Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daniel Brands out of the running with mono.
    Explains his poor results this year...
    Znam da sam se i ja pitala sta mu je posle onih losih rezultata u zadnje vreme...
    Brz oporavak

    Comment


    • Mnogo gotivan teniser, steta za njega
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Originally posted by SonjaFan View Post
        Znam da sam se i ja pitala sta mu je posle onih losih rezultata u zadnje vreme...
        Brz oporavak
        Samo da ne bude kao sa Soderlingom.. Inace, ima li kakvih vesti od njega? Vraca li se on? Polako i njega godine 'vataju...
        link

        Comment


        • Sem sto je postao jedan od direktora turnira u Stockolmu i da nije zvanicno objavio povlacenje, nista.
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Andy Murray asks followers on Twitter to find him a new coach

            http://tennis.si.com/2014/03/29/andy...ter-new-coach/

            Comment


            • Ja ne znam jednu stvar...da li se lokacija zavrsnog mastersa mijenja?


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Menja se naravno... ali nema periodičnog menjanja.. sada je London domaćin od 2009. pa valjda do 2015., dok je pre toga bio Šangaj 3 godine, pa pre Hjuston...
                Zavisi od zainteresovanosti publike, organizatora, para.. nemam pojma čega... a valjda i šetaju namerno po kontinentima
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Pa da...ja vidim da je u Londonu cijelu vjecnost,pa reko da ga nisu fiksirali,otkud znam Znam da su ga ranije mijenjali ..ok,Olja,hvala...


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Evo ovde ima podataka gde je sve bio završni i još koješta, ako je tačno..koga interesuje http://sr.wikipedia.org/sr/%D0%A2%D0...BA%D1%83%D0%BF

                    Interesantno je da se dubl završnica održava zajedno sa singl završnicom u istim gradovima tek od Hjustona 2003.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Vidis,pretezno se igralo po godinu i idemo dalje,3 takodje...osim sto je u Njujorku vidim bilo 13 godina jednom a evo se i u Londonu osta..


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • U londonu su produzili na jos 3 godine 2012...

                        Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Da, da napisala sam do 2015.

                          Krenulo.. Marej u Napulju





                          Tennis Club Napoli - 1905

                          Welcome Andy!!!!
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Da, da napisala sam do 2015.

                            Krenulo.. Marej u Napulju

                            Ok...

                            Marej vezba da dobaci do finala prvi put u karijeri... ;)

                            Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Endi se vec bacio na sljaku
                              Nole ne odmaraj mnogo verujem da ce i Rafa kolko sutra krenuti sa treninzima i to ubitacnim, uradice sve samo da na svojoj omiljenoj podlozi pruzi i izvuce iz sebe najbolje.Spremice taktiku sa strikanom...zato Nole odmah na posao
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment


                              • DC igra Andy na sljaci, pa se sprema
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X