ali sad treba da daju izuzetno talentovanog centra i sjajnog beka sutera za CP3, ne znam koliko je to pametno....
                Last edited by Freshman; 07-12-11, 14:07.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Sta se desava u Dalasu?Posle Cendlera,Batlera, cuo sam i da je zapelo oko J.J.Baree. Sve u svemu,bice im vrlo tesko da sklope kvalitetan tim za titulu kao prosle sezone

                  Comment


                  • Opet nisam izvalio da sam na drugoj strani... Sad vidim da su Klipersi odustali od toga da EG-a ukljuce u taj trejd, fala onoj stvari... To bi bio totalno glup potez... Imaju buducnost na poziciji PG-a u Bledsou, i ne treba im CP3 bar po meni... Kao sto svi ovde pominju, njima je trojka problem, i tu kad bi doveli pristojnog igraca, PO im je osiguran, a za dalje ko zna, sve zavisi od toga kako ce se ostale ekipe na zapadu pojacati...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Pozdrav ljudi,

                      veliki pozdrav za sve na forumu, ja sam pored automoto sporta (čime se i bavim) velki ljubitelj košarke i NBA lige. Odličan je forum po pitanju košarke, svidjaju mi se prenosi a posebno komentatori, kao i LIVE NBA koji se prikazuje svakog dana. Očekuje nas skraćena ali uzbudljiva NBA sezona pa se tome i radujem. Fan sam Lakersa ali generalno najviše sam fan dobre košarke.

                      Comment


                      • Добродошао на овај део форума. Остани активан. ;)

                        Свиђа ми се што готовиш Лејкерсе.
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Dobrodosao rajs41

                          Nadam se da ce ti biti prijatno

                          Comment


                          • Woj
                            The Spurs have decided to use the amnesty clause on contract of Richard Jefferson, league sources tell Y! Sports. He has 3 years, $30M left.
                            Sad postoje velike sanse da Butler zavrsi u San Antoniu

                            Comment


                            • Nazalost ocekujem dugacak red za Jeffersona...

                              Comment


                              • Izgleda da nam dolazi Jamal u S&T-u oko Ronnie-a. Rekao sam da ga ne zelim, ali na pomisao da ce on i Derrick igrati u tandemu, svrsavam.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X