Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bas zato sto sam i napisao da sam kolerik pa sam napravio tu salu, da bi bilo ociglednije da se zezam, al' dobro.

    Comment


    • Originally posted by Seoski Terminator View Post
      Nekako cudno kad cujes od moderatora to, koji banuje strogo za psovanje majke, al' ajde, banujes ljude jer je lose, ali licno ne vidis nista pogresno ni najmanje, jer je to nama usadjeno, veoma zanimljiv izbor moderatora.
      auh,odjednom svi postaše fini,pristojni,demokrate,itd..
      vidiš,i meni je nelogično da ti zameraš Noletu psovanje nečije majke a do pre 5 minuta si imao falus u potpisu..
      malo objektivnosti ne bi bilo na odmet..

      a što se tiče diskusije koju je Big Nole započeo,ne postoji granica za Noleta kod mene..moze da bude impulsivan,da cepa majicu,da se svađa sa publikom,da ide na koncert Tap011,ja ću i dalje biti njegov navijač,iako mi se neki njegovi postupci neće sviđati..
      kao što mi Roger neće biti ništa draži ako nekad izjavi da je izgubio zato što je protivnik bio bolji..
      Originally posted by gokara
      Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

      Comment


      • Prvo nista ja odjednom nisam postao. Drugo "zamerao" sam "njemu" jer obicno njegovi navijaci (opet ce neki njegovi navijaci da se nadju ovde a ne treba) su ti koji se uzasavaju uzasnih reci koje izlaze iz Rodzerovih usta (jaooo strasno!), pa sam igrao njihovu igru, prelazenja te granice, a naisao sam na gomilu izgovora, pa sam cisto reda radi hteo da vidim dokle to moze zaista da ide. Falus je fora sa NBA pdf-a koja se vukla dugo, a kao sto rekoh ja nista nisam postao i dalje stojim iza toga da volim psovke, da nisam fin i pristojan niti demokrata a opet se smatram boljom osobom od te gomile "finih i pristojno divnih ljudi", ali je ovo forum pa ne mogu da pisem kako mi dune, dovoljno objektivno? Kad vec moram da se objasnjavam. A i nadam se da je post pre tvog isto objasnio da se salim.

        Comment


        • Originally posted by Seoski Terminator View Post
          Bas zato sto sam i napisao da sam kolerik pa sam napravio tu salu, da bi bilo ociglednije da se zezam, al' dobro.
          Ja sam glup i ne shvatam sale...
          Izvinjavam se "Fed is the best" to je poenta celog pisanja zar ne...
          Ne radi se tu vise ni o karakteru ni o licnosti, nego o vasem misljenu da Federer moze dobiti Novaka, Nadala ili bilo koga kada hoce....
          Stalne, beskrajne price o sezonama 2004-2006 i o tome da taj nivo tenisa niko ne moze postici i da on na tadasnjem nivou moze lagano pobedjivati i Rafu i Noleta...
          Nadam se da su sada svi Rogerovi navijaci sada zadovoljni...
          E pa sutra malo, dosta sam cutao, Novaka ne da ne cene dovoljno nego je neprestano potcenjivan, 10 titula, 3 GS to je isto radio i Fed ali to se ne moze meriti nikako ono sto je on radio je neprevazidjeno i onda meni kazu da sam subjektivan...

          I pocne se raspravljati o banalnim stvarima, o psovanju... pitam se sta je sledece, da li je Novak jeo masnu hranu, da li je sa svojih 20 godina simulirao povrede kako bi razbio ritam protivniku, jel istina da nije ustao baki u autobusu ccc treba ga osuditi zbog toga

          Ovo sve gubi smisao zaista, ja volim Fedovu igru i samo to cenim ne zanima me koje je gace nosio ili je lakirao nokte kad je imao 5 godina na nagovor sestre ili ostale gluposti...
          Svi koji su se nekada bavili sportom znaju da psovka uobicajena...tome ne treba pridavati ni malo vaznosti ali dobro ipak je to rekao Nole....

          Ovo je za suspenziju vidi ga kako psuje....
          Banalne stvari rekoh, banalne...
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Originally posted by Seoski Terminator View Post
            Prvo nista ja odjednom nisam postao. Drugo "zamerao" sam "njemu" jer obicno njegovi navijaci (opet ce neki njegovi navijaci da se nadju ovde a ne treba) su ti koji se uzasavaju uzasnih reci koje izlaze iz Rodzerovih usta (jaooo strasno!), pa sam igrao njihovu igru, prelazenja te granice, a naisao sam na gomilu izgovora, pa sam cisto reda radi hteo da vidim dokle to moze zaista da ide. Falus je fora sa NBA pdf-a koja se vukla dugo, a kao sto rekoh ja nista nisam postao i dalje stojim iza toga da volim psovke, da nisam fin i pristojan niti demokrata a opet se smatram boljom osobom od te gomile "finih i pristojno divnih ljudi", ali je ovo forum pa ne mogu da pisem kako mi dune, dovoljno objektivno? Kad vec moram da se objasnjavam. A i nadam se da je post pre tvog isto objasnio da se salim.
            Dobar si ti,imas smisla,sto te nema cesce na tenisu?

            Mrtav sam ozbiljan,nisam ironican,postujes skroz drugacije i cini mi se da si objektivan,navrati ponekad
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by jagodica View Post
              a što se tiče diskusije koju je Big Nole započeo,ne postoji granica za Noleta kod mene..moze da bude impulsivan,da cepa majicu,da se svađa sa publikom,da ide na koncert Tap011,ja ću i dalje biti njegov navijač,iako mi se neki njegovi postupci neće sviđati..
              kao što mi Roger neće biti ništa draži ako nekad izjavi da je izgubio zato što je protivnik bio bolji..
              Nešto sam slično i ja rekla http://www.sportklub.info/forum/thre...l=1#post613747 ali tvoje je mnogo efektnije...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Dobar si ti,imas smisla,sto te nema cesce na tenisu?

                Mrtav sam ozbiljan,nisam ironican,postujes skroz drugacije i cini mi se da si objektivan,navrati ponekad
                Na moju zalost ili srecu nisam toliko zaludjen tenisom, vec ponekad volim da gledam Federera, i to u jacim mecevima. Ne znam nasta tacno mislis kad kazes da postujem skroz drugacije?

                A poslusacu te i navratiti, ucicu od vas par, koje sam primetio da ubijate sa znanjem oko tenisa, pa vam se mozda jednog dana i prikljucim u vrlo ozbiljnoj prici oko tenisa.

                Comment


                • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                  Na moju zalost ili srecu nisam toliko zaludjen tenisom, vec ponekad volim da gledam Federera, i to u jacim mecevima. Ne znam nasta tacno mislis kad kazes da postujem skroz drugacije?

                  A poslusacu te i navratiti, ucicu od vas par, koje sam primetio da ubijate sa znanjem oko tenisa, pa vam se mozda jednog dana i prikljucim u vrlo ozbiljnoj prici oko tenisa.
                  Postovi ti nisu jednolicni,to je za veliku pohvalu

                  Ovo jeste spam pa nek prebace modovi,ali si ovdje dobrodosao sto se mene tice,ima ljudi koji znaju stvari i mozes dosta dobrog cuti i saznati
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Indigo mislim da se ne trebaš nervirati ,ja sam naveo da svaki igrač ima svoje mane Đoković opsuje ponekad ,Federer je brutalno isklren na konferenciji itd ....
                    Važno je da su oni nama u našim očima najbolji i mislim da je to najbitnije.
                    Sve je ovo sastavni dio ovog sporta ,jednostavno važno je da se oni iole poštuju ,mislim da je suvišno sad raspravljanje ko je bolji ovdje ondje ,oni su svi dobri na svoj način,i svaki od njih je specifičan ,po nečemu.
                    Last edited by Adin; 29-09-11, 22:10.
                    http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                    Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                    Comment


                    • Originally posted by jagodica View Post
                      a što se tiče diskusije koju je Big Nole započeo,ne postoji granica za Noleta kod mene..moze da bude impulsivan,da cepa majicu,da se svađa sa publikom,da ide na koncert Tap011,ja ću i dalje biti njegov navijač,iako mi se neki njegovi postupci neće sviđati..
                      I stoti put, kul. I stoti put, nije isto ako navijas do samog kraja, i ako navijas do samog kraja i odusevljavas se svim i svacim.

                      Comment


                      • Originally posted by Adin View Post
                        Indigo mislim da se ne trebaš nervirati ,ja sam naveo da svaki igrač ima svoje mane Đoković opsuje ponekad ,Federer je brutalno isklren na konferenciji itd ....
                        Važno je da su oni nama u našim očima najbolji i mislim da je to najbitnije.
                        Nije Djokovic kriv sto je sa ovih prostora,takvi smo mi Srbi ne krijemo emocije i sta nam je na jeziku to i kazemo i opsujemo naravno
                        http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                        Comment


                        • Originally posted by MiljanVR View Post
                          Nije Djokovic kriv sto je sa ovih prostora,takvi smo mi Srbi ne krijemo emocije i sta nam je na jeziku to i kazemo i opsujemo naravno
                          Miljane ti si najbolji primjer toga.
                          http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                          Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                          Comment


                          • Originally posted by MiljanVR View Post
                            Nije Djokovic kriv sto je sa ovih prostora,takvi smo mi Srbi ne krijemo emocije i sta nam je na jeziku to i kazemo i opsujemo naravno
                            zaista ne bih mogla da se složim sa ovakvom vrstom generalizacije..
                            nema razloga da uvek i po svaku cenu opravdavaš neke Noletove postupke..ima i on pravo na grešku..

                            eto,ja volim kad je Nole ekspresivan,kada interaguje sa nama gledaocima..onda mogu da procenim njegov mentalni status..recimo,često mi se dešava kada ga vidim bezvoljnog na terenu da pomislim da bi bilo dobro da ga nešto iznervira i pokrene..
                            Originally posted by gokara
                            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                            Comment


                            • Originally posted by jagodica View Post
                              zaista ne bih mogla da se složim sa ovakvom vrstom generalizacije..
                              nema razloga da uvek i po svaku cenu opravdavaš neke Noletove postupke..ima i on pravo na grešku..

                              eto,ja volim kad je Nole ekspresivan,kada interaguje sa nama gledaocima..onda mogu da procenim njegov mentalni status..recimo,često mi se dešava kada ga vidim bezvoljnog na terenu da pomislim da bi bilo dobro da ga nešto iznervira i pokrene..
                              Ne branim ga ja samo iznosim misljenje,da je npr. iz neke druge drzave ne bi on bio toliko emotivan
                              http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                              Comment


                              • Originally posted by MiljanVR View Post
                                Ne branim ga ja samo iznosim misljenje,da je npr. iz neke druge drzave ne bi on bio toliko emotivan
                                hhahahhahhaahahaahahhahah car

                                Comment

                                Working...
                                X