Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 FORMULA 1™ Petronas Malaysian Grand Prix - Sepang International Circuit

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    http://www.facebook.com/profile.php?...825349&sk=info

    Ako imas fejs, pogledaj albume ovog lika, svaki put me odusevi. Profesionalni fotograf, prati Ferari na svakoj trci, ali slika i druge timove. Neverovatno mu dobro izgledaju slike.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #47
      @Miko

      A ja na ispitu u to vreme
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #48
        Ja imam trening sutra i prekosutra u 10 , nista od toga xD ... Trazit cu da mi da u toku sedmice 2 treninga da nadoknadim , F1 se ne propusta , imam vise profila xD
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • #49
          Zapravo se ono za fejs vise odnosilo na Vladana zbog one slike koju je okacio. A trening je bitna stvar:P
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • #50
            Ja sutra idem u ksolu a casovi od 11:45,sto znaci da necu moci da gledam kvalifikacije,jjer imam bus u 11:20
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • #51
              Jao kad se sjetim pre dve sezone kad sam ustajao u 5 , Australia se vozila u 6 i Malezija je isto bila ranije. China onda dodje iako China je nekako kasnije malo ako se ne varam ali su bile 2-3 trke na pocetku sezone gde sam ustajao u 5 i slusao Blazicka i Novaka pogotovo Blazicka kako pocinje ,dobro jutro svim velikim fanovima F1 koji su ustali u ovo rano jutro uz kaficu sa nama da isprate danasnju trku xD
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • #52
                Nebojsa nemam vise,tako da ne mogu preko toga vidjeti

                Meklaren itekako konkurentan,ali ipak Fetel prvi za 0.1 ispred Luisa.Mark je strasno blizu,pa i Baton tako da mozemo ocekivati dobru trku,posebno jer ce Luis napasti,to je bar jasno.
                Los ritam Ferarija,sta tek reci za Mercedes,mada je Sumaher opasno kiksnuo,morao je bolje u drugoj sesiji...
                Pobjednik dana,Nik Hajdfeld

                Ocemo kisu
                sigpic

                Comment


                • #53
                  Fetel u zadnjem krugu zeznuo Hamiltona, bravo!

                  Comment


                  • #54
                    @Nebojsa naravno da znam da je spavao ludak,bas mi nedostaje navijam za njega od kada je dosao u f1 bukvalno jos od 2002 i on je za mene najbolji vozac ikada,verovatno mnogi ne misle isto kao i ja ali za mene je on neprevazidjen i kao vozac i kao covek,njegova licnost je jedinstvena a vozacke sposobnosti fantasticne... Mozda se jednom vrati u F1 sa njim se nikada ne zna evo sada je vozio Nascar....
                    @Vladan nije da on nije bio posvecen nego on vise voli neku opustenu atmosferu kao u reliju nego kao u f1 gde ne mozes nista da kazes a da ti ne izvuku reci iz konteksta,a i nije se nervirao kao ostali nego pomisli sta je bilo bilo je ne moze se promeniti i zato je mnogima delovao kao da mu je svejedno ali ustvari samo pokazuje koliki je karakter a i zeleo je da se oproba u vise sportova ne samo u f1...
                    Ovo je extra intervju:
                    http://www.youtube.com/watch?v=aqkNRrnjqKM na 1min25s kada pitaju sta je za vas 2mesto tu se vidi sve...

                    Sto se tice sada same trke Fetel pol jedva cekam sutra nadam se da ce pobediti ali ipak je rano davati bilo kakve prognoze jer u Maleziji sve moze da se obrne u roku od sekunde...Ali HAJMO FETEL DO POBEDEEE!!!
                    <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                    *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                    *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                    LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                    Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                    JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      Spavao je 75% trke,a onda odjednom najbrzi krug,to se zove neposvecenost i takvi likovi ne zasluzju da su u F1,dosao je do titule i vise ga nista nije zanimalo,zalosno
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Ako pricas o Kimiju kako mozes da kazes da ga nije zanimalo?!2008 je malo zeznuo ok ali je ipak zavrsio kao 3 u sampionatu ali 2009 je imao sr*nje kola sa onim kersom a i sa njima uspevao da osvaja fantasticna mesta i pobedjuje i da sam bez Mase koji je bio u bolnici odrzava do samog kraja Ferari na 3 mestu u konstruktorima,ja ne znam kako neko za Kimija moze da kaze da je zalosno nesto sto je uradio kada je izgubio je covek u svojoj 2 sezoni u zivotu u f1 za 2 poena izgubio titulu od legendarnog sumija,decko od tada 22 godine...A da mu mclaren nije imao toliko tehnickih kvarova ranije uzeo bi on i vise titula i ne razumem sto je lose sto je napustio f1,covek je ostvario svoj san,uzeo titulu,vozio za legendarni ferari i jednostavno zeleo je da se oproba u jos necemu i uradi nesto vise...
                        <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                        *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                        *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                        LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                        Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                        JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          Idemo u OFF,ali kako ne volim te tehnicke kvarove,to je u F1 ipak vise slabost jer se preforsira,nemoguce je da on uvijek ima problema,mnogo vise od timskih kolega,znaci nije do bolida samo,desi se maler,ali se nekima precesto desava...
                          Cinjenica je da kad je uzeo titulu nista ga vise nije zanimalo!Zato sad i nije u F1
                          A te godine kad je zamalo uzeo titulu,znas li koliko je imao pobjeda?
                          sigpic

                          Comment


                          • #58
                            Ne mogu da vjerujem,ali sam u jednom trenutku pomislio da Vettel nece biti na pole-u ali to je kratko trajalo.Placko opet najbrzi.

                            a tek Ferrari pa za tu amatersku ekipu nemam rijeci,jesu amateri u odnosu na MCl i RB.
                            Ponovo se vidjelo koliko su spori,Alonso u onom zadnju krugu iscijedio bolid, dao maximum i zaostatak 0.8,tako da se do kraja sezone necu ni cemu nadati u kvalifikacijama a bogami necu ih ni gledati posto sve unaprijed zna.

                            A utrka je da kazem neka druga prica,ali samo se bojim da ne dodje do izrazaja ta ogromna razlika u brzini.

                            Comment


                            • #59
                              Nemas se cemu nadati,ne moze Ferari nista ni RBu ni Meklarenu trenutno ;)
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by Vladan View Post
                                Nemas se cemu nadati,ne moze Ferari nista ni RBu ni Meklarenu trenutno ;)
                                Ne nadam se ja pobjedi,ali potajano se nadam nekom 3.mjesto ipak je to Nando.

                                Koji levati ovi iz Ferrarija,sta su oni radili u ovoj pauzi nije mi jasno.Sta?!!! Ocito oni odlucili da idu ko prosle da popiju svima zivce do VN Engleske pa da onda normalan bolid imaju.

                                Comment

                                Working...
                                X