Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Boki se ne bi bunila da nekoj skoli u Bazelu daju ime po Rodzeru

    salu na stranu,malo preteruju...ajde da je neka sportska gimnazija,i neka bude,ali ovo je preterano...
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • Greskom sam zaboravio da napisem sportista , mislio sam najveci sportista ,moja greska izvinite
      http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

      Comment


      • Originally posted by MiljanVR View Post
        Greskom sam zaboravio da napisem sportista , mislio sam najveci sportista ,moja greska izvinite
        E sad malo lagis...
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Originally posted by AcaGrobar View Post
          Boki se ne bi bunila da nekoj skoli u Bazelu daju ime po Rodzeru

          salu na stranu,malo preteruju...ajde da je neka sportska gimnazija,i neka bude,ali ovo je preterano...
          Ma Svajcarci me ne interesuju sta ce da raade, neka nazovu ceo grad po njemu, ali ovo je stvarno preterano ja se samo nadam da u tom ministarstvu ima neko ko je dovoljno pametan i koji ce da stopira sve to...
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by AcaGrobar View Post
            E sad malo lagis...
            Ček, ček, tebe Aco čekam .... idi u Tadbas spam...

            Nema te danas, a? A što je Janko izgubio, a?
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by majabl View Post


              Ja nemam komentar, mislim da je ogromna glupost sto to rade... i nadam se da im nece odobriti...
              Ogromna glupost.

              Samo ce da isprovociraju ljude da zamrze Novaka.


              Originally posted by majabl View Post
              Ja mislim da bi trebalo da Knez Mihajlova bude sada ulica Noleta Velicanstvenog, ipak je on sad najveci ikada...
              Glupo je sto se rugas decku, jer je jasno da je mislio na naseg najbolju sportistu ikada, sto je stvar svakako za diskusiju.


              Jednog dana sto da ne, sada je to smesno i neozbiljno.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Ma Svajcarci me ne interesuju sta ce da raade, neka nazovu ceo grad po njemu, ali ovo je stvarno preterano ja se samo nadam da u tom ministarstvu ima neko ko je dovoljno pametan i koji ce da stopira sve to...
                U ministarstvu prosvete i nauke republike Srbije neko pametan?Nema veruj mi.
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • Ma, šta ovo pričate? Koji je "mozak" to smislio?
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by AcaGrobar View Post
                    U ministarstvu prosvete i nauke republike Srbije neko pametan?Nema veruj mi.
                    Znam, ali mozda ima neki Fedov navijac, pa on to stopira
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Znam, ali mozda ima neki Fedov navijac, pa on to stopira
                      Pre će biti da Fedov navijač ovo pokušava da progura.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ma to je sigurno Zarkova ideja.
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • Bora vise nije u modi
                          Bas pretjeruju,mada im je Dijana vec objasnila
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Pre će biti da Fedov navijač ovo pokušava da progura.
                            Prema rečima Zdravke Marjanović, direktora ove škole, ideja je potekla od zaposlenih u školi, kako bi se na neki način izrazila zahvalnost našem najpoznatijem teniseru za sve što je postigao u belom sportu, ali i za svoju zemlju. Đoković je, zajedno sa svojom braćom, bio učenik ove škole.
                            cisto sumnjam da celo nastavno vece navija za Feda
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Bojana cemu dvostruki standardi. Kao sto neko rece ne bi se bunila da po Fekiju nazovu skolu, a sam kazes neka nazovu i grad po njemu. Iskreno, i meni je neumesno, ipak je on sportista, da je neka ulica imalo bi smisla. Ali znamo da ne volis Novaka, i to ti ne branimo uopste, ali zasto moras da opljunes po svemu sto je vezano za njega, nije problem u tvom negodovanju, nego u nacinu istog. Izrazavas svoje zgrazavanje zbog neceg sto nije ne znam kakva tragedija, da je preterano, slazem se, i nadasve nepotrebno, ali nije pobogu neka grozota, kakve se desavaju svakog dana u ovoj drzavi. Ima ljudi koji ne vole Fekija (nisam jedan od tih), i koliko sam primetio, ne volis to bas da cujes, a niko ne reaguje ovako kao. Videla si i sama da branim Fekija kad krenu sa paljbom ostrasceni Novakovci, ali isto tako branim i Novaka od tebe. Nema ljutis

                              Samo da malo pojasnim, jasno je da ti mozda Novak i nije toliko iritantan, koliko ceo hype oko njega ovde, koji i meni kao Novakovcu naporan, ali ne moras bas za sve sto ti se ne svidja da pises (iako imas tu slobodu, oh kako sam samo politicki korektan ), bar ne na ovakav nacin.
                              Last edited by Miki90; 09-06-11, 22:13.

                              Comment


                              • Milsilm da bi trebao ceo univerzitet a ne jedna skola.

                                Comment

                                Working...
                                X