Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Formula 1 Turkish Grand Prix - Istanbul Park Circuit

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Kraj trke,izvini Pablo nisam mogao da pisem ovde nisam ja bio na kompu,najbolja trka u ovoj sezoni puno preticanja,i evo Fetel ponovo prvi,Webber pa Alonso,Rosberg 5. sasvim dobro ali Sumi tek 12. njega su ovu trku najvise ostetili ovi,Prvo Petrov pa onda Barikelo i Sutil,bice bolje...
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • #77
      Bice bez uvrede , ali si se napalio na ovu trku

      Solidna trka , jako mi je drago da se popravljamo , 3-ci smo , sto je odlicno U Spaniji ce Alonso da pobedi i skine proizvodjace pica sa najviseg postolja , dosadili su vise , razlika je ogromna , pocinjem sumnjati da je dostizna uopste ako Vettel ne bude izletao ... Ali sta da kazem , Ferrari je bio dobar , Massa 11 , ali vise nesreca i gluposti u boxu , Lewisu svaka cast na poslu uprkos velikim problemima, Button promasio taktiku... Bice Schumi je kriv oba puta kada je dobio udarac pogotovo prvi put , zajebao je Petrova a vise samog sebe , Petrov ga je prosao celom duzinom bolida i ovaj majmun od Schumachera ga je zahvatio , seljak , sledeca je Spanija za 14 dana xD
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • #78
        Nisam,zasto to mislis?

        Petrov je kriv po meni,niej Sumi nista kriv branio je poziciju ;)
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • #79
          dobra trka ne secam se kad sam gledao trku sa ovoliko preticanja.....

          Comment


          • #80
            Bice bez uvrede ali Schumi je po meni trebao dobiti kaznu prolaska kroz box , previse gledas navijacki prema Schumiu pa ne vidis realnost , nije branio poziciju , pozicija se brani pre nego sto mu dodje blizu za prolazak ,Petrov je njega prosao za punu duzinu bolida i ovaj je osvetnicki namerno pokusao zakaciti Petrova i umalo da Petrov ni kriv ni duzan nastrada , pogledaj koji snimak.
            Drugi put se Schumi previse uneo i napravio jos jednu glupost isao je na Barikela sto mi nema smisla , ali OK , volis Schumia verovatno bi ja isto postupio da je Alonso u pitanju , ali realnost je realnost
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • #81
              Bice, hvala ti!!! Drago mi je za Fetela!
              #58

              Comment


              • #82
                Za Petrova se i ne vidi lepo ali ajde da kazem da je Sumi "kriv" iako mislim da nije,ali ono za Sutila i Barikela nije u to sam ubedjen.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #83
                  Protiv Petrova je klasicna ona Schumieva ljutnja i bes i po meni pravi glupost a Barrichella je lupio jbt isao na njega ...
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • #84
                    @bice
                    Kako ti pobijedi Sumiii, uu

                    Trka je bila dobra, prva polovina mi je onako bila, nista posebno, osim kad je Sumi otisao u pit u 2 krugu, pa poslije pokusavao da nadoknadi izgubljeno (bolje bi mu bilo i da je poslednji startovao, nego ovako). Ali druga polovina je bila za uzivanje, mada je Fetel bio daleko ispred svih, kao i uvijek., sto je pocelo da mi smeta. Nema neke akcije oko podijuma. Ali poslije kad je bilo Veber - Alonso, mnogo je interesantnije. I Sumi - Masa, takodje veoma interesenatno na kraju. Sta da kazem, drago mi je. Hamilton je isto jako dobar bio.
                    Mistakes make us who we are.

                    Comment


                    • #85
                      Zakljucak : Vettel odjurio i aj cao
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • #86
                        Miss i ti me zezas

                        Kad budu izbacili na YT pa cu ovde da vam pokazem ;)
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • #87
                          Ma ne zezam, samo sto si pricao kako ce Sumi do podijuma, pa eto. Mada je dobar bio danas ;)
                          Mistakes make us who we are.

                          Comment


                          • #88
                            On je imao voznju dobru,dosta preticao ali jednostavno ovi mali sudari su ga omeli da dodje do bodova.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • #89
                              Ma omeo ga je onaj u 2. krugu samo.
                              Mistakes make us who we are.

                              Comment


                              • #90
                                WASSUP GUYS!!!

                                nije da sam novi, ali nisam postovao ovde.
                                sta vise reci, sve ste vec pokrili,
                                vetel odjurio,
                                mark se izborio,
                                ALONSO ODLICNO ODVEZAO, steta sta je izubio no.2,
                                hamilton klasika,
                                rosberg - ocekivao sam vise,
                                button pogresio strategiju, a mogao je ispred hamiltona,
                                massa malo lose srece, malo lose voznje, ali ako ovako nastavi ferrari ce mu reci: HVALA NA SVEMU, SRECAN NASTAVAK KARIJERE NEGDE DRUGDE.
                                sumi vise nije isti kao pre 5 i vise godina, ali sam ubedjen da i dalje velikim delom ucestvuje u razvoju mercedesa.
                                kamui kobayashi je svima pokazao po koji vec put da je sjajan, a i kako treba odvezti dobru trku. mislim da bi ferrari trebao ozbiljno da razmislja o njemu, ako stvar sa kubicom propadne.
                                sledeca stanica-pobeda u katalunji za alonsa.

                                Vamos Alonso, Forza Ferrari!

                                Comment

                                Working...
                                X