Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Playoffs 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Jebeni genijalci, DWYANE WADE I LEBRON JAMES !!!!!!!!!!
    Najbolji u Svemiruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!

    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
    sigpic
    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
    - 4xMVP -

    Comment


    • Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa King preserava mnogooooooooooooooooooooooooooo... Ajde malo pametnije covjece. No dobro je dok to radi po igracima Cikaga.

      Comment


      • U kurac bre sve, u kurac! Najbolji smo, najbolji! Mi smo bre sampioni! Kralju!

        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
        sigpic
        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
        - 4xMVP -

        Comment


        • Originally posted by Branislav View Post
          Najbolji u Svemiruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!
          Mislim da je to fakat, jer nisam siguran koliko je kosarka popularna u svemiru. Tamo se igraju neki antigravitacijski sportovi...

          Comment


          • Originally posted by M_G_S View Post
            Mislim da je to fakat, jer nisam siguran koliko je kosarka popularna u svemiru. Tamo se igraju neki antigravitacijski sportovi...

            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
            sigpic
            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
            - 4xMVP -

            Comment


            • Ja sam lepo rekao, imamo dva jebeno najbolja igraca u ligi, tako je breeeee !!!!!!!!!!!!!!!
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Ne znam sta da kazem, ne znam sta da radim... Kakvi ljudi kakva dva coveka...

                Comment


                • au ljudi cemu mi prisustvujemo

                  Comment


                  • Ovo je bre istorija! Jebena istorija! O ovome ce da se prica dok je kosarke! Wade-James!

                    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                    sigpic
                    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                    - 4xMVP -

                    Comment


                    • hahahahahhahahahahah. Nasli Bosh-a, Daaaaaaa Kilera, da fauliraju...

                      Comment


                      • FINALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


                        Idemo bre po jebenu titulu, tako jeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Idemoooooo breeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee aaaa ne verujem kakva ttekma sunce ti jebem

                          ko je bre mvp ko je bre mvp

                          Comment


                          • Je l moguce ovo? Kakvi su ovo igraci je l moguce sta je ovo...

                            Comment


                            • Svaka cast Cikagu na sezoni!!!!!!! Ipak su oni VELIKO iznenadjenje. Svaka cast Majamiju. Kad se pocetkom sezone pravio tim, bila su 3 igraca i gomila statista. Sad je to vec odlican sastav, vjerovatno dovoljan za prsten. Naredne godine, uz par novih igraca, imaju da se prosetaju ligom.

                              Comment


                              • Ljudi ja placem, jebeno PLACEM! JA NE MOGU DA VERUJEM! OVO JE ISTORIJA, OVO JE NAJBOLJI TANDEM SVIH VREMENA! KAKAV MJ!
                                MI SMO PRVACI ISTOKA, A USKORO I NBA LIGE I SVETA I JEBENO SMO NAJBOLJI! I NE ZNAM STA DA KAZEM!

                                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                                sigpic
                                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                                - 4xMVP -

                                Comment

                                Working...
                                X