Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monster Energy Grand Prix de France

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandra#46 View Post
    Prvo da vam objasnim neke stvari svima koji kazete da je Marko kriv,ukljucujuci i komentatore.Covek je "drzao" svoju trajektoriju,jos pre ulaska u krivinu je bio ispred Pedrose,za celu duZinu motora.To sto Pedrosa covek ne zna i nikad nece znati kako je to biti pravi trkac,to je njegov problem.Usao je Simoncelliju u putanju ljudi,da li ste vi pratili istu trku???Pri tom ga je udario u zadnji tocak.Mozda je uvedeno novo pravilo da ne sme da se obilazi spolja,jer se time vredja ponos arogantne Repsol ekipe.Uzas!!!Pedrosa ima srce kao vrabac.A to sto su kaznili Simoncellija samo pokazuje da ovo postaje cirkus kao i F1 i to da Repsol mora da dominira,verovatno se pojavio neki Eklston i u GP-u.
    Kako ne kaznise Lorenza za ono udaranje Dovizioza?Ali,dobro, na kraju Jorge moze da pravi kule u pesku pored staze,posto ovde nema jezerca da skace,posto ga je Doktor namagarcio i napravio smesnim obisavsi ga sa spoljne.
    Tako je Sandra...

    Comment


    • Sine moj ja i pratim od 2000 trke i mogu da se kladim da poznajem vise od vecine vas ovde stvari, a ti ako prvo moras da znas neke stvari o nekome pa onda da pises, a mene nisi nit video nit me poznajes. tako da sine ne lupetaj keve ti. ajd..... (e boze ko meni kaze da pratim 2 dana trke) ni ne treba da se nerviram oko ovakhiv izjava ne bitnih ljudi koji pisu ovakve stvari al jbga jace od mene....boze boze ima smesnih ljudi.

      Comment


      • @L.Lawliet ne razumem zasto ti kada komentarisemo dogadjaj sa trke vredjas clana foruma.Otkud ti znas od kada on prati trke...A komentatori sa SK nisu takvi da promovisu sigurnost i uvek sve realno kako i jeste kazu tako da...
        <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
        *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
        *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
        LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
        Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
        JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Sandra#46 View Post
          Pa Pedrosa je morao da koci,jer je ispred njega bila krivina, ako to nije primetio,i jer je poceo tu istu krivinu da ispravlja,ne verujuci da moze neko da ga obilazi spolja ,i ne bi prosao tu krivinu i da nije bilo Simoncellija koliko je udario po gasu.

          ovo je kluc svega...cinjenica je da Dani ne bi prosao tu krivinu kako treba,nego bi otisao siroko...Sic je bio jaci na kocenju i to je to!
          &quot;The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!&quot;

          &quot;I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!&quot;

          "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

          sigpic

          Comment


          • i sad ce o toj kazni da se bruji i bruji (ne mislim na forumu,nego uopste).i nije trebalo da ga kazne,bilo je i gorih preticanja pa nista,nego sad nesto izmisljaju.prave probleme tamo gde ih nema.nek puste ljude da se trkaju!!
            don't be scared homie
            sigpic

            Comment


            • te ovog cemo da kaznimo,te ovog necemo....e pa ne moze tako
              don't be scared homie
              sigpic

              Comment


              • ja mislim da se ovde nikad niko nije trkao makar ni u kartingu, simonceli nije trebao onako da udje u krivinu iz prostog razloga sto je apsolutno znao da za pedrosu tu nema dovoljno mesta i da jednom tu pad ne gine, da je zadnji krug pa bi i imalo smisla ali u sredini trke je totalna glupost
                a najgore je sto sam ja navijao i za simmoncelija i za pedrosu samo da predju onog stonera

                Comment


                • Ili je mozda ovo postala parada ponosa pa je trebalo da voze u odredjenom redosledu kako im je npr.ustrojeno pre trke.Ja predlazem da se zabrani: naglo ubrzavanje,kasno kocenje,obilazenje spolja,obilazenje onih koji imaju vise bodova od tebe u prvenstvu,koji imaju duzi vozacki staz,ciji je motor lepse ofarban...To bi bile trke Jer zamislite "neki" Simoncelli dozvolio sebi tu slobodu da Gresini Hondom obilazi njegovo visocanstvo Repsol tim.Sram ga bilo onako ne osisan pa vozi brzo i ludo...Gde to nauci?Podseca me na onog ludog Doktora,kome je vec odavno trebalo da daju tu zabranu,a ne da naredja onoliko titula.Treba valjda jos neko da pobedi.Kako recimo u F1 od drljavog jaguara nastade nedostizni Red Bull,i strasni momci Webber i Vettel,dok su Sumaher,Alonso,Hamilton,Massa pozaboravljali da voze. Divim im se,oni su moji idoli,ajd' sad kuci.

                  Comment


                  • Jao, volim Sic-a, stao bih na njegovu stranu skroz, ali ima tu dosta toga.

                    Svako ce taj potez videti onako kako zeli da vidi, a ja bih najvise voleo bih da vidim snimak iz vazduha, tad ce se najbolje videti sta se zapravo desilo. E, ako nakon toga ima nedoumaica, onda su to ljudi koji zive u svom svetu. U svakom slucaju, kazna je bila preterana, niti ga je udario, niti pesnicio, niti zakacio, samo je probao da iskoristi priliku.

                    Ako neko ima ili nadje taj snimak, neka ostavi, plz!

                    Comment


                    • Ma ne nije bilo nista,Simonceli je prosao potpuno cisto i svi ljudi koji rade tamo u motogp-u ceo zivot nemaju pojma i dali su mu bezveze kaznu!Kljucna kost je mala povredica i proci ce a mozda i upropascena sezona za Danija-pih jaka stvar ima jos sezona da se vozi!
                      <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                      *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                      *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                      LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                      Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                      JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                      sigpic

                      Comment


                      • Nisam imao zivaca da citam sve postove o Sic v Ped duelu, ima vise od 3 strane, svi koji kazu da Simoncelli nije kriv i da je samo bio dozvoljeno agresivan, a da je Pedrosa mala pickica, su ocigledno ili navijaci Simoncellija ili mrze Pedrosu. Ja nemam nista ni protiv jednog ni drugog, Dani je odlican vozac, a Simoncelli cini takmicenje zanimljivim, ali nije slucajnost da ga vec godinama prate incidenti. I u ovom slucaju rekao bih da je on pogresio. Prosto Dani je imao unutrasnju stranu a Simoncelli je skrenuo u njega, kao da ga zatvori, ali Dani nije imao gde. To ne znaci da smatram da obilazenje sa spoljne strane ne treba da bude dozvoljeno, ali prosto Simoncelli je mogao i trebalo da vozi paralelno sa Danijem, imao bi unutrasnju stranu za sledecu krivinu a ne da vozi kao da ovaj ni nije na stazi. Ovo je precrtan incident iz F1 od proslog vikenda, Petrov vs Schumi, pretpostavljam da vecina vas zna o cemu pricam i tad je Schumi pogresio isto kao i danas Simoncelli. E sad da li je trebalo da bude kaznjen to je druga prica.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Sandra#46 View Post
                          Simoncelli dozvolio sebi tu slobodu da Gresini Hondom obilazi njegovo visocanstvo Repsol tim
                          Nije to Gresini Honda, to je Repsol Honda sa Gresini farbom ;)
                          Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                          Comment


                          • Originally posted by Tony_G View Post
                            Nisam imao zivaca da citam sve postove o Sic v Ped duelu, ima vise od 3 strane, svi koji kazu da Simoncelli nije kriv i da je samo bio dozvoljeno agresivan, a da je Pedrosa mala pickica, su ocigledno ili navijaci Simoncellija ili mrze Pedrosu. Ja nemam nista ni protiv jednog ni drugog, Dani je odlican vozac, a Simoncelli cini takmicenje zanimljivim, ali nije slucajnost da ga vec godinama prate incidenti. I u ovom slucaju rekao bih da je on pogresio. Prosto Dani je imao unutrasnju stranu a Simoncelli je skrenuo u njega, kao da ga zatvori, ali Dani nije imao gde. To ne znaci da smatram da obilazenje sa spoljne strane ne treba da bude dozvoljeno, ali prosto Simoncelli je mogao i trebalo da vozi paralelno sa Danijem, imao bi unutrasnju stranu za sledecu krivinu a ne da vozi kao da ovaj ni nije na stazi. Ovo je precrtan incident iz F1 od proslog vikenda, Petrov vs Schumi, pretpostavljam da vecina vas zna o cemu pricam i tad je Schumi pogresio isto kao i danas Simoncelli. E sad da li je trebalo da bude kaznjen to je druga prica.
                            +1000000000000!!!!
                            <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                            *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                            *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                            LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                            Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                            JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Tony_G View Post
                              Nisam imao zivaca da citam sve postove o Sic v Ped duelu, ima vise od 3 strane, svi koji kazu da Simoncelli nije kriv i da je samo bio dozvoljeno agresivan, a da je Pedrosa mala pickica, su ocigledno ili navijaci Simoncellija ili mrze Pedrosu. Ja nemam nista ni protiv jednog ni drugog, Dani je odlican vozac, a Simoncelli cini takmicenje zanimljivim, ali nije slucajnost da ga vec godinama prate incidenti. I u ovom slucaju rekao bih da je on pogresio. Prosto Dani je imao unutrasnju stranu a Simoncelli je skrenuo u njega, kao da ga zatvori, ali Dani nije imao gde. To ne znaci da smatram da obilazenje sa spoljne strane ne treba da bude dozvoljeno, ali prosto Simoncelli je mogao i trebalo da vozi paralelno sa Danijem, imao bi unutrasnju stranu za sledecu krivinu a ne da vozi kao da ovaj ni nije na stazi. Ovo je precrtan incident iz F1 od proslog vikenda, Petrov vs Schumi, pretpostavljam da vecina vas zna o cemu pricam i tad je Schumi pogresio isto kao i danas Simoncelli. E sad da li je trebalo da bude kaznjen to je druga prica.
                              eto ja kazem da si ti prikriveni pedrosin fan i da mrzis Simoncellija...

                              Sic je ima pravu liniju i prosao bi krivinu bez problema,a Dani bi otisao presiroko...tako da je Dani prakticno kriv...mislim,nije uspeo da koci dovoljno dobro kao Sic i to je to...
                              &quot;The fact is that when my bike is prepared and I can ride like I want to, no one can beat me!&quot;

                              &quot;I arrive. I see..... is possible. I go fast. I WIN!&quot;

                              "...Maverick Vinales, Marc Marquez, and it was Simoncelli. These are guys who were good figures for the sport. They always look to be having fun. There's always going to be the Pedrosas. There's always going to be the Stoners. But once Valentino is gone, all the character in the sport is gone. "

                              sigpic

                              Comment


                              • +1 Tony_G

                                Comment

                                Working...
                                X