Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Genije.

    Dao mu je stolicu, najbolju sezonu i titulu GOAT-a. (Samo ovo zadnje mu pripda.) No to nije bitno. Cini mi se da Beker misli kao ja i mozda shminka.

    Jedino je bolji antibekerovski lobi predvodje Vladanom. Kakao su zagrizli.
    Da ne znam sta je pricao prije nego je preuzeo Novaka ovo bi moglo da prodje, ovako ne moze. Ali nije bitno, vama je Beker genije, u rangu Murinja vjerovatno, meni nije(Murinjo jeste da se razumijemo, on je taj genijalni kapacitet) i to je to. Vajda bio i ostace broj jedan.
    sigpic

    Comment


    • Vladane,

      zar mislis da bi Vajda mogao dati ovu izjavu? A pogledaj Bojaninu reakciju na nju. Moses tek zamisliti kakva je Federerova.

      Comment


      • Treba obratiti paznju na momenat u kojem Beker ovo izjavljuje: teniska javnost trazi vece postovanje za Novakove rezultate, za Novakovu igru, njega kao licnost...

        Idealan trenutak.
        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          To vazi danas. 1984. je bila prije 30 godina. shminka me je pitao kako se tada uopste pratio tenis. Upravo sam mu opisao. I meni je samom bio smijesan opis. Ali tako sam zavolio tenis.Shvati to je bilo drugo vijeme. Ne mozes to vrijeme mjeriti danasnjim arsinima. Mozes mjeriti to vrijeme ondasnjim arsinima, a ovo sad danasnjim. Onda uporedjivati ko je bolji u okviru svoga vremena.

          Ali zapamti neke se stvari nisu promijenile: najteze je odservirati za mec (sto je vazniji to je teze), postoje igraci sa koji ti ne odgovarajau i koji ti odgovaraju, bilo je i onda igrac koji jedan dan igra kao car a drugi kao pocetnik ali igraca koji su konstantni...
          Pa u tom slucaju je besmisleno uopste uporedjivati sezone, da ne pominjem pride jos i podloge i drvene rekete kojim se tada igralo. By the way, nisam cuo tvoj stav na moje drugo pitanje.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Vladane,

            zar mislis da bi Vajda mogao dati ovu izjavu? A pogledaj Bojaninu reakciju na nju. Moses tek zamisliti kakva je Federerova.
            Meni je presmesna, jer znam da troluje.
            A Role je sad negde sa porodicom i uziva, sa zenom i cetvoro dece, sigurno ne gleda sta tvituje jedan Beker koji ga je inace ispljuvao pre par meseci, dakle menja misljenje u zavisnotsti od toga koliko je pijan...
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by NI View Post
              Vladane,

              zar mislis da bi Vajda mogao dati ovu izjavu? A pogledaj Bojaninu reakciju na nju. Moses tek zamisliti kakva je Federerova.
              Naravno da ne mogu, Vajda se ne glupira, to je ozbiljan, normalan covjek.

              Federer nece ni saznati za ovu izjavu, eto koliko ga pogadja, kao sto bi i mene na njegovom mjestu
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Meni je presmesna, jer znam da troluje.
                A Role je sad negde sa porodicom i uziva, sa zenom i cetvoro dece, sigurno ne gleda sta tvituje jedan Beker koji ga je inace ispljuvao pre par meseci, dakle menja misljenje u zavisnotsti od toga koliko je pijan...
                1.
                Naravno da troluje ali objasni to Vladanu. Da bude najbolje Vladan je sam odlican kada troluje.

                2.
                Nije jedan beker nego Boris sef Novakovog strusnog staba.

                3.
                Dovoljno te znam da kad ti pocnes masovno da saljes ove male sto se valjaju o podu, da ti nije do smijeha. A sto ako Beker istroluje?

                Comment


                • Za mene ce uvek 2011. biti najbolja sezona koju sam gledao iz vise razloga.

                  Comment


                  • Dona mozemo da volimo ili ne, ali rezultate mu ne mozemo oduzeti a oni su, ipak, najvaznije merilo.

                    Nije cilj poruke da ona stigne do Federera, drugi su motivi. Malo peckanje, malo koriscenje trenutka i datih okolnosti koje idu na ruku. Don je nemacki proracunat, to ne treba zaboraviti.
                    Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                    Comment


                    • Originally posted by Navras 16785 View Post
                      Dona mozemo da volimo ili ne, ali rezultate mu ne mozemo oduzeti a oni su, ipak, najvaznije merilo.

                      Nije cilj poruke da ona stigne do Federera, drugi su motivi. Malo peckanje, malo koriscenje trenutka i datih okolnosti koje idu na ruku. Don je nemacki proracunat, to ne treba zaboraviti.
                      A sve kroz zafrkanciju.

                      Mislim da je cilj poruke da ona stigne i do Federera i do svih drugih. A znas sto poruka znaci?

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        1.
                        Naravno da troluje ali objasni to Vladanu. Da bude najbolje Vladan je sam odlican kada troluje.

                        2.
                        Nije jedan beker nego Boris sef Novakovog strusnog staba.

                        3.
                        Dovoljno te znam da kad ti pocnes masovno da saljes ove male sto se valjaju o podu, da ti nije do smijeha. A sto ako Beker istroluje?
                        Zar ti najozbiljnije mislis da Fed prati sta Beker pise po tviteru?
                        Otprilike, Fed je ili vec na odmoru ili se uveliko sprema da otputuje, sto znaci da ne gleda nista vezano za tenis naredne 2 nedelje.
                        A znajuci Bekera, najverovatnije sprema knjigu, "kako je bilo biti nokijev trener 2015.", pa mu treba reklama...


                        3. ne znas me i zestoko se varas
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Znaci genijalac Beker ce sad da iznervira i Novakove i Rodzerove navijace jednim maestralnim potezom i to mnogo pomaze Novaku i skida pritisak s njega. Jedva cekam RG i USO, zbog Bekera ce Novak postati omiljen na turu
                          sigpic

                          Comment


                          • U redu NI, svako ima neke svoje parametre i tacke gledista uz pomoc kojih ocenjuje sezonski ucinak. Samo je vazno to da ipak 2015 >>> 2006, i tu se svi, verujem, slazemo. Ipak dve hiljadarke i pozitivan h2h protiv najljucih rivala je neoboriva argumentacija. A i kad gledamo one relativne cinjenice, naprimer protivnike, 2006e imamo Blejka, Ljubicic, Bagdatisa, Gonzalesa i Rodika i Nadala tinejdzera iskljucivo na sljaci. Sama konkurencija ove godine je bila daleko superiorna, moras da priznas.
                            --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                            https://ibb.co/cD1Xnq

                            Comment


                            • Bojana i Vladane,

                              Skupa ste protiv mene. Ali veceras je zurka. Slavimo jednu sasvim pristojnu Novakovu sezonu. Ako ovako nastavi mozda i nesto ozbiljno postigne.

                              Originally posted by Fića View Post
                              U redu NI, svako ima neke svoje parametre i tacke gledista uz pomoc kojih ocenjuje sezonski ucinak. Samo je vazno to da ipak 2015 >>> 2006, i tu se svi, verujem, slazemo. Ipak dve hiljadarke i pozitivan h2h protiv najljucih rivala je neoboriva argumentacija. A i kad gledamo one relativne cinjenice, naprimer protivnike, 2006e imamo Blejka, Ljubicic, Bagdatisa, Gonzalesa i Rodika i Nadala tinejdzera iskljucivo na sljaci. Sama konkurencija ove godine je bila daleko superiorna, moras da priznas.
                              Ne sale se najvazniji - Boris Beker.


                              Salu na starnu. 2006. i 2015. je relativno lako porediti jer su arsini isti. No pitaj se da li je to najvise sto Novak moze (treba) postici u svojoj karijeri.
                              Last edited by NI; 23-11-15, 22:19.

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                A sve kroz zafrkanciju.

                                Mislim da je cilj poruke da ona stigne i do Federera i do svih drugih. A znas sto poruka znaci?
                                Moguce, mada ne primarno. Poruka znaci: I'm the Boss. Zato se i grizu.
                                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                                Comment

                                Working...
                                X