Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nera View Post
    Nigde nisam rekla da ce ga potresti. Naprotiv!
    Sto se finala RG-a tice, izjavio je da ga nece gledati, ovde su cak neki od njegovih navijaca pisali kako ima preca posla(gleda Bazel) i svoj zivot, da bi gledao finale, a onda ga fotgrafisu kako sedi u lozi i na telefonu upravo prati mec
    Izjavio da nece gledati posle qf, kad se nije znalo da ce Vavrinka igrati u finalu.
    A zamisli, moguce je u toku dana gledati i fudbalski i teniski mec, posebno ako fudbal pocinje ranije, kao sto je tada bio slucaj.

    Sent from my Z3 compact <3
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by skeptik View Post
      Bio si u Londonu. To te za mene kvalifikuje za najveceg. Znam da si skroman pa neces da priznas ali je te takvog smatram.
      Jos jednom hvala na komplimentu ali meni je bitno lakse doci do Londona nego vecini forumasa.

      Comment


      • Sledece godine pravac Pariz i RG. Jel' vidis da si talican za Novaka kad ga gledas uzivo.

        Comment


        • Originally posted by skeptik View Post
          Ma daj. Pa igrao je Federer za DC protiv Srbije u NS. Nije ni igrao protiv Novaka pa opet 90% publike nije navijalo za njega. Ili mozda jeste. Ispravi me, bila si tamo.
          Pa kakve veze ima Srbija kad Fed ovde vise nikad nece igrati?
          Srbija je nebitna za pricu o publici, posebno sto ljudi odavde nemaju toliko para da masovno putuju na turnire.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Izjavio da nece gledati posle qf, kad se nije znalo da ce Vavrinka igrati u finalu.
            A zamisli, moguce je u toku dana gledati i fudbalski i teniski mec, posebno ako fudbal pocinje ranije, kao sto je tada bio slucaj.

            Sent from my Z3 compact <3
            Ja upravo i kazem da je moguce pratiti i fudbalski i teniski mec istog dana u isto vreme i da u tome nema nista lose. Celu priču cini zanimljivom to sto je rekao da ga nece gledati,a onda je fotografisan kako upravo radi suprotno
            Sad, ko ima bolje secanje ?!? Ja bih rekla da je pitan da li ce pratiti finale i da je njegov odgovor bio 'ne'!

            Comment


            • Originally posted by Nera View Post
              Ja upravo i kazem da je moguce pratiti i fudbalski i teniski mec istog dana u isto vreme i da u tome nema nista lose. Celu priču cini zanimljivom to sto je rekao da ga nece gledati,a onda je fotografisan kako upravo radi suprotno
              Sad, ko ima bolje secanje ?!? Ja bih rekla da je pitan da li ce pratiti finale i da je njegov odgovor bio 'ne'!
              Upitan posle qf, kad se jos nisu odigrala sf i kad se nije znalo da li ce Stan biti u finalu.
              Normalno je da ce da gleda kad Vavrinka igra, a i dozvoljeno je promeniti misljenje.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • @TheBorisBecker
                @DjokerNole and @rogerfederer bring out the best in each other and we enjoy the view...congrats to Stefan /Severin as well !
                Priznanje konkurentima na sjajnom radu Pa posle recite nesto lose za Dona
                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Upitan posle qf, kad se jos nisu odigrala sf i kad se nije znalo da li ce Stan biti u finalu.
                  Normalno je da ce da gleda kad Vavrinka igra, a i dozvoljeno je promeniti misljenje.
                  Apsolutno se slazem sa tobom. Najteži su iskljucivi ljudi krutih stavova. Znas kako kazu, jedina konstanta u ljudskom zivotu je promena
                  Last edited by Nera; 23-11-15, 23:45.

                  Comment


                  • Originally posted by Navras 16785 View Post
                    Priznanje konkurentima na sjajnom radu Pa posle recite nesto lose za Dona
                    Vadi se

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Moze on da trazi i da moli sta god zeli, kad god budu igrali Federer i Djokovic, publika ce biti 90% na strani Feda.
                      Kad stignes voleo bi Bojana da mi navedes bar 3 razloga zasto je to tako?

                      Comment


                      • Originally posted by skeptik View Post
                        Bio si u Londonu. To te za mene kvalifikuje za najveceg. Znam da si skroman pa neces da priznas ali je te takvog smatram.
                        NI je GOAT bez ikakve sumnje
                        OVAKO

                        Comment


                        • „Bilo bi lepo da sam malo bolje servirao na početku meča i da sam bio bolji na njegov drugi servis. On vam dozvoljava da igrate na njegov drugi servis. Možda sam u nekim momentima bio preagresivan. U nekim trenucima sam možda odigrao sigurno iako nije trebalo. To su stvari zbog kojih žalim. Kada bih ponovo igrao meč to bih pokušao da promenim"-interesantna izjava Federera

                          Kakav je to sampionski gen, uvek nalazi razlog i smatra da je sve bilo na njegovom reketu/i tako 22.puta/-prosto kao da jedva ceka naredni mec da to i dokaze/iako sam strastveni Nolov navijac, zeleo bih da Roger jos dugo igra/
                          Bio bih srecan da i nama Nole bude dugotrajan i jos uspesniji
                          Last edited by jovan; 24-11-15, 06:49.
                          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Pa kakve veze ima Srbija kad Fed ovde vise nikad nece igrati?
                            Srbija je nebitna za pricu o publici, posebno sto ljudi odavde nemaju toliko para da masovno putuju na turnire.
                            Ha,ha... super odgovor, bolje receno neodgovor, na moje pitanje koliko je procentualno publike navijalo za Feda u NS posto kad navijas za svog igraca sustinski je nebitno koje sa druge strane. Ti si napisala kad god Federer i Novak budu igrali 90% publike je na njegovoj strani. Ja sam ti naveo primer DC meca u Srbiji kad je Federer igrao i to ne protiv Novaka, mozes zamisliti sta bi bilo da je igrao, pa opet 90% publike nije navijalo za njega. Nije valjda da mislis drugacije. Ako pak smatras da je Srbija nebitna to si trebala i napisati a ne govoriti uopsteno. By the the way, 90% publike ce navijati za Feda mahom na zapadno-evropskom i americkom trzistu. Istok je druga prica kad je u pitanju Novak, nesto slicno kao sto su Latinska i Juzna Amerika za Nadala.

                            Comment


                            • Originally posted by skeptik View Post
                              Ha,ha... super odgovor, bolje receno neodgovor, na moje pitanje koliko je procentualno publike navijalo za Feda u NS posto kad navijas za svog igraca sustinski je nebitno koje sa druge strane. Ti si napisala kad god Federer i Novak budu igrali 90% publike je na njegovoj strani. Ja sam ti naveo primer DC meca u Srbiji kad je Federer igrao i to ne protiv Novaka, mozes zamisliti sta bi bilo da je igrao, pa opet 90% publike nije navijalo za njega. Nije valjda da mislis drugacije. Ako pak smatras da je Srbija nebitna to si trebala i napisati a ne govoriti uopsteno. By the the way, 90% publike ce navijati za Feda mahom na zapadno-evropskom i americkom trzistu. Istok je druga prica kad je u pitanju Novak, nesto slicno kao sto su Latinska i Juzna Amerika za Nadala.
                              Ja sam ti rekla da je Srbija nebitna jer mi nemamo ni turnir, a ne veliki turnir na kojem stalno igraju najveci igraci. Mi nemamo ni celendzer...
                              Pa neka je ovde i 100% publike za Djokovica, to je apsolutno nebitno.

                              Vladanu sam vec odgovorila, kineski novinari su izjavili da najvecu podrsku ima Fed u njihovoj zemlji, pa tek onda Djokovic, ali razlika nije toliko velika kao u nekim drugim zemljama.
                              A videli smo euforiju za Fedom kad je bio na onoj turneji po J.Americi, a i videcemo kako ce biti na OI.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Ja sam ti rekla da je Srbija nebitna jer mi nemamo ni turnir, a ne veliki turnir na kojem stalno igraju najveci igraci. Mi nemamo ni celendzer...
                                Pa neka je ovde i 100% publike za Djokovica, to je apsolutno nebitno.

                                Vladanu sam vec odgovorila, kineski novinari su izjavili da najvecu podrsku ima Fed u njihovoj zemlji, pa tek onda Djokovic, ali razlika nije toliko velika kao u nekim drugim zemljama.
                                A videli smo euforiju za Fedom kad je bio na onoj turneji po J.Americi, a i videcemo kako ce biti na OI.
                                Pa sta ce biti, bice najpopularniji Federer tamo i to je to. Kao da je to sada pa nesto novo i cudno.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X