Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Pretpostavljam da te je time Federer i ocarao.
    Ne pratim ja tenis od Federera, a pre je jednorucni bh bio mnogo cesci
    Role me je ocarao celom igrom, jednorucni bh je samo dodatni plus
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Kada uzmem rekreativno da igram tenis oduvek igram jednorucni bh. Probao sam i dvorucni, onako najvise da vidim kako to ide, ali nema sanse.
      Navikao se na jednorucni nekako mi tako prirodnije mnogo. Dvorucnim mogu vise snage da generisem, ali dzaba kada mi totalno neprirodno, ne mogu lopticu da pogodim kako treba. Najgora stvar sto se ti tereni nalaze blizu reke, a ima neka kao ograda zicana koja je samo dekorativno tu....
      Znaci znate sta se desava
      Last edited by Sandugp; 06-11-15, 08:13.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • A ja, kad nesto kao igram tenis, igram levom rukom i igram dvorucni bh
        Dvorucni bh mi je bas prirodan udarac i mnogo bolji od fh, sa fh strane loptice lete svuda osim tamo gde treba
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Ja za dvorucni ne umem ni da se namestim kako treba, kako god da stanem cudno mi je. Jednorucni je bas bas prirodan udarac.

          Comment


          • Apsolutno jednorucni je mnogo prirodniji. Bar za mene, ja dvorucni nikako ne mogu da naucim, totalno neprirodno mi je namestanje.
            A, i ovako kada se gleda zaista lep udarac, bas steta sto ga mnogo malo igraca koristi.

            Comment


            • Meni je svejedno kako udaram, svaki udarac mi je vrhunski.
              OVAKO

              Comment


              • Ko drzi rekord za najvise uzastopnih osvojenih setova? Ja sam uspeo Federerovih 31 da se setim 2006-2007
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Mislim da ovi podaci zaslužuju pre ovde da se nađu nego na Novakovoj temi:

                  Novak Djokovic made more M1000 finals in 2015 than Lleyton Hewitt (7) and David Nalbandián (6) made in their entire careers.

                  Novak Djokovic's 8 M1000 finals in 2015 are just one short of the number of M1000 finals Andy Roddick reached throughout his career (9).

                  Novak Djokovic's 8 M1000 finals in 2015 match the number of M1000 finals Marat Safin made...in his whole career.



                  Novak Djokovic now has 77 wins in 2015. 26 of them have been against the Top-10. 26!!!

                  The previous record of 6 Masters 1000 finals in a season was held by the Holy Triad (Djokovic had done it twice). New record at 8. #krazy

                  If Djokovic makes the final in London, he would have made the final of all the big events he played in 2015. He's at 12 out 12. Insanity.

                  To me, making 8 Masters 1000 finals in a season >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> making all 4 Slam finals. Which Djokovic did anyway.
                  Jeste Novak, al je više istorija.
                  I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by prskaj View Post
                    Ko drzi rekord za najvise uzastopnih osvojenih setova?
                    Most consecutive sets won :
                    Jimmy Connors (50 sets in 1976 - between Palm Springs and Wimbledon)

                    http://tennisbios.com/view/tennis-atp-records

                    Comment


                    • To nije tacno. Uzeo je 39 setova u nizu, jer je u finalu Notingema (koje aljkavi ATP vodi kao "napusteno ili prekinuto") izgubio drugi set od Nastasea 6-4. Mec je prekinut zbog jake kise na 1-1 i trecem a posto je Vimbldon bio iza coska podelili su novcani fond
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • da,ladno metnu abandoned i cao

                        ali okreni obrni,opet dzimbo

                        Jimmy Connors (44 sets in 1974 - between Little Rock and Salt Lake City)

                        Comment


                        • Već postalo dosadnjikavo da se piše koji su sve rekordi izobarani
                          I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                          sigpic

                          Comment


                          • Kakva sezona za Novaka
                            Igrao je sva finala Mastersa i GS i uzeo vecinu. Nestvaran nivo drzi celu sezonu. Jeste da je konkurencija slabija na trenutke, ali on svoj deo odradjuje vrhunski. Meni licno ovaj Novak je dosadniji nego onaj od pre par sezona, ali ova usavrsena igra nosi rezultate.
                            Nije pitanje dopada nam se ili ne, nije pitanje niti navijaca i njihove iritantnosti, najmanje je pitanje njegove nacionalnosti, on ispisuje istoriju ovog sporta.
                            Bez premca je trenutno, zreo igrac i fantastican teniser i treba reci jedno veliko bravo, fenomenalno.
                            I da cestitke svim navijacima, ovo su njegovi sjajni momenti, koje odradjuje perfektno.

                            Comment


                            • shminka,

                              Ona je tema zatvorena pa da ti ovdje odgovorim.

                              Koliko još puta Andy treba da zijani da postane Novakov Roddick?

                              čestitke
                              1.
                              Hvala na cestitkama.

                              2.
                              Federer je od Rodika napravio Rodika a Novak je na putu da od Marija napravi Rodika, svaki od njih po svojim mogucnostima.

                              Comment




                              • zanimljivost od 4:25...nije mu prvi put, Edberg

                                Comment

                                Working...
                                X