Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2011 (opste diskusije, vesti, tracevi, draft i jos mnogo toga...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.nba.com/video/all_decade/...erf_shaq01.nba

    Supicku materinu! TATA!

    Comment



    • od 1:30

      Comment


      • http://www.nba.com/2011/news/feature...s=iref:nbahpt1

        Comment


        • Auuuuuuuuuuuu, pa sta je ovo, Jay Triano vise nije trener Toronto Raptors-a!


          http://www.torontosun.com/2011/06/01...-as-head-coach
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • lejkersi povlace sekov broj..
            http://sports.espn.go.com/los-angele...ory?id=6617095

            Comment


            • Boom! Ricky Rubio se dogovorio sa celncima Minnesota Timberwolves-a da zaigra sledece godine u NBA-u! (link nesto kasnije )


              Adrian Wojnarowski
              Ricky Rubio has reached an agreement with Minnesota to join the Timberwolves next season, league sources tell Y!

              Ne ocekuje se oficijelno predstavljanje dok Rubio ne zavrsi PO ACB lige sa Barsom.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Sta mislis Mac, jel moze Ricky da naparavi dobru karijeru u NBA-u?
                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • jes da mene nisi pitao ali u minesoti ne moze sigurno xD salu na stranu, ja bi voleo da napravi nesto ali sam prilicno skeptican sto se tice njega u nba.

                  Comment


                  • Ne pitaj mene za Ricky-a, volim ga kao sto volim Partizan.
                    Salu na stranu, videcemo. Svi u Americi ga obozavaju, secam se da su mu se za vreme SP-a u Turskoj toliko divili da to nije bilo normalno. Ali, ne znam, nije mi on tip igraca za NBA, posebno sto mu je sut smesan, a nesto ne vidim da ce pored onih atletskih zveri moci da se seta kroz rekete kao u Evropi. Da je talentovan igrac - jeste, da je inteligentan - jeste, ali vreme ce najbolje pokazati kako se snasao.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Evo ja cu ti odgovoriti tesko,gotovo nemoguce...jeste da nisam njegov fan(ovo je blaga izjava) pa sam mozda subjektivan,ali taj decko nije napravio mnogo ni u Evropi...Previse je slab,ocajan je suter...ali nikad se ne zna

                      Comment


                      • Evo i ja da kazem nesto o njemu... Kakav crni Ricky, najprecenjeniji igrac ikada. Previse medijski eksponiran, zato ga i Ameri gotive (ljudi gledaju previse tv i veruju u sve sto im se kaze)

                        P.S. Suska se da bi Mark Jackson mogao da zameni Thibodeau-a u Bulls-ima...
                        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                        Comment


                        • Je li Mac, sta mislis sta Chicago treba da uradi da bi uzeo prsten? Da li bi dao ceo front court za Howard-a ili bi pre doveo kvalitetnu dvojku da igra uz Rose-a?
                          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                          Comment


                          • Evo izvestaja sa poslednjeg sastanka izmedju predstavnika lige, vlasnika i igraca, a u vezi Lockout-a.
                            Btw. prva utakmica izmedju Miami-a i Dallas-a premasila TV gledanost jos od NBA finala 2004.god. To je odlicna vest u ovom trenutku i moze dosta da znaci u daljim pregovorima.

                            http://www.nba.com/2011/news/feature...s=iref:nbahpt1
                            Last edited by Branislav; 02-06-11, 11:17.

                            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                            sigpic
                            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                            - 4xMVP -

                            Comment


                            • Originally posted by Branislav View Post
                              Evo izvestaja sa poslednjeg sastanka izmedju predstavnika lige, vlasnika i igraca, a u vezi Lockout-a.
                              Btw. prva utakmica izmedju Miami-a i Dallas-a premasila TV gledanost jos od NBA finala 2004.god. To je odlicna vest u ovom trenutku i moze dosta da znaci u daljim pregovorima.

                              http://www.nba.com/2011/news/feature...s=iref:nbahpt1

                              Da, vec sam pisao o tome nakon prve runde koja je bila jedna od najgledanijih ikad, porast gledanosti ako se ne varam od neverovatnih 30-40% u odnosu na prethodne godine sto je mnogo dobar znak...


                              Originally posted by Ernesto View Post
                              Je li Mac, sta mislis sta Chicago treba da uradi da bi uzeo prsten? Da li bi dao ceo front court za Howard-a ili bi pre doveo kvalitetnu dvojku da igra uz Rose-a?

                              Ako postoji opcija da se dovede Howard, jedina 2 igraca koja bih postedeo su Derrick i Lu, sve ostalo je slobodno!!!
                              A, Boozer se gotovo sigurno naredne godine nece naci u crvenom dresu, samo je pitanje da li mozemo dobiti nesto kvalitetno za njega.




                              EDIT: Dolazak Rubio-a znaci i da ce Johnny Flynn zavrsiti svoju epizodu u Minny-u.
                              Za sada zainteresovani su Toronto, Detroit, Sacramento, Phoenix.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Originally posted by T-Mac View Post
                                Da, vec sam pisao o tome nakon prve runde koja je bila jedna od najgledanijih ikad, porast gledanosti ako se ne varam od neverovatnih 30-40% u odnosu na prethodne godine sto je mnogo dobar znak...
                                The Desicion, Miami Heat, LeBron James, Heatless... Nije slucajno ta gledanost porasla. Majami imao rasprodatu halu gde god je otisao, neverovatnih 100%

                                Comment

                                Working...
                                X