Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monster Energy Grand Prix de France

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Hurricane View Post
    Nije to Gresini Honda, to je Repsol Honda sa Gresini farbom ;)
    Hvala Kolumbo,nismo znali.Da li si mozda cuo da fabricka mercedes F1 ekipa ima mercedesov motor,zamisli, isti koji daju i McLarenu,pa se vozaju od 5-tog mesta,pa na nize,i to veliki Sumaher.
    Pa da je ista honda,onda bi bila ISTA.Ne bi valjda stedeli na farbi.;)

    Comment


    • Originally posted by Zeka29 View Post
      ovo je kluc svega...cinjenica je da Dani ne bi prosao tu krivinu kako treba,nego bi otisao siroko...Sic je bio jaci na kocenju i to je to!
      Istina +1 nema shanse da bi Pedrosa ono uhvatio bez siroko zato mu i jeste zaskocio na tocak onako i nije mogao da ga kontrolise Simonceli je imao svoju liniju krenuo je spolja i imao ga je.
      Druga stvar komentatori kako koga Simonceli obidje tako komentarisu jel taj poetz bio agresivan i traze u svakom njegovom potezu gdje je bio agresivan. Zasto? O cemu se tu radi? Covjek jako koci, jak je vozac. Do Estorila ga nisam pretjerano volio, ima jos proslogodisnjih postova u kojima to potvrdjujem al od Estorila pa pogotovo ova trka covjek je majstor. Jednostavno je jak i kad postane prijetnja nekome onda je agresivan. pretkne lorenca u Valensiji agresivan je, pretekne bilo gdje agresivan je jer pretice.

      Mozda bi bolje bilo da je Pedrosu pesnicom malo "pomazio" kao Kejsi to je ok? I jos dobije smijesnih 5000 kazne. Nije radio ni ride trough box nit mu oduzeta pozicija.
      [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

      Comment


      • Originally posted by Raikkonen_Rossi_Vettel:) View Post
        @L.Lawliet ne razumem zasto ti kada komentarisemo dogadjaj sa trke vredjas clana foruma.Otkud ti znas od kada on prati trke...A komentatori sa SK nisu takvi da promovisu sigurnost i uvek sve realno kako i jeste kazu tako da...
        Ne vrijedjam ga samo sam dao lijep predlog. Znam cim vidim sto smatra agresivnim to je bar jednostavno. Znaci da nije dobro vidio prije neke poteze.

        Komentatori na SK u svakom prenosu pominju kako su oni hrabri, kako voze na limitu i kako treba sigurno voziti, izvinuti se i sl. Al realno treba odgledati snimak opet i opet i vidjeti u kojoj je Simonceli bio prednosti. I cak i da je pogrijesio mogli su ga oglobit poslije trke sa 5000eura kao Stonera. Zasluzio je podijum. Al ne zbog onih sto padaju kad imaju pritisak na sebe morao je kroz box.
        [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

        Comment


        • Danasnji dan za pamcenje. I to vazi za sve 3 klase.
          Stoner odvezao trku kao i treninge--maestralno. Lepo se vidi da su u Hondi reseni da uzmu titulu.
          Strasno mi je zao Pedroze. Poovo polomljena kljucna kost.I posle neka neko kaze da pojedini nemaju i srece. Lorenco, ni kriv ni duzan, i dalje vodeci u sampionatu.
          Raduje me sto je Rosi i dalje isti-agresivan, ali, ako izuzmemo onu glupost u Herezu, zna kako da obilazi, a da ne ugrozi druge.
          Lorenco, najzad je i on morao da se podseti sta to znaci kada su drugi brzi od tebe. erujem da ce biti jos agresivniji ubuduce, jer vise nije sam na stazi kao prosle godine.

          Comment


          • Originally posted by Sandra#46 View Post
            Hvala Kolumbo,nismo znali.Da li si mozda cuo da fabricka mercedes F1 ekipa ima mercedesov motor,zamisli, isti koji daju i McLarenu,pa se vozaju od 5-tog mesta,pa na nize,i to veliki Sumaher.
            Pa da je ista honda,onda bi bila ISTA.Ne bi valjda stedeli na farbi.;)
            Ne, nisam znao to, ne pratim F1. Ali da je masina ista kod Marka i kod Stonera, Denija i Dovija to znam...
            Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

            Comment






            • Last edited by L. Lawliet; 15-05-11, 15:21.
              [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

              Comment


              • iz doba 250cc kada je na pravcu isekao hectora barberu sto je prouzrokovalo da ovaj stisne prednju kocnicu i izleti na pravcu pri onoj brzini sa staze pa izbacio u krivii bredlija smita tj izgurao ga sa staze pa alvara bautistu "pravedno" obisao pa ko zna koliko jos njih ali IZBACIO sa staze, a NE OBISAO, ali ti "poznajes" moto gp trke pa ces znati sigurno. Rossi je izbacio Stonera i to je bio pogresan potez nije mu to trebalo ALI desilo se. isto ovo, Simonceli NIJE bio ispred pedrose do trenutka kad NIJE imao gde nego banzaji potez idemo na sve ili nista, i naravno bilo je NISTA jer pedrosa NIJE IMAO KUD kad u krivini (takvoj krivini) NEMAS GDE, a ovde niko ne spominje prelom kljucne kosti pedroze koje nisu nastale zbog sudara nego zbog pada, Ok trke su to desava se ali NIJEDNOM u svojo karijeri zbog svojih ekcesa (a bio je upozoravan od strane komiteta motogp, u kojem je i Rossi) otisao da se izvini vozacima sto je zbog njegove greske izbacio nekoga sa trka. Ni ja ne volim voznju da smaraju pa daju migavce i amblenduju da se sklanjaju sa staze ali ne treba preterivati. Uostalom poznavaoci motogp-a gde ste bili da se pojavite na gostovanju u sport klubu da komentarisete nezvanican trening kada su Srdjan i Aleksandar pozvali ko zeli da dodje a??? Dosli smo samo ja i pablo i super nam je bilo, a vi da poznajete materiju dosli bi JAVNO da komentarisete koliko poznajete ovaj sport, a ne prozivate preko neta pa googlojete i trazite odgovore. ja sam otisao javno dobio sve pohvale za "poznavanje materije" (cak je i u sali rekao direktor da bi mogao da me ubaci kao komentatora ) i super smo se zezali. e sad vi nastavite da "pametujete" kako poznajete ovaj sport (mada svi mi samo znamo sto vidimo), a sto se tice simoncelija NIKO OVDE NIJE U PRAVU, nemam nista protiv njega ali IZBACIO je pedrosu. Da je sve proslo OK rekao bih "ufff za malo" ali NIJE. ajd...

                P.S. malo mi je zao ovime se vidi da ovde nema pravih bajkera kad se mi medjusobno prozivamo po forumu i vidi se da je strasno slaba moto scena u srbiji da ne kazem ocajna. uff ne dajem vise komentare...hvala
                Last edited by Culi; 15-05-11, 15:27.

                Comment


                • Meni nije zao zbogDania jer je tako Lorenco ostao na prvom mestu u generalnom plasmanu. Djuka99gp
                  #58

                  Comment


                  • @ Culi Apsolutno si u pravu. Bas sam o incidentu sa Barberom i prednjom kocnicom ali bilo je odavno pa reko da nisam nesto pobrkao, aono sa bautistom je bilo u Mugelu ako se ne varam iste godine.

                    Za sve koji kazu da je Simoncelli imao bolji prolaz kroz krivinu i da zato nije kriv: To je najveca glupost koju sam cuo, pa svaki put vozac kojeg obilaze ima bolji prolaz kroz krivinu jer on ide idealnom putanjom a vozac koji napada ide unutrasnjom putanjom koja naravno nije idealna. Ali to ne znaci da ovaj kojeg obilaze treba da se ponasa kao da je sam na stazi, klasican primer gde vozac sa unutrasnjom putanjom natera onog drugog da ide presiroko i na taj nacin osvoji poziciju. To ko ima bolji prolaz kroz krivinu je nebitno. Ali problem je sto Simoncelli racuna u svojoj glavi: Ma nece me ovaj naterati da idem presiroko, idem ja svojom linijom a on neka vidi sta ce. E jbg, zao mi je ali kad bi svi tako razmisljali niko ne bi zavrsio trku.

                    P.S. Ajde komentatori ukljucite se u raspravu....
                    sigpic

                    Comment


                    • Tako je Tony, slazem se
                      Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                      Comment


                      • Mislim da vecina deli tvoje misljenje, Toni_G. Iako smo svi za malo "ludje" vozace, ipak je ovo previse.
                        Bar da Pedroza nije povredjen, pa i nekako. Ovako, najvise je dobio Lorenco. Izgleda da svi, koji mogu da ga ugroze, zavrse polomljeni.
                        Samo se nadam da ce mu bar Stoner "pomrsiti racune".

                        Comment


                        • http://v.youku.com/v_show/id_XMjY3MjY2MDAw.html

                          Comment


                          • Lorenzo je pravi 'ratni profiter' za sada. Ali ne verujem da ce jos dugo biti tako, previse je zaostajao za Hondama, a s obizrom ad ih ima 4 uvek ce biti neko ko nece pogresiti i taj ce ga pobedjivati. Iskreno ocekujem da se sredinom sezone iskristalise borba za titulu izmedju Danija i Stonera, ali bojim se da ce to biti jedna od dosadnijih borbi, znamo svi kako oni pobedjuju (100 sec razlike). Drago mi je da je Rossi bio na istom nivou kao i Lorenzo i jedna od Hondi, mada je pitanje koliko je utacalo to sto je Jorge bio na rezervnom motoru. Nadam se da nisam u pravu sto se tice borbe za titulu, i da ce se tu umesati Rossi.
                            sigpic

                            Comment


                            • Vidi se na snimku da ga je jasno isekao Marko, nema govora. Mogao je pored njega paralelno, ali ne, morao je da prati idealnu putanju...Kriv je, sad mi ga i nije zao...
                              Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                              Comment



                              • 'I leave here with a broken collarbone and he with a ride through penalty, good for him!' Pedrosa on the Simoncelli incident.

                                Comment

                                Working...
                                X