Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ovu godinu cu pamtiti cijeli zivot (a ne 5 godina) kao godinu kada je nole imao najbolju sezonu u istoriji ATPa (moderno tenisko doba). a za meceve manje vise, nije me bas briga. domonacija je u biti dosadna i nezanomljiva onima koji ne navijaju za dominatora. gazanje protivnika na svakom koraku nema zicu napetosti i zanimljivosti kao i kada se pobjednik 90% unaprijed zna na svakom turniru a uz to je to uvjek isti dominator. ali noletovim navijacima je ovo san snova i zanimjivo je pratiti obaranje raznih rekorda i probijanje noleta u istoriju tenisa. kao i kukanje i zapomaganje zapadnih komentatora i pozivanje na promjene nakon svake noletove titule... treba ubrzati podloge, nije dobro za tenis da jedan covjek toliko dominira (a kada je to bio fed onda je bilo dobro)... itd...
    Last edited by talicni; 11-11-15, 22:18.

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Gojko ne brukaj se moli te brat.

      U periodu 2004-2007 nije bilo sve zajedno dosadnih meceva koliko ih je bilo u ovoj godini
      Da sam rodžerov navijač i meni bi taj period bio super zanimljiv, a ovaj sada dosadan.

      "Svi što gube se ljute, to je poznata stvar"

      Comment


      • Nemam ja problem s tim sto je Novak izdominirao godinu, jebiga njegov prime i potrudio se da osvoji sve i zasluzio je sve da osvoji, te mu svaka cast na tome. Govorim opcenito o kvalitetu tenisa ove godine.

        Ja nisam nikad gledao neki Federerov mec da je dosadan, nikad, a pregledao sam ih skoro sve. U onom periodu je on dominirao, ali kvalitet tenisa je bio na mnogo vecem nivou.

        Ovo sada je bezveze.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by talicni View Post
          ovu godinu cu pamtiti cijeli zivot (a ne 5 godina) kao godinu kada je nole imao najbolju sezonu u istoriji ATPa (moderno tenisko doba). a za meceve manje vise, nije me bas briga. domonacija je u biti dosadna i nezanomljiva onima koji ne navijaju za dominatora. gazanje protivnika na svakom koraku nema zicu napetosti i zanimljivosti kao i kada se pobjednik 90% unaprijed zna na svakom turniru a uz to je to uvjek isti dominator. ali noletovim navijacima je ovo san snova i zanimjivo je pratiti obaranje raznih rekorda i probijanje noleta u istoriju tenisa. kao i kukanje i zapomaganje zapadnih komentatora i pozivanje na promjene nakon svake noletove titule... treba ubrzati podloge, nije dobro za tenis da jedan covjek toliko dominira (a kada je to bio fed onda je bilo dobro)... itd...
          NIje tacno, kad je Fed dominirao isto se kukalo, cak je 2006. ili 2007. Nadal proglasavan od strane medija kao real no.1. Tako da, ono sto vi sad dozivljavate, mi smo vec prosli...
          Sto se tice ubrzavanja podloga, to se kuka vec godinama i Djokoviceva dominacija nema nikakve veze sa tim.

          A ja, kao prvenstveno teniski fan, pa tek onda Role fan zelim da gledam zanimljiv tenis i zanimljive meceve. I ja ti nisam rekla da izaberes jedan dobar, kvalitetan mec gde je Djokovic bio akter, nego bilo koji mec, ali takvih nema ove godine i to je zalosno.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • pa obicno kada se ne moze nista pokazati ciframa, statistikom i ostalim objektivnim mjerilima onda se pokazuje umjetnickim dojmovima i slicnim subjektivnim "cinjenicama" tipa leprsavost, karizma, baletanstvo, magija itd...

            Comment


            • Originally posted by talicni View Post
              pa obicno kada se ne moze nista pokazati ciframa, statistikom i ostalim objektivnim mjerilima onda se pokazuje umjetnickim dojmovima i slicnim subjektivnim "cinjenicama" tipa leprsavost, karizma, baletanstvo, magija itd...
              Nisam uopste to rekla, rekla sam kvlaitetan mec i nista drugo.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • pa ... fedovi navijaci evo gore tvrde da fed u zivotu nije odigrao nezanimljiv i los mec. istovremeno tvrdite i da ove sezone nije bilo ni jednog zanimljivog i dobrog meca. da li je to fed prespavao sezonu? ili je mozda ova sezona izuzetak pa i veliki fed igra dosadan tenis... osim mozda par dobrih meceva recimo u dubaiju i sinsiju? ili ni to?`


                PS ... a kvalitetan mec je olicenje objektivnog kriterija... naravno... i ne ulazi u domen leprsavosti, baletanstva, magije i karizme na i van terena.

                po meni (i mnogim drugima) je noletov trenutni tenis nesto najkvalitetnije ikada vidjeno. kontrolisana agresivnost, besprjekorna odbrana, bez rupe i slabe tacke.... najkompletnija igra ikada vidjena, uz kako fizicku tako i mentalnu ali i igracku nadmoc... dominacija u svim domenima... a ako to nije kvalitet onda ne znam sta jeste... moze se igrati kvalitetno i bez baletanki.
                Last edited by talicni; 11-11-15, 22:36.

                Comment


                • Ni on nije odigrao niti jedan ekstra kvalitetan mec koji ce se pamtiti i kojeg cu se secati za 5 godina.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • dobro... ne znam za feda... ali ih je nole odigrao jedno 78.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Nije omalovazavanje njegove dominacije, cak i da hocu, ne mogu to da uradim jer brojke dovoljno govore, ali je cinjenica da nismo gledali spektakularan tenis i zato je njegova 2011. mnogo jaca od ove godine.
                      Ove godine smo gledali los do prosecan tenis, bez ijednog ekstra kvalitetnog meca, sto je porazavajuce za sam tenis.
                      Originally posted by bojanaBG View Post
                      Ni on nije odigrao niti jedan ekstra kvalitetan mec koji ce se pamtiti i kojeg cu se secati za 5 godina.
                      Bojana ali da je Rodzer naosvajao sve kao Novak glavu stavljam na panj da ne bi ova dva posta bila ovakva!
                      Gresim li?

                      Comment


                      • Da je Roger naosvajao sve to ove godine, prvo vi svi bi trebali da se posramite kako je covjek sa 34 godine imao bolju godinu od ljudi u njihovim primeovima. A pod dva jos veca bi sramota za tenis bila da je covjek od 34 godine naosvajao i pokazao da je opcenito tenisu u kurcu, pa ako se i sagleda ostatak tenisa i vidi se opci manjak kvaliteta da ja skoro vise i ne pratim tenis jer nema sta pametno da se vidi.

                        Ove godine najmanje tenisa u zivotu sam pogledao, a pratim tenis od 2001. godine
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by cacanin View Post
                          Bojana ali da je Rodzer naosvajao sve kao Novak glavu stavljam na panj da ne bi ova dva posta bila ovakva!
                          Gresim li?
                          Kad shvatis da ja ne pljujem Djokovica, nego ostatak tour-a, onda mozemo i da pricamo.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Kad shvatis da ja ne pljujem Djokovica, nego ostatak tour-a, onda mozemo i da pricamo.
                            Pa nisam te ni razumeo da pljujes Djokovica, zasto kada nesto napisem ti odmah negativno?

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Da je Roger naosvajao sve to ove godine, prvo vi svi bi trebali da se posramite kako je covjek sa 34 godine imao bolju godinu od ljudi u njihovim primeovima. A pod dva jos veca bi sramota za tenis bila da je covjek od 34 godine naosvajao i pokazao da je opcenito tenisu u kurcu, pa ako se i sagleda ostatak tenisa i vidi se opci manjak kvaliteta da ja skoro vise i ne pratim tenis jer nema sta pametno da se vidi.

                              Ove godine najmanje tenisa u zivotu sam pogledao, a pratim tenis od 2001. godine
                              Pa da, nema sta da se vidi, dosadno mnogo.
                              2006-07 bilo je dosta zanimljivije.

                              Comment


                              • Opste spin diskusije
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X