Announcement

Collapse
No announcement yet.

F1 igre za kompjuter i konzole

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta mislite da napravimo SK ligu , ima nas bar 8
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Podesi deadzone koliko ti treba.Trebalo bi da je za osu skretanja 3% dovoljno.To na svakom volanu trebaš da imaš jer gotovo nikad ne bi mogao da imaš perfektno ispravljen volan na pravcima jer volani sve to sitno detektuju.
      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

      sigpic

      Comment


      • Good advice.

        Neverovatno mi je da u Shiftu 2 stavljam deadzone na 0 (!!!) a on hvata posle bukvalno 30 stepeni u bilo koju stranu. Ako je povecam, hvata jos kasnije.

        Probao sam sad malo, ono je stvarno zver. Nemam predstavu koliko je realno, ali nema sumnje da je blize nego zvanicna igrica.

        Comment


        • Izvini, malo sam izgubio pojam.O kojoj igri pričaš?rFactor?

          Evo da ja malo izigravam Hamiltona.

          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • Da
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Ne znam baš za ligu, ali znam da bi za početak i okupljanje jednom mesečno na dedicated serveru bilo dobro.
              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

              sigpic

              Comment


              • Ja bih prvo morao da skinem mod kod druga, instaliram ga manuelno u neki folder, i to sa flesa prebacim kod sebe u igricu, nema teorije da moj hard lepo otpakuje +1 giga sitnih fajlova

                I pitanje je da li bih lepo video kola, po svoj prilici bi me cekala kocka. No, mogu da probam, jednom bi mogli da teramo


                Ne moze to Vanja nikad biti bas super realno ali lepo je videti ovakav video

                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Marked, pricam o Need for Speed Shift 2, nema veze sa F1... Ovo je mozda i previse precizno.

                  Comment


                  • Koliko li kosta ova bebica?
                    Necu ni da pomislim sta se desava s tobom kad uradis u nesto, mada verovatno ides naglavacke

                    Comment


                    • Samo fali da je u malo drugacijem polozaju (slika dole) i ja licno tako zamisljam moju ideju. To je u sustini slican polozaj, ali rotiran i glava je zato savijena.

                      Comment


                      • Ako neko voli karting nek proba ovaj demo, zanima me valja li http://www.kartracing-pro.com/?page=downloads

                        Ne znam koliko dugo moze da se igra bez kupovine licence
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Skinuo, instalirao, pokrenuo - cvrc! Fali mu .dll... Instalirao ponovo, ista stvar. Probao da izbrisem - nema ga u listi programa. Nije ni ulazio u registre, tako da je bilo dovoljno samo izbrisati folder na C: particiji... Petljao sam sa takvim zezancijama ranije, nije na dobro izaslo.

                          Comment


                          • Ume to da se desi, samo skini taj dll i ubaci ako je samo to problem
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • igra F1 2012 je toliko glupa da ne zasluzuje prostor koji zauzima na necijem HDD-u to je neverovatno, presao sam preko toga sto je sama voznja previse osetljiva i taman nekako navikao na glupa pravila i kazne za svaki kontakt kad... vozim ja tako karijeru, rookie sezona za Caterham, poceo da belezim neke pristojne rezultate, prilazim bodovima u trci i onda na red dodje Kanada, u jednoj od krivina ostali vozaci kao da ne zakoce, samo produze i lupaju se tako iz kruga u krug i izlecu sa staze dok ja vozim sasvim normalno i zavrsim 4. na kraju jer neki vozaci ipak nekim cudom uspevaju da skrenu prihvatim ja to, ajde ok desava se kad nakon toga u Valenciji kvalifikujem se na 21. mesto i opet ista prica - ovoga puta u prvoj onoj ostroj desnoj krivini na stazi svi produze napred i promase krivinu a ja prolazim bez problema i pobedim tu trku... u Caterhamu... tu mi je vec bilo dosta svega ali odlucim da testiram dalje da li bag postoji samo na odredjenim pistama ili uvek... na Silverstonu kisa naravno koja se stisava nakon prvog kruga i svi ulaze da plave pneumatike zamene zelenim, ja takodje ali moja pametna ekipa mi opet stavlja plave gume i ne idem nigde jer se staza susi... pokusam opet, ovoga puta da prevarim kompjuter tako sto cu startovati na zelenim gumama ali toliki mi je zaostatak nakon prvog kruga da oni stignu da zamene gume i izadju ispred mene...
                              sve u svemu, mnostvo bagova, dosta je bilo - control panel - uninstall a program.
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Izbacili su vec 6 peceva, samo nisam siguran da bi im se krek obradovao
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X