Announcement

Collapse
No announcement yet.

F1 igre za kompjuter i konzole

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Matora, jedino ako mod nije zahtevan
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • Ajmo pojasnjenje kako sve ovo onda da skinem i instaliram
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Ne brini za konfiguraciju.Ovaj mod nije previše zahtevan a i uvek možeš da smanjiš detalje tako da ti solidna konfiguracija iz 2008. vuče.Ako kažeš da je prosek, onda to 100% može da vuče ovo.

        Skineš i instaliraš baš tim redom kako sam postavio linkove.
        Skineš igru pa onda instaliraš.
        Onda krekuješ.
        Skineš mod i instaliraš ga.Pokrenuće se instalacija kao da instaliraš novu igru.Setup je na mađarskom ali lako se prepozna šta je šta jer imaš klasično Next Cancel i Back.U setupu će vas pitati da odaberete destinaciju rFactor igre.Samo pronađete gde vam je smešten exe (kao kad krekujete) i onda rutu kopirate kao text u setup.
        Onda isto tako ubacite paket staza (trackpack)
        Prvi update se instalira isto.Dakle, opet kopirate destinaciju exe fajla od igre.
        Drugi update se instalira tako što se ekstraktuje na desktop.Onda se pronađe GameData folder.Taj folder se prenese u glavni folder igre tako da replacuje.Kad vas pita vi mu odgovorite ,,Yes to All".
        To bi bilo to.Slobodno pitajte ako imate nejasnoća ali mislim da sam ovde sve dobro pojasnio.
        Last edited by MarkedOne8; 05-10-12, 18:29.
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • OK, odradio sam sve kako je trebalo, interface je kao od pre 100 godina, ali nema veze. Vidim da ima dodataka F1 2011, staze i bolidi, ali zasto ni jedan bolid ne vidim? Jel W7 problem?

          Comment


          • Kako ih ne vidiš?Jesi instalirao mod?Sam mod sadrži pre svega vozače i bolide.Trackpackovi sadrže samo staze.
            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

            sigpic

            Comment


            • Vidim obrise prednjih guma i kad sam pauzirao u donjem desnom uglu sam video snimak svog izlaska i video kockicu od providnog automoblia na kome je pisalo test ili tako nesto zelenim slovima. Aj krenucu opet pa cu screenshotovati...

              Comment


              • Ne moze screen shot... Uglavnom, sa onim jednim modelom je sve ok, rFactor #01, ali niti jedan bolid se ne ucitava. Cackao sam neka podesavanja u modu, aj vraticu to na default, pa cu probati opet...

                Comment


                • ma ljudi.. evo vam prave lige.. samo nije f1 .. nema veze nije ovo tema za to ali ajde..

                  najme.. ovo je moja liga
                  Balkan Sim Racing

                  vozimo kruzni i brdski sampionat
                  na krugu vozimo wtcc automobile ( bmw , chevy , seat , ford i lada )
                  a na brdu vozimo yuga

                  sto se tice kruga prosli smo dvije runde a sto se tice brda 1

                  sledeca trka se vozi na miseluku ( krug ) 13.10.2012

                  server je 24/7

                  sezona je veoma duga..

                  a nesto sam se dogovarao sa adminom ovog foruma mozda se malo reklamiramo po sajtovima

                  od sledece sezone cemo imati sponzora a mozda i FIA-inu licencu ;)

                  ova sezona traje do maja.. a pocela je 8.septembra

                  opsirnije na :

                  www.balkansimracing.f1cronight.com

                  uskoro i sajt.. pozz
                  www.balkansimracing.com/forum

                  Real cars. Real racing. Dobrodosli

                  Comment


                  • Icemane, kakva to FIA licenca?Što ne reklamiraš našu F1 ligu?
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment


                    • fia licenca od crne gore..

                      mislim ne mogu da otrkivam nista.. radovi su u toku za to..

                      jbg.. svako svoje

                      www.f1international.net

                      evo ta f1 liga
                      www.balkansimracing.com/forum

                      Real cars. Real racing. Dobrodosli

                      Comment


                      • Originally posted by Vanja #66 View Post
                        Ne moze screen shot... Uglavnom, sa onim jednim modelom je sve ok, rFactor #01, ali niti jedan bolid se ne ucitava. Cackao sam neka podesavanja u modu, aj vraticu to na default, pa cu probati opet...
                        Znaci kad te pusti na stazu vidis samo jednu veliku kocku? Taj mi je slucaj dobro poznat ali sam mislio da je do moje drevne masine

                        Probaj sve ponovo, mada ne znam sto ti ne radi
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Ovo moje definitivno nije drevna masina. Ima 3 godine, ali u vreme kad sam je kupio, mogao je samo malo bolji procesor i vise RAMa, a i dalje nema naznake da ce trebati vise od tih pocetnih 4GB... HDD ne racunam, to je zamenjiva komponenta. Probacu jos nesto, pa ako ne uspe, izbrisacu mod i poceti taj deo ispocetka...

                          Comment


                          • Mislim da sam se setio u čemu je fora.Trebaš da ideš u profile pa da odabereš šampionat u kojem ćeš da voziš.Onda odabereš tim, pa zatim vozača.I onda na kraju kupiš svoj bolid.Probaj tako.
                            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                            sigpic

                            Comment


                            • Uninstall sam sve, kad skinem ovo sto sad skidam, krenucu ispocetka.

                              Comment


                              • Radi... Clay, bio si u pravu, Shift 2 je dete od 2 dana za ovo. Hvata volan posle 30-og stepena...

                                Comment

                                Working...
                                X