Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monster Energy Grand Prix de France

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • evo cestitamo stoneru na pobedibio je najbrzi....ne znam vise sta da kazem,on mi je jednostavno dosadan vozac....
    don't be scared homie
    sigpic

    Comment


    • Mislim da je najbolje bilo da je Marko jednostavno pustio Denija, i kasnije ga u trci prestigne i gotovo. Ovako...gotovo je sad
      Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

      Comment


      • Sta Simonceli nije kriv?Pa isekao ga preagresivno!je Dani je bio ispred i imao prednost i Simonceli je toliko agresivno krenuo da je Pedrosa kocio i kocio ali nista nije mogao i nije imao gde,izvinjavam se fanovima ali postoji granica izmedju agresivnosti i bezobrazluka.A on je dobio kaznu i pao na 5 mesto a Dani je slomio kljucnu kost i mozda mu je ovo i upropastilo sezonu.
        <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
        *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
        *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
        LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
        Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
        JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

        sigpic

        Comment


        • suvisno je komentarisati ovakve stvari...smesno bas smesno..simonceli vozio kako treba hehe o boze.....

          +1 Raikkonen_Rossi_Vettel

          Comment


          • A Rosi-svaka cast doktore i nadam se da je ovo samo pocetak Stoner-Dobra trka ali njegovo ponasanje i postovanje drugih vozaca je veoma nisko,dobar vozac ali kao covek 0!
            <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
            *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
            *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
            LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
            Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
            JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

            sigpic

            Comment


            • HAHAHA, Dovi pustio goate, dobro mu stoji, malo ovako sad izgleda badass motherf*cker!

              Kako je lepo videti Rossijea opet na podijumu!!!

              I to u crvenom!

              Comment


              • Simonceli je kasnije kocio i prvi usao u krivini (jeste bilo riskantno) a to sto komemtatori pricaju da nije ima Pedrosa gde uopste se ne slazem. Ne znam sto je ispravljao motor kad je mogao da zadrzi liniju. Mislim da nije ni video Marka. Nema veze, sledeci put MARE CARE bices prvi...

                Comment


                • Originally posted by denia_el View Post
                  toooooooooo VAAAAAAAAAALEEEEEEEEEEEEE
                  a ovaj dovi nista nije uradio u karijeri i bas je danas nasao da pokaze zubeali superkakav dan uh

                  pablo gde si?ajde da izaberemo novi avatar za djuku

                  a ti se rossini stidi i stidi sto nisi verovao u doktora
                  ja i sad ne verujem,ali ne u rosija vec u dukati..da im nije rosi taj dukati bi zavrsio negde 7,8..ako se slazete..marko je ponovo odradio svoje..steta za pedrosu,steta..meni je nestao net,tako da nisam mogao da ispratim sve do kraja..samo se nerviram,nemam sta drugo da kazem,moram da nadjem negde snimak pa sve natenane da pogledam,jer je stream kocio,i kocio,i kocio..ne vredi..
                  sigpic

                  Comment


                  • @Vanja ahahhahahhahahahhahahahaha! to! A da zaboravih Dovija da napomenem,sjajan je bio konacno ima tu mentalnu snagu da dobija duele sa sampionima,nadam se da ce tako nastaviti!
                    <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                    *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                    *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                    LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                    Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                    JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                    sigpic

                    Comment


                    • Prvo da vam objasnim neke stvari svima koji kazete da je Marko kriv,ukljucujuci i komentatore.Covek je "drzao" svoju trajektoriju,jos pre ulaska u krivinu je bio ispred Pedrose,za celu duZinu motora.To sto Pedrosa covek ne zna i nikad nece znati kako je to biti pravi trkac,to je njegov problem.Usao je Simoncelliju u putanju ljudi,da li ste vi pratili istu trku???Pri tom ga je udario u zadnji tocak.Mozda je uvedeno novo pravilo da ne sme da se obilazi spolja,jer se time vredja ponos arogantne Repsol ekipe.Uzas!!!Pedrosa ima srce kao vrabac.A to sto su kaznili Simoncellija samo pokazuje da ovo postaje cirkus kao i F1 i to da Repsol mora da dominira,verovatno se pojavio neki Eklston i u GP-u.
                      Kako ne kaznise Lorenza za ono udaranje Dovizioza?Ali,dobro, na kraju Jorge moze da pravi kule u pesku pored staze,posto ovde nema jezerca da skace,posto ga je Doktor namagarcio i napravio smesnim obisavsi ga sa spoljne.
                      Last edited by Sandra#46; 15-05-11, 14:20.

                      Comment


                      • Originally posted by Boca View Post
                        Simonceli je kasnije kocio i prvi usao u krivini (jeste bilo riskantno) a to sto komemtatori pricaju da nije ima Pedrosa gde uopste se ne slazem. Ne znam sto je ispravljao motor kad je mogao da zadrzi liniju. Mislim da nije ni video Marka. Nema veze, sledeci put MARE CARE bices prvi...
                        Nije prvi usao u krivinu Marko neko Dani ali Marko je ubrzao i poceo da obilazi uprkos svemu,saterao je Danija toliko da ovaj nije imao gde i da Dani nije krenuo da koci bilo bi mnogo,mnogo gore od ovoga sto smo videli!
                        <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                        *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                        *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                        LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                        Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                        JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                        sigpic

                        Comment


                        • Smijesno je Culi jer kad pocnes dva dana da gledas trke a onda pocnes da komentarises sto je agresivno a sto nije onda to postaje jako smijesno. Znaci prvo odgledaj od 2000 (da ne pominjem trke prije) pa na ovamo poteze koji su bili jako agresivni pa nisu dobijali kazne i onda ces imati bolji uvid u ono sto je agresivno a sto nije. Komentatori su tu da promovisu sigurnost bla, bla i ovo jeste bio jak potez al opet, Simonceli je uradio neshto sto bi stara garda uradila pokusao nemoguce i zamalo uspio, al mu se Pedrosa zajahao na tocak i on je opet izasao lagano iz te situacije a onda ide kazna! Katastrofa
                          [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                          Comment


                          • i onda se jos postavljaju pitanja: Da li bi Rossi bio kaznjen da je to uradio? Zasto Rossi nije kaznjen u Jerezu? Sta cemo sa Lorenzovim obilazenjem Dovija? i tako dalje...
                            &quot;The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!&quot;

                            &quot;I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!&quot;

                            "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

                            sigpic

                            Comment


                            • realno ja volim simoncelija ali je danas opet uradio nepotrebnu ludost, da je zadnji krug pa ajde ali zasto onako glupo da upropasti ne samo pedrosu nego i sebe, a pedrosu mi je tek zao ja mislio da ce on da pobedi stonera i lorenza ako vec rossi ne moze

                              Comment


                              • Originally posted by Raikkonen_Rossi_Vettel:) View Post
                                Nije prvi usao u krivinu Marko neko Dani ali Marko je ubrzao i poceo da obilazi uprkos svemu,saterao je Danija toliko da ovaj nije imao gde i da Dani nije krenuo da koci bilo bi mnogo,mnogo gore od ovoga sto smo videli!
                                Pa Pedrosa je morao da koci,jer je ispred njega bila krivina, ako to nije primetio,i jer je poceo tu istu krivinu da ispravlja,ne verujuci da moze neko da ga obilazi spolja ,i ne bi prosao tu krivinu i da nije bilo Simoncellija koliko je udario po gasu.

                                Comment

                                Working...
                                X