Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 FORMULA 1™ Petronas Malaysian Grand Prix - Sepang International Circuit

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Morace svi da kopiraju RB da bi bili konkurentni,Meklarenu dobro ide za sad...
    sigpic

    Comment


    • #62
      Kvalifikacije interesantne , nadao sam se da ce Nick napraviti dobro mesto iz razloga sto je ubrljao sve u Australiji ... Petrov 8 , Renault solidan , Alonso,Alonso,Alonso ... Izvukao je maximum na kvalifikacijama ali nije dovoljno , Massa 7 , jako lose za njega , nikako da nadje formu.
      Kimi je ziva legenda , jedan od vozaca koje sam volio pored Alonsa najvise , jednostavno lik , misli svojom glavom , radi sta oce , uziva u zivotu.
      Schumi los , nista novo ... Vettel ponovo najbrzi ... Hocemo kisu
      Gledao sam na K3 i glava me zaboljela ako moradnem one idiote slusati sutra 2 sata , ubit cu se ... Ljudi objasnjavaju o gumama , pa zasto sluzi KERS , sto je najgore ne znaju ni oni sami , kad rece skoro svi su na zutim gumama , ali ... Svi ocito izlaze na zutim gumama ( 10 sekundi cekanja ) a to su komponente meke , ja se valjao od smijeha. Lik govori Majkl Sumaher ,jeste to ispravno u Engleskoj , ali jbg ako svi govore na ovim prostorima Michael neka se drze , nzm ja msm da je u Njemackoj Michael ispravno .Zatum Luizzi je rekao 2 puta umesto Liuzzi. Pa Dzejms Baton pa Pedro di Resta , likovi se namasili reci sto je ocajno , ali bas ocajno ...
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • #63
        @Vladan da imao je 6 pobeda ne razumem kakve to veze ima?
        <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
        *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
        *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
        LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
        Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
        JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

        sigpic

        Comment


        • #64
          Originally posted by MikoSurvivor View Post
          Kvalifikacije interesantne , nadao sam se da ce Nick napraviti dobro mesto iz razloga sto je ubrljao sve u Australiji ... Petrov 8 , Renault solidan , Alonso,Alonso,Alonso ... Izvukao je maximum na kvalifikacijama ali nije dovoljno , Massa 7 , jako lose za njega , nikako da nadje formu.
          Kimi je ziva legenda , jedan od vozaca koje sam volio pored Alonsa najvise , jednostavno lik , misli svojom glavom , radi sta oce , uziva u zivotu.
          Schumi los , nista novo ... Vettel ponovo najbrzi ... Hocemo kisu
          Gledao sam na K3 i glava me zaboljela ako moradnem one idiote slusati sutra 2 sata , ubit cu se ... Ljudi objasnjavaju o gumama , pa zasto sluzi KERS , sto je najgore ne znaju ni oni sami , kad rece skoro svi su na zutim gumama , ali ... Svi ocito izlaze na zutim gumama ( 10 sekundi cekanja ) a to su komponente meke , ja se valjao od smijeha. Lik govori Majkl Sumaher ,jeste to ispravno u Engleskoj , ali jbg ako svi govore na ovim prostorima Michael neka se drze , nzm ja msm da je u Njemackoj Michael ispravno .Zatum Luizzi je rekao 2 puta umesto Liuzzi. Pa Dzejms Baton pa Pedro di Resta , likovi se namasili reci sto je ocajno , ali bas ocajno ...
          Denis,ipak on nije F1 expert i njegov posao je da po nesto kaze i da pita za misljenje onog "strucnog"komentatorA BrdzanovicA. On je i prosle godine bio komenator na BHT1.

          Comment


          • #65
            @RRV
            Imao je 1 pobjedu,a Sumi 6 ;)
            A 2 boda je samo iza bio,los sistem
            sigpic

            Comment


            • #66
              @Vladan ja sam mislila da mislis na 2007 kada je uzeo titulu tada je imao 6 pobeda a ne to sa Sumijem,izvini nisam lepo procitala pitanje nisam videla onaj deo zamalo uzeo titulu...A i pa sta bio je bolji negde drugde i tako se priblizio Sumiju a i treba imati obzira da je to bio iskusni Sumi a Kimi klinac koji je tek dosao u F1...
              <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
              *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
              *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
              LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
              Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
              JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

              sigpic

              Comment


              • #67
                Ma ne sporim ja njemu klasu,ali me nervira prosipanje talenta ;)
                Vilijams bas slab danas
                sigpic

                Comment


                • #68
                  Ma nebitno ja necu promeniti misljenje a ni ti a Kimi je i sam rekao da nije da ima manjak motivacije nego jednostavno on je takav covek i trudi se iako tako ne izgleda,Kimi svima izgleda hladno i ravnodusno a nije tako...
                  Da,Vilijams los ali Hajdfeld i Petrov su bili dobri...A krivo mi za Sumija i Rozberga oni su sjajni mislim pogotovo Sumi ali nikako da taj Mercedes konacno krene da osvaja neke dobre pozicije...
                  <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                  *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                  *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                  LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                  Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                  JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    Gledao sam ranije na HRT-u , ako ga moradnem sutra 2 sata slusati i nastavi covek lupati gluposti ...
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • #70
                      Ja sam mislio da su kvalifikacije od 11 h, i ladno sma mogao da gledam...Zna li neko kad je trka sutra,da znam kad da ustanem,ali ovaj put tacno vreme da bude ;)
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • #71
                        Pa u 10h isto ;)
                        Dobar im je bolid
                        http://www.gpupdate.net/en/f1-news/2...cedes-drivers/
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Nema vise cekanja
                          http://www.autosport.com/news/report.php/id/90581
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            @Vladan

                            Prica se da su vec juce probali tu neku prvu verziju, ali da se nije nesto specijalno pokazala.

                            Inace, nisam gledao kvalifikacije, glupi ispit, bar sam polozio Ne mogu mnogo da komentarisem, sutra prizivamo kisu, sto jacu. Ferari me je jako neprijato iznenenadio nedostatkom tempa, izgleda da su bas prilicno pozadi...
                            Da li je bilo nesto bas vredno pomena? Hvala.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #74
                              Jedino vredno pomena je po meni odlican Renault , Nick 6. Petrov 8. ... Inace volim Renault jer je Alonso u njemu izgradio karijeru a Nick mi je pored Alonsa i Kimia omiljeni vozac tako da ...
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • #75
                                sto se tice kvalifikacija vidim da je prva petorica imaju isto startno mesto kao i u kvalifikacijama u australiji,ovi iz mercedesa bi mogli da budu manje optimisticnu posto sam na nekoliko sajtova citao kako ce da naprave cudo u maleziji,zasad ne vidim da se ista promenilo,imaju malte ne iste pozicije ko na austaliji cak i gore ali videcemo kakvi ce biti na trci,zasad red bull i meklaren razbijaju a onda iza njih ide ostatak sveta

                                Comment

                                Working...
                                X