Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste teniske diskusije,vijesti...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bolje James nego Mathieu 100 puta,taj je bio gotov igrac cim ga je Mats preuzeo
    Dule ti otvaras temu za W,pa tamo za vikend ako stignes,vidim ja da cemo imati o cemu da pisemo jednu nedelju dana prije pocetka
    sigpic

    Comment


    • Mats cim uzme nekog igraca, to je kraj, Mathieu, Golovin

      Vladane, nema problema ;)

      Comment


      • Auu vidite ovo:

        Eurosport loses Roland Garros Euro TV rights
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • SK reaguj
          sigpic

          Comment


          • To bi bilo savrseno, da konacno gledamo RG kako treba, a ne da gledamo biciklizam i kako oni vrte pedale satima
            plus, sigurno ne bi prenosili samo WTA, kao sto es radi a i nema Matsa
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Nego sta...Wimbldon je pao sad jos RG i pola je nase...

              Comment


              • A s druge strane samo da Arena to ne uzme
                Ma RTCG uvijek uzima RG i prenosi kako treba,a tu je i net,tako da nisam nesto pogodjen.Znam da je AO na ES-u do 2015. a USO do 2013. cini mi se ;)
                sigpic

                Comment


                • Bas htedoh reci. To za nas i nije tako lose. Ja licno nikad nisam voleo da gledam tenis na ES, komentatori su mi bezveze, one propratne emisije su mi onako, podnosljive ali stvarno nista posebno, Mats kao po obicaju naporan do bola. A i sto umeju da preseku program i puste neki biciklizam, kako to ide na zivce. Jedino sto bas volim na ES-u su one smesne kompilacije, tj WATTS zap, ne samo vezani za tenis nego inace.

                  Comment


                  • E da, nevezano za ES, nisam video da je neko spominjao to, ali ja bih u svakom slucaju pohvalio ovogodisjne kadrove sa RG-a. Stvarno kvalitetno uradjeno, sve je vise turnira sa brzim kamerama, ove godine je bilo bas sjajnih usporenih kadrova, i nije ostalo samo tome da se uspore kadrovi, nego su zaista lepo i zabelezeni, bravo za kamermane, a i za reditelje prenosa, i onu su podjednako bitni

                    Comment


                    • SK uzimaj ovo

                      Comment


                      • Originally posted by Miki90 View Post
                        E da, nevezano za ES, nisam video da je neko spominjao to, ali ja bih u svakom slucaju pohvalio ovogodisjne kadrove sa RG-a. Stvarno kvalitetno uradjeno, sve je vise turnira sa brzim kamerama, ove godine je bilo bas sjajnih usporenih kadrova, i nije ostalo samo tome da se uspore kadrovi, nego su zaista lepo i zabelezeni, bravo za kamermane, a i za reditelje prenosa, i onu su podjednako bitni
                        Ma dobro je radio ES,posebno od kad su prebacili na dva kanala,jedino mi se ne svidja sto prelaze na biciklizam,a britanski ES naravno ostaje na tenisu.I prenose WTA tour,a opet mu i na Slamovima daju prednost na pocetku.Svaka kablovska ima ES i svima je bio dostupan RG,ovako mozda nece biti,to je problem...
                        sigpic

                        Comment


                        • Kad izlazi zreb za Istburn?

                          Comment


                          • Glavni zrijeb u subotu u podne,kvalifikacije sjutra u 21h ;)
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Ma dobro je radio ES,posebno od kad su prebacili na dva kanala,jedino mi se ne svidja sto prelaze na biciklizam,a britanski ES naravno ostaje na tenisu.I prenose WTA tour,a opet mu i na Slamovima daju prednost na pocetku.Svaka kablovska ima ES i svima je bio dostupan RG,ovako mozda nece biti,to je problem...
                              Ne znam zasto si bas ovaj post citirao, psoto sam ovde nahvalio snimke sa Rg-a, a ES sam napljuvao u prethodnom. No, nebitno, ne smatram da je ES los po pitanju prenosenja, ali mislim da jedan ES moze to i bolje. Ali doduse, deo zasluga za to ide komentatorima, ne volim srpske komentatore na ES-u, ovo na engleskom sto sam gledao preko streamova je dobro. Meni stize kablovski net za koji dan, tako da to nece biti problem, ali streamovi ne daju takav ugodjaj kao kad se gleda na TV-u. Ako bude potrebno, gledacu na streamovima naravno, ali bih radije na TV-u, i bice lose ako ovo uzme neka televizija koju nemam na kablovskoj. Videcemo, hteo sam da kazem da ovo MOZDA i nije tako lose, ali mozda i bude.

                              Comment


                              • Pa i ja malo pohvalih ES pa sam zato taj post citirao
                                Naravno da je gledanje na TV-u ono pravo,ali zna se koje jos dvije kablovske televizije mogu da uzmu RG,to su SK ili Arena.Ja sam mislio da ES nikad nece izgubiti RG,ipak je njima sjediste u Parizu.Ako uzme SK npr. onda je svakako bolje sto se mene tice
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X