Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Formula 1 Turkish Grand Prix - Istanbul Park Circuit

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by kasijus View Post
    Je l' se bese u Istanbulu prosle godine desio onaj sudar izmedju Red Bulovih vozaca, pa su obojica ispali, a onda McLaren preuzeo vodjstvo ?
    Pogodio si stazu.Nadam se da se secas i ona preticanja izmedju Batona i Hamiltona?
    Sto se tice Sumija bice bolje.Sve je manja razlika izmedju njega i prvoplasiranog Fetela.
    Samo sutra da ne zezne trku i da ne zavrsi gore od trenutne pozicije.

    Comment


    • #47
      Da je citao moj uvod u stazu znao bi da je to ta staza
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • #48
        Originally posted by Maric91 View Post
        Pogodio si stazu.Nadam se da se secas i ona preticanja izmedju Batona i Hamiltona?
        Sto se tice Sumija bice bolje.Sve je manja razlika izmedju njega i prvoplasiranog Fetela.
        Samo sutra da ne zezne trku i da ne zavrsi gore od trenutne pozicije.
        Da, da, naravno da se secam, srecom izvukli su se i priveli trku kraju. Sto se mene tice, nemam nista protiv da se situacija ponovi

        Originally posted by MikoSurvivor View Post
        Da je citao moj uvod u stazu znao bi da je to ta staza
        Izvinjavam se, ali ja po navici na forumima kliknem na poslednju stranu teme, ne zameri

        Comment


        • #49
          Prokleta skola nijedne kvalifikacije nisam odgledao jer se pogodi da uvek subotom kad je F1 idem u skolu
          Rosberg 3. sjajno je to,RB-ov dvojac opet prvi i dugi,Sumi 8. ali ponovo kvalifikacije kobne za njega,bar je prvi put u TOP10 u ovoj sezoni
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • #50
            Fetel nastavlja da dominira, Hamilton 4.

            Comment


            • #51
              A da probaju i drugi da piju red bull...
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • #52
                Primetio sam da Liuzzi stalno pije , bas ga ide
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • #53
                  Sta reci kad Fetel posle 5 minuta zavrsi trening i ne izlazi vise na stazu.To ubija ovaj prelijepi sport!
                  Ali je bar borba za ulazak u Q3 bila izuzetno zanimljiva.
                  RB ocekivano najbolji,Meklaren druga sila,Mercedes bolje izgleda,Niko odlican,Sumi me razoicarao,mada se zali na grip i da je imao problema i tokom Q2.Vidjecemo sjutra,dobro startuje pa bi mogao da profitira,a nisu daleko od Ferarija i Meklarena,bar ne od Batona rekao bih.
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Rosberg ponovo odlican u kvalifikacijama po meni bio a ima odlican start , jos ako napravi dobru taktiku mogao bi napraviti dobar rezultat
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • #55
                      gledao sam danas sk prime i ono sto mi je zapalo za oko je to da komentatori malko skripe nije to kao moto gp, da li je trema ili nesto drugo ali kao da nisu nikad gledali f1( ne mislim nista lose), takodje su se trudili da objasne sta se desavalo u pretohden 3 trke , pa nova pravila tako da je preno smalo bio haotican ali dobro samo su hteli gledaoce da uvedu u trku i sezonu...verujem da ce se popraviti vremenom...
                      btw jel moze sk prime da kupi prava za 24h le mana? ja bi prvi gledao bez prestanka, zadnje 3 godine ne propustam...
                      "I think I've proved that, in equal cars, if I want someone to stay behind me... well, I think he stays behind..." Gilles Villeneuve

                      Comment


                      • #56
                        EKIPO SK PRIME-a,

                        SAMO DA VAM SE ZAHVALIM STO PRENOSITE F1. DAKLE HVALA, HVALA, HVALA....
                        SAMO NAPRED, NAJBOLJI STE!!!!!

                        Comment


                        • #57
                          Jos pola sata , nisam proveravao , zasto Massa nije startao u Q3 ... Vamos Fernando!!!
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • #58
                            Vec poceo prenos na SK Prime

                            Comment


                            • #59
                              Ajmo sad za Vettela
                              Mistakes make us who we are.

                              Comment


                              • #60
                                Ma Sumi zakon,podijum za njegana kraju
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X