Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • top5 svakako.... ali ipak iza feda i samprasa. i nole je u top5. iako je i iza rafe (eventualno jos laver da se ubaci ali ostali gore nabrojani ni slucajno) ... mada, kao sto rekoh, to se moze brzo promijeniti. zavisi od toga hoce li nole nastaviti u istom trenutnom ritmu i hoce li se rafa vratiti na stari kolosjek.
    Last edited by talicni; 24-09-15, 12:53.

    Comment


    • Mnogo tesko, ako ne i nemoguce uporediti dve ere. Sto se podloge tice, tada i sada, pa to je nebo i zemlja.
      Definitivno mnogo razlicitije podloge su tada bile, i fakt je da je jako tesko bilo postici uspeh na razlicite podloge. Secam se vrlo dobro da je Edberg propustio neverovatnu sansu 1989 godine da osvoji RG i bez obzira na manji broj GS koje je osvojio, da kompletria karijerni GS.
      Ja subjektivno kazem da ono sto je Rafa postigao, da igru za sljaku, prilagodi na sve vrste podloge, je neverovatno. Posebno uspeh na Wimbledonu, gde on apsolutno nema sta da trazi sa svojom igrom. Ali, to je moje misljenje.

      Comment


      • Ko umije da postavi anketu, ako Sefica dozvoljava?

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Ko umije da postavi anketu, ako Sefica dozvoljava?
          Postavljena je anketa i vec znam ishod.

          Comment


          • Originally posted by shminka
            Eto je, anketa
            Predalazem da ovo bude cetvrfinalno pitanje. Drugo cetvrtfinalno pitanje je:

            Lejver ili Gonzalez.

            Borg i Federer slobodni u prvom kolu.

            Potom Lejver ide na Borga a Rafa na Rodzera.

            I onda veliko finale. Svaki izbor traje 3 dana.

            Comment


            • Gdje je tu David Ferrer

              Comment


              • Originally posted by shminka View Post
                Gdje je tu David Ferrer
                U pred-kvalifikacijama za glavne kvalifikacije je ispao skupa sa Vavrinkom.

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  Gdje je tu David Ferrer
                  On je van konkurencije
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Stefan protestuje, a shminka, na moje iznenadjenje, daje glas Samprasu.

                    Comment


                    • Rafa je samo na šljaci jači, majstor je Pistol

                      Comment


                      • Originally posted by shminka View Post
                        Rafa je samo na šljaci jači, majstor je Pistol
                        Rafa je na sljaci dalekoooo najaci, imao je jezivo tesku konkurenciju i veci je sampion, iako je Sampras bio veliki sampion.
                        Last edited by NI; 24-09-15, 13:09.

                        Comment


                        • Zapravo Rafa je kompletniji po meni, ali je Pit veci sampion, vjerovatno i najveci ikad.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Stefan protestuje, a shminka, na moje iznenadjenje, daje glas Samprasu.
                            Samo sam realan, ne protestujem.
                            OVAKO

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Zapravo Rafa je kompletniji po meni, ali je Pit veci sampion, vjerovatno i najveci ikad.
                              Zato volim ove ankete. Cuju se vrlo oprecana a informisana misljenja. Tvoj glas ide?

                              Comment


                              • NI, Ne bih, barem ne jos uvek. Najiskrenije ja uopste ne zelim da ih poredim. Vidim da je to sada aktuelno Novakovim osvajanjem 10 pocele su sve te price, ali meni su smesne.
                                Ne zbog Novaka jer je on po meni i pre ovog US bio jedan od najboljih ikada, vec zbog tog poredjenja ciji je duzi.... "Moja mama pravi lepse kolace, A moj tata ce da prebije tvog, VIDECES!"
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X